lahana maydonoz limon kürü ile birlikte zayıflayalım...

Evini temizlemesen, eve durmadan temizlik bezi alsan, o bezler havalanip kendi kendine evi temizler mi? Sadece lahana suyu içmek eve bez alip onlari kenara atmakla ayni sey.
Depoladigin enerjileri kullanman , bunun icin de yeni enerjiyi iceriye almaman lazim. Spor yapip az yiyin. Lahanadan mucize beklenmez
Mucize bekleyen kim?? Konunun basinda da belirttim sadece zayiflamak degil toksinlerin atilmasina da yardimci oluyor selulitlerin azalip cildin yenilenmesinede. Ve faydasini gordum tabiki lahana suyunu icip icip yemekten kismayinca degisen bisey olmaz az yiyip yaninda da destek olarak bu kuru uyguluyoruz size de tavsiye ederim.

E ehl-i keyf ben buldum bile bayadir arastirdim sonuctan memnun olanlar cok fazla sen de bi goz at istersen.
1 sb ilik suyun icine
2 tatli kasigi elma sirkesi (markasi bilindik)
1 tatli kasigi da cicek bali katip
Karistirip sabah ogle ve aksam yemeklerinden yarim saat once icilecekmis. Eger fazla kilomuz yoksa sadece sabah ve aksam. (ben oyle yapicam)

Ve mide rahatsizligi olanlar 2 tatli kasigi sirke yerine 1 tatli kasigi kullansinlar diyo. Bende maalesef var o yuzden 1 tatli kasigi kullanicam. Yaglarin yakilmasini ve depolanmamasini sagliyomus. Bi goz gezdir derim.

15 20 gun deneyin diyo.
Yarindan itibaren ben 1 hafta tatile cikiyorum cnm o yuzden 1 hafta ara vereyim sonra buna baslayayim diyorum hemen arka arkaya yapmayalim biraz ara vermek daha iyi olur.

Bugun son gunumdu tartildim 54.5 olmusum canim toplamda 2 kilo verdim cok sukur. Ama dikkat edelim geri almayalim. Elma sirkesi kurunu uygulayip verdikleri kilolari geri almayanlari da okudum:))
Ben artik sabah acken tartilcam. 1 hafta sonra sabah ac tartilip baslariz. Ins su tatil zamaninda kilo almam dikkat edicem bakalim nolcak.

E ehl-i keyf ben buldum bile bayadir arastirdim sonuctan memnun olanlar cok fazla sen de bi goz at istersen.
1 sb ilik suyun icine
2 tatli kasigi elma sirkesi (markasi bilindik)
1 tatli kasigi da cicek bali katip
Karistirip sabah ogle ve aksam yemeklerinden yarim saat once icilecekmis. Eger fazla kilomuz yoksa sadece sabah ve aksam. (ben oyle yapicam)

Ve mide rahatsizligi olanlar 2 tatli kasigi sirke yerine 1 tatli kasigi kullansinlar diyo. Bende maalesef var o yuzden 1 tatli kasigi kullanicam. Yaglarin yakilmasini ve depolanmamasini sagliyomus. Bi goz gezdir derim.

15 20 gun deneyin diyo.
Yarindan itibaren ben 1 hafta tatile cikiyorum cnm o yuzden 1 hafta ara vereyim sonra buna baslayayim diyorum hemen arka arkaya yapmayalim biraz ara vermek daha iyi olur.

Bugun son gunumdu tartildim 54.5 olmusum canim toplamda 2 kilo verdim cok sukur. Ama dikkat edelim geri almayalim. Elma sirkesi kurunu uygulayip verdikleri kilolari geri almayanlari da okudum:))
Ben artik sabah acken tartilcam. 1 hafta sonra sabah ac tartilip baslariz. Ins su tatil zamaninda kilo almam dikkat edicem bakalim nolcak.
yarindan itibaren baslayalim ins

Sana sey sorcam yarisma da ne oluyor sen katilmissin galiba sunum falan birinci gelirsen noluyo anlatsana biraz merak ettim bende severim boyle seyler yapmayi E ehl-i keyf
canim bnm ben de tam bilmiyorum ilk kez katiliyorum ama sansim az el acmasi baklavalar sobiyetler halkalar havada yarisiyor :KK61: benim revani hafif kaldi maalesef :mad: birinciyi pro uye yapiyorlar ve mutfak esyasi hediye ediyorlar bildigim

canim bnm ben de tam bilmiyorum ilk kez katiliyorum ama sansim az el acmasi baklavalar sobiyetler halkalar havada yarisiyor :KK61: benim revani hafif kaldi maalesef :mad: birinciyi pro uye yapiyorlar ve mutfak esyasi hediye ediyorlar bildigim
Hmm anldim cnm ee birinciyi nasil seciyolar tarifi kendileri uygulayip tadiyolar mi nasil oliyor?

X