Bebek İkinci El LANSINOH AFFINITY ELEKTRİKLİ ÇİFTLİ GÖĞÜS POMPASI-sütünüz artsın

Muffinnn

Şans Meleğim Geliyorrrrr
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2011
3.454
5
2 makinem var demiştim.İlk Lansinohu aldım ama göğüs bedenimden dolayı çok sık kullanamadım.kullanılmamış yedek parçaları var garantisi devam ediyor.sağlam.çalışıyor.bebeğim 5 aylıkken emmeyi bıraktı 2. makineyi aldık(ameda) ikisini de düzenli kullanamadım. 90-105 tl arası fiyat düşündüm arkadaşlar. 1 yıl önce ikizi olan başka bir anne 110 tl ye sattı.ben o kadar sık kullanmadım bile.süt pompası alanlara tavsiye benim gibi yapmayın .2 saate bir sağın.ben hata yaptım günde 1 kez sağdım süt biriksin diye.ama ona rağmen bitmedi sütüm.sağ göğsümü hiç emmiyordu ters geliyordu.10 cc çıkıyordu günde.çok moralim bozulmuştu.makineyi 2 gün düzenli kullandım sol göğüsle aynı seviyeye geldi.bir de moral önemli.bol su için sık sık sağın.bebek emdikten sonra sağın depolayın süt salgınız artsın.ne kadar sık kullanırsanız o kadar artacak arkadaşlar.şu an ek gıdaya geçtik pompaya ihtiyaç kalmadı şükür hala sütüm var. bir de bu ürün masaj yapıyorçsağımdan önce 1-2 dk lık masaj yapsın o kadar faydalı oluyor ki acısız sağıyor.kullananların yorumlarını okuyun.

NOT:bir de ben ekstradan büyük göğüse uyumlu huni ve yedek şişeler almıştım.onları da koyacağım içine. bebeğime avent biberon seti ve dr brown gaz yapmayan cam biberon almıştım(büyük boy).her bebek biberon almaz dediler diye farklı 2 model biberon aldım.dr browns u kullanamadı fazla avente alıştı.hediye olarak onu da yollayacağım.30 tl fiyatı piyasada.bizim bebek yararlanamadı başkası yararlansın.yedek emzikleri vb herşeyi piyasada var.ay olarak büyüdüğünde değiştirebilirsiniz..her parçası kaynatılıyor.gaz yapmayan özel bir dizaynı var.

sıfırı 150-200 arası değişiyor fiyatları.en kısa zamanda fotolarını ekleyeceğim.

$1.jpg Eki Görüntüle 712519

Özellikleri:

Ödüllü Lansinoh HPA Lanolin Krem’in üreticilerinden anneler içinyepyeni bir ürün daha...
Kolaylıkla kullanılır ve temizlenir.
ComfortFitTM Göğüs Kenarlıkları, göğüslere rahatça oturur.
Custom Expression TeknolojisiTM sayesinde bir bebeğin doğal emiş ritmini olabildiğince yakın taklit ederek maksimum süt akışını sağlar.
Her annenin ihtiyacına ve konforuna göre süt sağımı seçenekleri sunar.
Ayrı ayrı ayarlanabilir hız ve vakum düzeylerine sahiptir (8 vakum düzeyi ve 6 hız seçeneği).
Birçok biberonun iÇine doğrudan sağım yapılmaya uygundur.
Uyarma süreci ve sağma süreçleri arasında kolay seçim düğmesi sayesinde tek tuşla geçiş sağlar.
Sağım sırasında anne sütü tüplere ve pompaya geri kaçmaz.
Uzun süreli evde veya dışarıda sağım yapmak içintasarlanmıştır.
Şişe yuvaları, süt sağım şişelerini sabitleyerek şişelerdeki sütün dökülmesini önler.
Kolay okunabilir LCD ekran
İhtiyaca uygun olarak iki farklı çalıştırma seçeneği mevcuttur: Adaptör veya pil (Piller ambalaja dahil değildir).
Bisphenol A içermez.
Küçük,sessiz ve hafiftir.

