Bebek İkinci El Lansinoh Affinity Elektrikli Göğüs Pompası ve Göğüs pedi,kremi.Emzirmeye dair her şey

Sherpil

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2007
343
19
40
1)Lansinoh Affinity Elektrikli Göğüs Pompası

Özellikleri:

Ödüllü Lansinoh HPA Lanolin Krem’in üreticilerinden anneler içinyepyeni bir ürün daha...
Kolaylıkla kullanılır ve temizlenir.
ComfortFitTM Göğüs Kenarlıkları, göğüslere rahatça oturur.
Custom Expression TeknolojisiTM sayesinde bir bebeğin doğal emiş ritmini olabildiğince yakın taklit ederek maksimum süt akışını sağlar.
Her annenin ihtiyacına ve konforuna göre süt sağımı seçenekleri sunar.
Ayrı ayrı ayarlanabilir hız ve vakum düzeylerine sahiptir (8 vakum düzeyi ve 6 hız seçeneği).
Birçok biberonun iÇine doğrudan sağım yapılmaya uygundur.
Uyarma süreci ve sağma süreçleri arasında kolay seçim düğmesi sayesinde tek tuşla geçiş sağlar.
Sağım sırasında anne sütü tüplere ve pompaya geri kaçmaz.
Uzun süreli evde veya dışarıda sağım yapmak içintasarlanmıştır.
Şişe yuvaları, süt sağım şişelerini sabitleyerek şişelerdeki sütün dökülmesini önler.
Kolay okunabilir LCD ekran
İhtiyaca uygun olarak iki farklı çalıştırma seçeneği mevcuttur: Adaptör veya pil (Piller ambalaja dahil değildir).
Bisphenol A içermez.
Küçük,sessiz ve hafiftir.

Ürün Detayları:
Her paketin içerisinde 1 adet Lansinoh Affinity Çiftli Elektrikli Göğüs Pompası 150 ml'lik iki adet şişe ve iki şişe kapağı içeren pompa seti, iki adet yedek beyaz valf, bir adet adaptör,bağlantı hortumu ve hortum bağı ve kullanma kılavuzu bulunmaktadır.
Daha büyük göğüs kenarlıkları ayrıca satışa sunulmuştur.
Parçaları ABD,Türkiye, Çin, Japonya, İngiltere, Kore,Tayland, Fransa, Hong Kong,Tayvan ve Hollanda’da üretilerek Türkiye’de biraraya getirilmiştir.

Üretim Yeri: Ç.H.C.
Markanın Ait Olduğu Ülke:İngiltere

2013/Eylül ayında aldım fakat 1 ay kullanabildim. Kızım emmediği için yeterli sütüm olmadı hiç. Garantisi hala devam etmekte. Kutusu vs herşeyi ile eksiksiz ve steril edilmiş şekilde yollanacaktır. Resimler orjinal ürün resimleridir. Fiyat: 90 TL
$20140102_010923k.jpg $20140102_011259k.jpg $20140102_011244k.jpg

Son düzenleme:
2) Lansinoh Steril Süt Saklama Poşetleri 2 paket hiç açılmamış. normal satış fiyatı tek paket için 22.50 TL ben ikisini tek fiyatına veriyorum ve bunlar da sıfır.

Eklentiler

• $20140102_010732k.jpg
    $20140102_010732k.jpg
    71 KB · Görüntüleme: 101
3)Lansinoh Göğüs ucu kremi 40 ML Sıfır ürün. Kutu üzerinde yazan fiyat 32,50 TL ben 25 TL düşünüyorum. Paket açıldıktan sonra 12 ay kullanım süresi var. Raf ömrü 36 ay.

Özellikleri:

Lansinoh göğüs ucu kremi emziren annelerin en sık yaşadıkları göğüs ucu ağrısı ve çatlaklarına çözüm bulmak üzere geliştirilmiştir.
İçeriğinde sadece %1oo doğal lanolin bulunur.
Hiç bir katkı maddesi, koruyucu madde ya da bebekte alerjiye neden olabilecek papatya, kabuklu yemiş yağları, E vitamini vs. İçermez.
Emzirmeden önce silinmesine gerek yoktur.
Emziren annelerin göğüs ucu ağrılarını hızla dindirir.
Her emzirmeden sonra uygulanılması önerilir.
Emzirmeye kolay bir başlangıç yapılabilmesi için hamileliğin 32. haftasından sonra sabah akşam uygulanılması tavsiye edilir.

