Labioplasti sonrası nolur yardım edin

Benim biri allaha biri toprağa bakıyor. Zaten tek taraflı olmuştum. Olduğum yerin ameliyat olduğu ben burdayım diye el sallıyor ve tabii vvs. Muhtemelen ameliyat sonrası bir hasar kaldı. Cinsel ilişki benim için ızdırap resmen. Doktorunu çok iyi araştır. Ben genç kızken oldum. Ne annem bilir ne ben. Kör cahil gittim ameliyat oldum 2 kez. İlkini yapamadılar tekrar uzadı filan. Keşke araştırıp gitseydim. Çok pişmanım.

Herhangi bir psikologla görüştün mü? Bu düşünceler yüzünden belki de o kadar etkili hisler hissediyorsun

Benim estetik kaygım yok nasıl görünürse görünsün umrum değil. Sadece bu hislerden kurtulmak istiyorum. Evet psikiyatriye gidiyorum. İlaç kullanımına başladım 2 hafta oldu ama daha bir değişiklik hala yok. Bakalım neler yaşayacağım daha

Arkadaşlar labioplasti sonrası ilişki içerisinde alınan kesik darbelerinden dolayı tahriş, yırtık, hasar, çatlak vs vs gibi durumlar yaşayanlar oluyor mu acaba ? Deri ilişki yasağından sonra kendine geliyor toparlıyor, problemsiz mi oluyor? Yoksa darbelerden kaynaklı bu tarz sıkıntı yaşayan var mı acaba ?

Kime oldunuz mesaj atar mısınız

istanbul Nisantaşı azimet ozdemir

Merhaba siz hangi doktora olmuştunuz ameliyatınızı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…