Lamine kaplama yaptıranlar koşun yardıma :)

Siklamen07

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2016
635
335
Arkadaşlar merhaba ankarada buranın aracılığıyla bulduğum bi doktora gittim. Estetik bir gülüş derdim diş eti estetiği ve ön 8 dişe lamine kaplama dedi . Param hazır gibi ama kafamda deli sorular . Yaptıranlar memnun kaldı mı . Büyük ve kaba olmuyor değil mi . Renginde bi sararma solma oluyor mu ? Yani ah nerden kestirdim dişlerimi dediniz mi yoksa iyi ki yaptırdım mı dediniz . Bu h sonu tedaviye başlamayı düşünüyorum ama mutlu ayrılmazsam diye korkuyorum. Dişlerimde açı problemi var öne doğru doktorun öncesi sonrası işlemlerine baktım dr da karar kıldım ama yaptıranlar bi fikir yazsa ne iyi olacak

Bu konu da sizinkinin hemen altında açılmış okuyun derim.

Ben lamina yaptırdım bir yıl önce fakültede, biraz daha uygun fiyata yapıyorlar benim de dişlerimde estetik sorun vardi, rengi solmuyor, harika gözüküyor ve asla belli bile olmuyor. Ama ben yaptirdiktan sonra hep sızlama ile yasadim. Yani benim dişlerim saniyorum fazla kesim yapıldığı için sinirlere baskı yapiyor gibi hissediyorum. Onun disinda estetik anlamda cok memnunum.

Ben lamina yaptırdım bir yıl önce fakültede, biraz daha uygun fiyata yapıyorlar benim de dişlerimde estetik sorun vardi, rengi solmuyor, harika gözüküyor ve asla belli bile olmuyor. Ama ben yaptirdiktan sonra hep sızlama ile yasadim. Yani benim dişlerim saniyorum fazla kesim yapıldığı için sinirlere baskı yapiyor gibi hissediyorum. Onun disinda estetik anlamda cok memnunum.
Nerede hangi dr acaba ben de yaptiracagim

Canım benim dişlerim zirkonyum ben lamine istemiştim ama diş etlerimde kesildiği için bana baya maliyetli oldu ama çokk memnunum lamineler daha kibar ama zirkonda onunla yarışıyor için rahat olsun pişman olmazsın İnşalllah istediğin gibi bi sonuç alırsın lamine ve zirkon kaplama zaten çok maliyetli kararma vs olmaz

Bende on 4 dişimi kestirip zirkonyum düşünüyorum o kadar çok doktor ve o kadar farklı fiyat çıktı ki hangisine güvenip otursam önüne karar veremedim. Yaptıranlar tavsiye de bulunsa keşke.

Canım benim dişlerim zirkonyum ben lamine istemiştim ama diş etlerimde kesildiği için bana baya maliyetli oldu ama çokk memnunum lamineler daha kibar ama zirkonda onunla yarışıyor için rahat olsun pişman olmazsın İnşalllah istediğin gibi bi sonuç alırsın lamine ve zirkon kaplama zaten çok maliyetli kararma vs olmaz
fiyat araştırması yapıyorum sizden bilgi alabilir miyim hangi fiyatlara yaptırdınız ? benim de diş etlerimin kesilmesi gerekiyor sizinle aynı işlem gibi görünüyor

fiyat araştırması yapıyorum sizden bilgi alabilir miyim hangi fiyatlara yaptırdınız ? benim de diş etlerimin kesilmesi gerekiyor sizinle aynı işlem gibi görünüyor
Tabiki canım
Ben 2017 temmuzda yaptırdım benim diş etlerim kesildi zaten ön dişlerim rendeden geçilmişti baya ağrılı ve zahmetli oldu ön diş etlerimde kanama durmayınca dikiş atıldı sonra zirkonlar takıldı dolgular vs de çoktu 6bin ödedim ama sen sadece kesim ve kaplama yaptırıcaksan fiyat belki biraz daha düşebilir ama sanmıyorum çünkü fiyatlar acaib yüksek yaptırıcaksın kesinlikle zirkonyum derim Alman markası çünkü hatta 1 ay önce bi hastaneye gittim çürük vardı doktor dişlerini kim yaptıysa harika olmuşlar dedi

yeni başlıcam araştırmaya, bu sitede yaptıranlar olduğu için özellikle burdan öğrenmek istedim. biraz korkum var kendime üvenip gidip kliniklere fiyat soramıyorum kötü etkileniyorum. ama yaptırmak da zorundayım :KK43:
Senin tam olarak hangi dişlerin yapılıcak
Tedavi konusunda korkma biraz ağrılı olur ama değer yani zaten ağrı kesici vs alırsın fiyat konusunda bütçen nedir bilmiyorum ama fiyatlar çok uçuk benim babam dişlerim için arabasını sattı ama 4 dişimi ayakta tutan tek köprü azı dişlerim onlardada apse oluştu okadar para verdim yakın zamanda hepsni çekmek zorunda kalıcaklar çok zor

Senin tam olarak hangi dişlerin yapılıcak
Tedavi konusunda korkma biraz ağrılı olur ama değer yani zaten ağrı kesici vs alırsın fiyat konusunda bütçen nedir bilmiyorum ama fiyatlar çok uçuk benim babam dişlerim için arabasını sattı ama 4 dişimi ayakta tutan tek köprü azı dişlerim onlardada apse oluştu okadar para verdim yakın zamanda hepsni çekmek zorunda kalıcaklar çok zor
benimkiler aslında neredeyse tamamı.çok işlem gerekiyor diye korkuyorum. küçükken neredeyse tüm diş sinirlerim alındı, oyzden dişlerim gri, ölüler ama sağlamlar. diş etlerimin kesilip gri dişlerime kaplama yapılması lazım. ama korkuyorum diş etleri buharlaştırılıyormuş ve dişleri de kesiyorlarmış. bunlar beni korkutuyor,

X