lasz (Antidepresansz)Yaam isteyenlerin paylam alan

İlaçsız yaşam isteyenlerr yada yapamam diyenler buyrunn anketimize

• Ankete Katılan
    314
yazı çok güzel eğitici teşekkürler
şunu da unutmamak gerek tedavi adına
rabbim kuluna taşıyamacağı yükü yüklemez başımıza bir musibet geliyorsa buna inanırsak bu dertten daha cabuk kurtuluruz yada o dert bizi eskisi gibi yıkmaz daha güçlü oluruz denemenizi tavsiye ederim
herşeyin çözümü bence maneviyattan geçiyor kızlar...

yazı çok güzel eğitici teşekkürler
şunu da unutmamak gerek tedavi adına
rabbim kuluna taşıyamacağı yükü yüklemez başımıza bir musibet geliyorsa buna inanırsak bu dertten daha cabuk kurtuluruz yada o dert bizi eskisi gibi yıkmaz daha güçlü oluruz denemenizi tavsiye ederim
herşeyin çözümü bence maneviyattan geçiyor kızlar...

Evett söylediklerinee katılıyorumm.İnsanoğlunun başaramayacağıı şeyy yokturrrzemuszemus

balsurat morel verdiğin için saolasın yazılarını okudum daha iyiyim arkadaş olarak eklersen sevinirim beni.)

slm cnm bendede sıkıntılar var ilaçsız aşmak için uğraşıyorum yazını gördüm moral oldu bana biraz motivasyon biraz destek moral lazım

slm cnm bendede sıkıntılar var ilaçsız aşmak için uğraşıyorum yazını gördüm moral oldu bana biraz motivasyon biraz destek moral lazım

:dance:O bahsettiklerinde bendede varr ama boşvermeye çalışalım canımm bugünümüze şükredelim.Rabbim kaldıramayacagımız yük vermezmiş kuluna:jeyyar:inşallahh atlatıcazz hep beraberrrkaydirigubbakcemile5arada uğra olurmu:asigim:

işe yararmı sence sen sanırım çok müzik dinliyorsu öyle okudum

Tabikide işee yarıcakk herşeyy bizim elimizdee :sm_cool:Ben müziksizzz yapamamm :))Günde en az 5 saat diyeyim son ses :)genelde yabancı müzikkk..Müzikk dinlediğin zaman insan kendini kaptırıyorrrr:dance:sanada tavsiye ederim

kızlar bende bi ara sarı kantaron içtim iyi gelir diye 1 hafta filan kullandım ve çarpıntı yaptı bende bıraktım benim en büyük sıkıntım rüyalarıma çok kafayı takmam bazı rüyalarım çıktığı için kötü gördüğüm her rüyada panik atak nüksediyor yani iyiyken bile kötü bi rüya görsem hemen p.a yaşabiliyorum 1 sene ilaç da kullandım ancak işimden ayrıldığım için boşluktayım ve de meşguliyetsizlik bu hastalığa zemin hazırlıyor kpss'ye hazırlanacam ama beynimdeki olumsuz düşünceler yüzüne hiçbirşeye odaklanamıyorum tekrar ilaç da kullanmak istemiyorum bir meşguliyetim olana kadar ilaçsız nasıl rahatlıcam kızlar bana akıl verin lütfen

bende antidepresansız duramayanlardanım. çok aşırı sinirli oluyorum ve herşeyi ama herşeyi kafaya takıyorum. düşünmekten sabahlara kadar uyuyamıyorum sonra. çok ağır ilaçlar kullanmıyorum sinir krizim falan yok. ama yinede kendi kendime geçiremedim. iki ay falan bıraktım ilaç kullanmadım ama önüme gelene sataştım :)
sonra yine döndüm ilaçlara.

kızlar bende bi ara sarı kantaron içtim iyi gelir diye 1 hafta filan kullandım ve çarpıntı yaptı bende bıraktım benim en büyük sıkıntım rüyalarıma çok kafayı takmam bazı rüyalarım çıktığı için kötü gördüğüm her rüyada panik atak nüksediyor yani iyiyken bile kötü bi rüya görsem hemen p.a yaşabiliyorum 1 sene ilaç da kullandım ancak işimden ayrıldığım için boşluktayım ve de meşguliyetsizlik bu hastalığa zemin hazırlıyor kpss'ye hazırlanacam ama beynimdeki olumsuz düşünceler yüzüne hiçbirşeye odaklanamıyorum tekrar ilaç da kullanmak istemiyorum bir meşguliyetim olana kadar ilaçsız nasıl rahatlıcam kızlar bana akıl verin lütfen
Allah yardımcın olsun arkelogom allahım tez zamanda şifa versin inşallahh.Valla bende kendimce bişiler yapıyorum takıntılardan korkulardan uzaklaşmak için vallaöyle böyle ilaçsızda yaşanıyor arkadaşlarr..Sanki antidepresanmı bizi iyileştiriyorr.Doktorlar ohh ilacı yazıp yolluyorlarr .BıR kerede nasihatta bulunsalarrr psilkologlar tamamda psikiyatrisler vavvv hemen bir reçete al bunu iç gel -git yine gell böyle bağlıyorlarr insanlarııı.Daha bu yaşta o ilaçlara başarsak ilerde halimiz ne olursırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey
bende antidepresansız duramayanlardanım. çok aşırı sinirli oluyorum ve herşeyi ama herşeyi kafaya takıyorum. düşünmekten sabahlara kadar uyuyamıyorum sonra. çok ağır ilaçlar kullanmıyorum sinir krizim falan yok. ama yinede kendi kendime geçiremedim. iki ay falan bıraktım ilaç kullanmadım ama önüme gelene sataştım :)
sonra yine döndüm ilaçlara.

Allah yardımcın olsun canımmm:))en ksıa zamanda bırakman dilegıyle

Allah yardımcın olsun arkelogom allahım tez zamanda şifa versin inşallahh.Valla bende kendimce bişiler yapıyorum takıntılardan korkulardan uzaklaşmak için vallaöyle böyle ilaçsızda yaşanıyor arkadaşlarr..Sanki antidepresanmı bizi iyileştiriyorr.Doktorlar ohh ilacı yazıp yolluyorlarr .BİR kerede nasihatta bulunsalarrr psilkologlar tamamda psikiyatrisler vavvv hemen bir reçete al bunu iç gel -git yine gell böyle bağlıyorlarr insanlarııı.Daha bu yaşta o ilaçlara başarsak ilerde halimiz ne olursırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

Allah yardımcın olsun canımmm:))en ksıa zamanda bırakman dilegıyle

amin canım inşallah.

:eek:anksiyetelilerr,obsesif kompilksyonlular,panikcilerr:)deprepocular:))nerdesinizz durumlar nasıl:eek:

X