Eklentiler

• $20140102_010829k.jpg
    $20140102_010829k.jpg
    70,6 KB · Görüntüleme: 84
4) Kraft Göğüs Pedi 50 ad. /2 paket sıfır, kutusunda. Normal Satış fiyatı 1 pkt. 9,90 TL ben ikisini 10 TL'ye veriyorum.

Ürün Detayları
Kraft Jelli Göğüs Pedi 50 Adet
Kraft Göğüs Pedi ultra emici katmanı sayesinde sütü çok çabuk emer.
Özel yumuşak dokusu ile de göğsünüzü her zaman kuru tutar.
Özel kaydırmaz bandı sayesinde, iç çamaşırınıza sabitlenir ve gün boyu rahat etmenizi sağlar.
İkili paketlerinde her yerde kullanıma hazır ve hijyenik olarak saklama imkanı sunar.
Hava geçiren ancak süper emici polimer jel tabakası sayesinde sıvıyı içine kapseden
yapısı göğüs ucunuzun sürekli olarak sıvı ile temas etmesini engelleyerek çatlak oluşumunun önüne geçecektir.

$20140102_012101k.jpg

5) Emziren anneler için Humana Still Tea 200 gr ve Lactamil 200 gr. Bunlar da açılmamış ürünler. Biraz stokçu bir yapımız olduğundan bolca almıştık bunları içmek kısmet olmadı. Humananın üzerinde 22 TL yazıyor Lactamil de 12 TL piyasa fiyatları ben ikisini ve Multilac içecek ile Resimdeki emzirme örtüsünü (kullanılmadı sadece yıkandı ve ütülendi) 20 TL'ye veriyorum.

Eklentiler

• $20140128_123220k.jpg
    $20140128_123220k.jpg
    54,7 KB · Görüntüleme: 97
  • $20140102_012118k.jpg
    $20140102_012118k.jpg
    59 KB · Görüntüleme: 94
  • $20140128_123407k.jpg
    $20140128_123407k.jpg
    62,9 KB · Görüntüleme: 95
Özelden yollanan mesajlara hemen dönemiyorum çünkü 5 dk içinde 1 msj hakkı vermişler. O yüzden mail adresinizi de eklerseniz daha çabuk dönebilirim ya da buradan da yazabilirsiniz.

Göğüs kremi de yarı fiyatına 16.50TL oldu maksat iş görsün. Açılmamış kutusunda arkadaşlar....

alışveriş sistemi nasıl bu sitede

Hesap numarası veriyoruz oraya eft/havale yapıyorsunuz biz de kargoya verip kargo takip numarası yolluyoruz. Ben hep aldım ilk defa süt poşetlerini sattım 2 gün önce. Alırken de satarken de öyle yaptık. Alış-veriş yaptığımız kişiler referans oluyor genellikle. Ben çok şükür hiç sorun yaşamadım. Yaşayan bir kaç kişi oldu bildiğim kadarıyla. Karşılıklı güven söz konusu olduğundan dikkatli olmakta fayda var elbette.

Hemen yazıyorum. :KK14: :emir_bebek:[/

elden teslim olayı daha mantıklı fakat şöyle bir durum var ya benim bebeğim de emmezse ya da sütüm olmazsa sizin gibi pek ihtiyacım olmayacak pompaya.üstelik krem ve pompanın fiyatı da fazla geldi yanlış anlamayın da

Vallahi emip emmeme ve süt olup olmaması tamamen şansa kalmış bir durum. O konuda kim ne dese boş yaşamadan bilemezsiniz elbette. Misal ben ilk çocuğumda (5 yıl önce) yine aldım süt sağma makinesi ve oğlum emmesine rağmen sütüm çoktu fazla olan sütü biriktirmek için kullandım ve aylarca kullandım çok işimi gördü. İleride de oğlum onları güzelce içti. Kızım da ise doktor sağarak vermemizi bebeğin küçük olduğu için ememediğini söyledi ama bizim bebiş anne sütü almayı da istemedi. Sadece aptamil 1 içiyor. Ek gıdaya başlamamızı istedi geçen ay doktor onu da istemiyor. O nedenle ikinci aldığım makine işime yaramadı. Bu tamamen şans ya da şanssızlık. Keşke emseler de hiç gerek olmasa böyle şeylere. Umarım sizin bebeğiniz de emer, emzirmek hem çok güzel bir duygu hem de bebişler için en güzeli.

Kremin fiyatını yarı fiyatına indirdim alttaki yorumlarda fark etmediniz sanırım. Sıfır ürün için uygun olduğunu düşünüyorum.

X