lahana maydonoz limon kürü ile birlikte zayıflayalım...

Ben de yarin 3.haftaya basliyorum ben cok dikkat ediyorum cnm sebzeyle besleniyorum diyebilirim cig lahana yiyorum. Onu sindirmek icin vucut kalori yakiyomus. Corbalarima aci katiyorum. Gune 2 bardak su ile basliyorum. 2 litrw su iciyorum. Az ve sik yiyorum tarcinli yada zencefilli yogurt yiyorum ginde iki defa. Ceviz ve bol yesil salata yiyorum oyle yani

Ben de yarin 3.haftaya basliyorum ben cok dikkat ediyorum cnm sebzeyle besleniyorum diyebilirim cig lahana yiyorum. Onu sindirmek icin vucut kalori yakiyomus. Corbalarima aci katiyorum. Gune 2 bardak su ile basliyorum. 2 litrw su iciyorum. Az ve sik yiyorum tarcinli yada zencefilli yogurt yiyorum ginde iki defa. Ceviz ve bol yesil salata yiyorum oyle yani

Merhaba :)
Peki canım 2 haftada kaç kilo verdin ?

Olsun cnm sikma canini boyle birbirimize destek oluyoruz. Neler yiyosun gun icinde? Zayiflamaya karsi sebze onerin falan olursa alayim:))
Ben sabah kahvaltisinda bile marul maydonoz yiyorum. Bol sebze yemegi yogurt bol yesillikli salata yiyorum arada kizartma yedigimde oluyo ama sabah kahvaltisinda degil karisik kizartma yemegi falan. Bu kur bitince baska biseyede baslayalim E ehl-i keyf

TurkuazKrampon TurkuazKrampon nasılsın nasıl gidiyor canim
Iyi gidiyor cnm ama sanki kilo vermem zorlasmaya basladi ayni cikicam gibi geliyor yarin 4. Gunum senin kacinci gunun?
Bundan sonra baska bisey daha uygulayalim daha iyi gaza geliyoz birakirsak yemeye baslariz:)))

Iyi gidiyor cnm ama sanki kilo vermem zorlasmaya basladi ayni cikicam gibi geliyor yarin 4. Gunum senin kacinci gunun?
Bundan sonra baska bisey daha uygulayalim daha iyi gaza geliyoz birakirsak yemeye baslariz:)))
benim de gitmiyor gunbatimi soyle bir yazi okumustum vucut ideal kiloya ulasinca ya da yaklasinca kilo vermek zor oluyormuş

Evini temizlemesen, eve durmadan temizlik bezi alsan, o bezler havalanip kendi kendine evi temizler mi? Sadece lahana suyu içmek eve bez alip onlari kenara atmakla ayni sey.
Depoladigin enerjileri kullanman , bunun icin de yeni enerjiyi iceriye almaman lazim. Spor yapip az yiyin. Lahanadan mucize beklenmez

TurkuazKrampon TurkuazKrampon sabah kalktigimda karnimin baya duzlesmis oldugunu farkettim hemen tartiya ciktim 56.0 geldim 38 beden etegimi giyfim cuk diye oturdu bu surecte 1200 gr verdim az oldu ama oksun sonunda gitti kendimi süper hissediyorum küre devam mi baska yontem mi deneyelim ben yeni yöntem taraftarıyım sen tecrubelisin ne yapalim

X