Lamine kaplama yaptıranlar koşun yardıma :)

Merhabalar. Bende 2018 Ekim gibi başladım diş tedavime 2019 Mart ayında bitirdim. Sizin gibi Gri görünüm , kanal , çürük ve tabiki de görüntü problemim vardı. Gülemiyordum. Kendimden iğreniyordum. Herkes de söylüyordu, " yüzün çok güzel ama dişler berbat filan" diye. Bende maddi yetersizlikten dolayı hep ertelemiştim. Şu an aşırı memnunum, 8 adet zirkonyum kaplama oldu. Kanal ve dolgularla da düzeldi. Bir dişim de üstten çıkma yamuk duruyordu,o da düzeldi şu an. Resmen ağzım 10 bin bakımına girdi :) Sert yiyecekleri ısırarak yiyebiliyorum. Bazen çok soğukta hissediyorum. Onun harici çok mutluyum. Güldüğümde çirkin gözükmüyorum. Yüzüm bi şekil aldı. En önemlisi ağrılarım yok.
Nerde yaptırdınız acaba. Benim dişlerim kaplama ama çok zaman geçti üzerinden. Lamine, zirkonyum bir de porselen galiba . Bunların hepsi farklı mı, siz memnunsunuz anladığım. Yaptırmam gerekiyor ama ne yaptırsam iyi olur hem sağlık hem de görüntü açısından, bilgilerinizi rica etsem paylaşır mısınız? Teşekkürler 🌼

Arkadaşlar merhaba ankarada buranın aracılığıyla bulduğum bi doktora gittim. Estetik bir gülüş derdim diş eti estetiği ve ön 8 dişe lamine kaplama dedi . Param hazır gibi ama kafamda deli sorular . Yaptıranlar memnun kaldı mı . Büyük ve kaba olmuyor değil mi . Renginde bi sararma solma oluyor mu ? Yani ah nerden kestirdim dişlerimi dediniz mi yoksa iyi ki yaptırdım mı dediniz . Bu h sonu tedaviye başlamayı düşünüyorum ama mutlu ayrılmazsam diye korkuyorum. Dişlerimde açı problemi var öne doğru doktorun öncesi sonrası işlemlerine baktım dr da karar kıldım ama yaptıranlar bi fikir yazsa ne iyi olacak
Benim ön dişlerim ayrıktı dolguyla kapattırcaktım çok saglam olmayacagını dusunup kestirdim kaplama yapıldı üç yıl oldu hiçbir şikayetim yok ama dişler kesildiği için iyi bir yerde yapılmazsa geri dönüşü de yok diye biliyorum. Belki su an daha yeni tedavi yöntemleri çıkmıştır. Gecmıs olsunHoppa

Merhaba , doktorunuz kimdi acaba ve hangi şehir. Çok teşekkürler şimdiden🌸
Bu uygulamayı tam olarak ne istediğinize karar vermeden yaptırmayın . Ben öndeki iki dişimden memnundum dokusu vs gülümseyince hoşuma giderdi onun sağ yanındaki hafif içe doğruydu . Onu lamine yaptırmıştım sonra bir gün o lamine düşünce yapıştırmak için bir kliniğe girdim . Öndeki dört dişi yapalım dişleri parlatalım diş etlerini düzeltelim vs d enildi . Ben büyülenmiş gibi olur dedim . Halbuki diş etleirmde bir simetri sorunu vs yoktu sağlıklıydı yani . Sonra beyazlatma vs derken olçü de alındı kalıp vs de çıkarıldı bana fazla büyük göründü ama oturtulunca öyle olmaz dendi. Tabi bakıp çok güzel çok güzel dedikleri için bend e akışa bıraktım kendimi . Sonra yapıştırma işlemi oldu . Gözün alışır dediler . Mrvzu şuydu çok yaygın olan tavşan diş istendiği talep gördüğü için bunu seveceğimi düşünerek tasarım yapmışlardı . yapıştırılınca da çok bir yukarı çıkmadı . Kısacası beyazlığı vs çok hoş ama şekli concon bir görüntü kattı ban . İki hafta sonra gidip değiştirmek istediğimi söyledim . Tavşan diş modası var mutlu olursunuz diye düşündük denildi . Doktorum kibar biriydi neyse ki ve yenilenek zorunda kaldık . Şimidki kurları düşünürsek çok uzcuz bir uygulama değil . Kesme dişlerine yaptırılmasını önermem . Ön dört ok de ...

Senin tam olarak hangi dişlerin yapılıcak
Tedavi konusunda korkma biraz ağrılı olur ama değer yani zaten ağrı kesici vs alırsın fiyat konusunda bütçen nedir bilmiyorum ama fiyatlar çok uçuk benim babam dişlerim için arabasını sattı ama 4 dişimi ayakta tutan tek köprü azı dişlerim onlardada apse oluştu okadar para verdim yakın zamanda hepsni çekmek zorunda kalıcaklar çok zor

Gaziantepde yaptırdım canım
Sen fiyat sordunmu kliniklere
Merhaba.Dişleriniz ne durumda acaba ben de düşünüyorum da.Klinikten memnun kaldiniz mi?isim verebilir misiniz

Fiyatlar nasıl arkadaşlar?Bende yaptırmayı düşünüyorum dr araştırmasındayım İstanbul'da?
merhaba, şu anda diş doktorları laminelerden vazgecmiş durumda ,
lamine kaplama bundan on yıl once yaptırmıstım, bes yıl sonrası renk değiştiriyor , onları sökturup yerine zirkonyum kaplama yaptırdım laminelere göre daha ince ve zarif duruyor , ayrıca lamineler dis etlerine cok baskı yaptıgından surekli dis eti kanamam oluyordu , zirkonyum kaplama tırnak kalınlıgında . fiat olarak biraz maliyetli tanesi 250 - 300 euro civarında. ölçu alındıgında 2-3 gunde yapılıp takılıyor.

arkadaşlar merhaba benim dişlerimde sağlık olarak hiçbir sorun yok ama estetik olarak çok sarı ve tırtıklı sizce yaptırsam ilerde pişman olurmuyuım Lamine dısında nasıl düzeltilir

X