Son düzenleme:
bana msj atan arkadaşım msj kutun dolu.msj attım ama normal olarak uyarı verdi.80-90 tl arası olabilir en son.faturası kitapçığı garantisi herşeyi tam .foto ekliycem en kısa zamanda.takipte kal

1-yedek şişeleri-valfleri şişe kapakları ve yedek bağlantı hortumu(hiç kullanılmamıştır aldığınızda farkedersiniz zaten)
$20130531_141956.jpg

2-makinenin kurulmuş hali
$20130531_141937.jpg

3-kurulu hali
$20130531_141943.jpg

4-adaptörü
$20130531_141951.jpg

5-hiç kullanılmamış hunisi(ben ekstra büyük beden hunisi satın aldım bunu kullanmadım.satın aldığımla birlikte yollayacağım)-kullanım kılavuzu(Türkçe)-Faturası-Garanti belgesi-Tanıtım broşürü
$20130531_142008.jpg

KARGOYU BEN ÖDEYECEĞİM UNUTMADAN..

Son düzenleme:
canım en son ne olur gercekten nakıt sıkıntım var esımın verdıgı pazar parasından ayırıyorum oyle bırıktırıyorum daha bırsuru eksıgım var

fiyat çok iyi yaa.. kesinlikle ilk zamanlarda özellikle gerekli.. biberondan biz kullanıyoruz bitkisel çay içmek için gaz oluşumunu önlüyor.. hayırlı satışlar arkadaşım :KK16:

canım en son ne olur gercekten nakıt sıkıntım var esımın verdıgı pazar parasından ayırıyorum oyle bırıktırıyorum daha bırsuru eksıgım var

canım kargo da benden bu arada. bir de büyük boy cam dr browns biberon ekledim.hatta 2 nolu emziği de olması lazım hiç açmadım bakayım yarın bir o da olması lazım.ben de oto koltuğu alacağım o nedenle yapabileceğim son fiyatı verdim.

fiyat çok iyi yaa.. kesinlikle ilk zamanlarda özellikle gerekli.. biberondan biz kullanıyoruz bitkisel çay içmek için gaz oluşumunu önlüyor.. hayırlı satışlar arkadaşım :KK16:

çok sağol canım.2 marka almıştım avent ve dr browns .avent bile koliği önler demesine rağmen gaz yapıyor.dr browns o açıdan süper küçük boyunu kullandım o dönem.büyük boyu şimdi için almıştım ama avente alıştı başka bişey de içmiyor.o gaz dönemlerini atlattık şükür.

canım kargo da benden bu arada. bir de büyük boy cam dr browns biberon ekledim.hatta 2 nolu emziği de olması lazım hiç açmadım bakayım yarın bir o da olması lazım.ben de oto koltuğu alacağım o nedenle yapabileceğim son fiyatı verdim.

gercekten aradıgım bır urun canım eger ben bırazcık daha para bırıktırene kadar satılmazsa almak ıstterım esım 15.maas alıyor ustunu esım tamamlayabılıro zamana kadar satılmazsa tekrar haberlesırız canım cok sagol

merhaba canım,göğüs bedenimden dolayı çok sık kullanamadım derken ne demek istedin anlayamadım,kaç bedene uygun olur.

merhaba canım,göğüs bedenimden dolayı çok sık kullanamadım derken ne demek istedin anlayamadım,kaç bedene uygun olur.

penti iç çamaşırı için 95 E beden .yalnız 95 sırt ölçüsü.göğüs cup ölçüsü E .yanlış biliniyor bu ölçüler bazı markalar tam tersini söylüyor.ama doğru ölçü bu şekilde canım.normal göğüslerde sıkıntı olmaz ama çok büyük göğüslerin hiç almasına bile gerek yok ağır geldiği için pompanın çiftini eller serbest kullanamıyorsun

satıldı mı canım? makine araştırıyorum, oğlum iştahsızlaştı emmiyor doğru düzgün sağmam gerek

X