Bebek İkinci El Lansinoh Affinity Elektrikli Göğüs Pompası ve Göğüs pedi,kremi.Emzirmeye dair her şey

Vallahi emip emmeme ve süt olup olmaması tamamen şansa kalmış bir durum. O konuda kim ne dese boş yaşamadan bilemezsiniz elbette. Misal ben ilk çocuğumda (5 yıl önce) yine aldım süt sağma makinesi ve oğlum emmesine rağmen sütüm çoktu fazla olan sütü biriktirmek için kullandım ve aylarca kullandım çok işimi gördü. İleride de oğlum onları güzelce içti. Kızım da ise doktor sağarak vermemizi bebeğin küçük olduğu için ememediğini söyledi ama bizim bebiş anne sütü almayı da istemedi. Sadece aptamil 1 içiyor. Ek gıdaya başlamamızı istedi geçen ay doktor onu da istemiyor. O nedenle ikinci aldığım makine işime yaramadı. Bu tamamen şans ya da şanssızlık. Keşke emseler de hiç gerek olmasa böyle şeylere. Umarım sizin bebeğiniz de emer, emzirmek hem çok güzel bir duygu hem de bebişler için en güzeli.

Kremin fiyatını yarı fiyatına indirdim alttaki yorumlarda fark etmediniz sanırım. Sıfır ürün için uygun olduğunu düşünüyorum.

açıklamanız için teşekkür ederim fiyat için düşüncenize saygı duyarım fakat bana uygun gelmedi

Hesap numarası veriyoruz oraya eft/havale yapıyorsunuz biz de kargoya verip kargo takip numarası yolluyoruz. Ben hep aldım ilk defa süt poşetlerini sattım 2 gün önce. Alırken de satarken de öyle yaptık. Alış-veriş yaptığımız kişiler referans oluyor genellikle. Ben çok şükür hiç sorun yaşamadım. Yaşayan bir kaç kişi oldu bildiğim kadarıyla. Karşılıklı güven söz konusu olduğundan dikkatli olmakta fayda var elbette.

Merhaba ben arkadasımıza yüzde yüz kefilim cok dürüst ve cok tatlı bir insandır gözünüz kapalı alisveris yapabilirsiniz

açıklamanız için teşekkür ederim fiyat için düşüncenize saygı duyarım fakat bana uygun gelmedi

Rica ederim. Fiyatta çok esneme yapamıyorum tabi üçün beşin hesabını da yapmam. Size özelden mail adresimi yazdım aklınızda bir fiyat varsa ve yapabileceğim bir şeyse yardımcı olmaya çalışırım. Sonuçta burada amacım ticaret değil hem elimdeki değerlensin birinin işini görsün hem ben de benim ufaklığın bir eksiğini alayım. Gerçi sizin için şuan çok elzem de değil biraz daha bekleyip araştırabilirsiniz de sonuçta bebiş doğmamış daha. Sağlıcakla doğsun kısmetiyle gelir eksik gedik kalmaz zaten. :KK55:

Lansinoh pompa 75 e düştü maksat birinin işini görsün. İhtiyacı olan kaçırmasın derim. Ankara içi elden teslim edilebilir.

merhaba bu fiyata göğüs kremini de dahil ederseniz Ankarada elden almak istiyorum.

İlgin için teşekkürler minik_ayaklar için ayrıldı ürün, bir kaç gün içinde kesin dönüş yapacak. Ayrılmasa da maalesef o fiyata olmazdı. İyi günler.

Minikayaklar urunu ayirtti. Kendisinden haber bekliyorum. Soz verdigim icin 2 gun daha bekleyecegim. Kesin donus yapamadigim arkadaslardan ozur diliyorum. Arzu eden olursa ve minikayaklar almazsa ya da 2 gun daha donmezse kesin donus yapabilecegim.

tamam canım ama dönmezsede bana ayır lütfen sürekli kaçırıyorum alışveriş yapamadım hala buradan :KK43::KK49::KK14:[/QUO

Ozelden mail adresi yazarsaniz ulasmam daha kolay olur. Buradan yazilanlari hemen goremiyorum bildirimler gec geliyor.

yine ben :) yaa arkadaşım kusura bakma sürekli yazıp duruyorum da krem ve pompayı 80 yapıver alayım ikimizin de işi görülmüş olsun olmaz mı:)

ya da sizin düşündüğünüz makul bir fiyat varsa anlaşalım arkadaşım

dev_katana öncelikle ilgin için teşekkür ederim. Yarına kadar minkayaklara sözüm var onun için bunca zaman bekledim söz verdim diye kimseyle görüşmedim ama bu sabah Papatyabaharı'na söz verdim. Eğer minikayaklar yarına kadar dönmezse ona vereceğim. Bir de daha önce de söylediğim gibi pompayı 75 TL'nin altına vermeyi düşünmüyorum. Krem dersen zaten sıfır ve yarı fiyatı. Ben de bebişe mama sandalyesi alacağım ki görünüşe göre hala eksiğim bile var. Her şeyden önemlisi söz verdiğim için öncelik söz sırasına göre devam ediyor. Kusuruma bakma lütfen elimden gelen bir şey olsaydı yardımcı olmak isterdim. İyi günler diliyorum.

dev_katana öncelikle ilgin için teşekkür ederim. Yarına kadar minkayaklara sözüm var onun için bunca zaman bekledim söz verdim diye kimseyle görüşmedim ama bu sabah Papatyabaharı'na söz verdim. Eğer minikayaklar yarına kadar dönmezse ona vereceğim. Bir de daha önce de söylediğim gibi pompayı 75 TL'nin altına vermeyi düşünmüyorum. Krem dersen zaten sıfır ve yarı fiyatı. Ben de bebişe mama sandalyesi alacağım ki görünüşe göre hala eksiğim bile var. Her şeyden önemlisi söz verdiğim için öncelik söz sırasına göre devam ediyor. Kusuruma bakma lütfen elimden gelen bir şey olsaydı yardımcı olmak isterdim. İyi günler diliyorum.

yine de ben burdayım aklınızda bulunsun olur mu :KK66:

Arkadaşlar ürünler yeniden satışta. Lütfen 3 gün 5 gün ayırın diyecek varsa demesin, almak isteyen buyursun :) Pompa, İçecekler ve göğüs kremini alana göğüs pedlerini de hediye edeceğim Pompa hariç her şey sıfır daha da yapabileceğim bir şey kalmadı :KK70: Hızlı olan kazansın.. :KK24:

Bu arada Lansinoh'un parça desteği de varmış. 1,5 yıl garantisi var daha. Motor hariç istediğinizi yenileyebiliyorsunuz da . Motorunun üzerindeki jelatini bile sökmedim. Sonradan pişman olmayın :) Ankara içi elden teslim..

X