Lapioplasti tedavisi

Bu konudan dolayi esiyle problem yasayan oldu mu?

• Evet oldu

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    1
  • Anket Kapalı .

Derendeniz123

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2018
114
57
30
Arkadaslar benimde sorunum lapioplasti 4 5 ay sonra evlenicem ve inanilmaz dert ve takinti ediyorum kendime ne yapsam bilmiyorum amelyat olucam ama onuda anca evlendikten sonra olabilirim kimseyle paylasabilecegim bir durumda degil diye burdan sormak istedim sizde genital bolgenin kotu gorunmesi evlenince cok sorun olur mu ? Seviyorsa dikkat etmez onem vermez demeyin ciddi manada rahatsiz edici bir goruntu

Herşeyden önce kendi psikolojin önemli rahatsizsan ilerde de takicaksin bakip takilmazlar ama kendin cevapla bence rahatsizsan.Kendin için biseyler yap

Arkadaslar benimde sorunum lapioplasti 4 5 ay sonra evlenicem ve inanilmaz dert ve takinti ediyorum kendime ne yapsam bilmiyorum amelyat olucam ama onuda anca evlendikten sonra olabilirim kimseyle paylasabilecegim bir durumda degil diye burdan sormak istedim sizde genital bolgenin kotu gorunmesi evlenince cok sorun olur mu ? Seviyorsa dikkat etmez onem vermez demeyin ciddi manada rahatsiz edici bir goruntu
Canım ben de bekarken evlenmeden önce yaptırdım . Sadece labia yapılınca kızlık zarına bişey olmadı . Ankara’da Etimesgut devlet hastanesinde Dr emel hanım a gittim çok ilgili çok da güzel oldu görüntüsü . Ben tavsiye ederim evlenmeden önce yaptırabilirsin

X