Lazerle Leke Tedavisi Yaptiranlarin Paylasim Alani

canım yaa çok geçmiş olsun gerçekten.ben de bu lekeler yüzünden askılı veya sırtı açık kıyafet giyemiyorum.Çok beyaz tenli olduğum için lazer tedavisine de cesaret edemiyorum en az 4-5 yıldır bu lekelerle yaşıyorum hiç bir şey fayda etmiyor sanırım artık onlarla yaşamaya alışmalıyım.Omuz bölgesi ve sırtı pürüzsüz olan insanlara imrenerek bakıyorum :KK43::KK43::KK43:

benimde yanağımda kılcal damar çatlağı vardı lazerle aldırdım ve çatlağın olduğu yer değil ama altında bi yerde kocaman bi delik oluştu sakın derimmm

bende sırtımdaki lekeler için yaptırdım 3 seansa geçer dediler ve yaptıralı 4 sene oluyo ve o zaman tek seans 350 liraydı ve sonuç hüsran.hiç bi işe yaramadı arkadaşlar ben bursada yaptırdım giden parama da yazık oldu. ama incir sütünü lekelere sürün kesinlikle işe yarar dedi tvde bi doktor.biraz yanar ama zamanla geçer izlriniz dedi bilginize..

kızlar incir sütünün tehlikeli olduğunu alerji yaptığını duydum.aman dikkat !
kimse kullanmasın.

Arkadaslar bu kıs 4 seans lazerle leke tedavısı yaptırdım.bende gunes lekesı yok, cıllerım vardı cokda fazla degıl,aslında ben dusunmuyordum. Lazer epilasyon yaptırdığım yer bana gel yapalım suratın porselen bebek gibi olacak deyince heyecanlanıp, bende de suç hiç araştırmadan etmeden başladık. Bu arada yazın 70 faktör kullanırsan birşey olmaz dedi. Çiller hiç kaybolmadı,sadece renkleri açıldı,suratımında rengi acayip açıldı. Buğday tenliyimdir,bembeyaz oldu suratım. Öyle olunca psikolojik olarak iyi geliyor gibi hisettim,mayıs ayı gelince güneş nedeniyle ara verdik eylülde tekrar başlamak üzere. Haziran ayı ortalarına doğru çene kemiğimin üstünde ve çenemde kıllar çıkmaya başladı.Şok oldum ,önceleri hormon veya strestendir sandım doktora gittim hormon testleri sonucu birşey çıkmadı,beni dermatoloğa yönlendirdiler.dermatoloğa gittim Amerikan hastanesine. lazerle yaptırdığım tedavi ışınları, pasif olan kıl köklerimi tetiklemiş,ve hepsi sakal bölgesinde tüy şeklinde uzamış! Teşhis buydu.Tedavisi ise ya doğum kontrol hapı ya da iğneli epilasyon dedi. Ama hap en az 1 senede falan etki edermiş. Sorasında tatile çıktım onları makas ile kısalttım çoğalmamaları için ağda sürmedim. 70faktör kullandım ve gölgede olduğum halde çillerim fazlasıyla ve hatta leke şeklinde öbek öbek geri geldi:KK43:Lazer merkezini aradım kıza bunu söyledim,hiç güneşe çıkmayacaktın dedi bana! leke tedavisinde olışan kıllar için de,strestendir imkansız ben hıc karsılasmadım dedı. Birşey imzalamadığım için de paramı da alamadım.Oradan nefret ettim,ama paket epilasyon aldığım için mecbur gdicem bir süre daha.Yani demek istediğim, asla lazerle leke tedavisi yaptırmayın.İnce tüyleri tetikliyor ve hiçbir işe de yaramıyor lekeler oluşturuyor!Araştırmadan sakın yapmayın hepsi para tuzağı. Ben şimdi çene kısmıma iğneli lazer için güneşin gitmesini bekliyorum:KK43::KK43::sinifsinif:

Sevgiler..
bende fraksiyonel co2 lazer yaptırcaktım senin yaptırdıgın hangi lazer türüydü şimdi bnmde umudum kırıldı:KK43:nerde yaptrdın birde

lazer yeni bir uygulma. yan etkileri bilinmiyor. bir de herkeste farklı ortaya çıkabiliyor. risk sonuçta

Kızlar, topic'i baştan sona okudum ama lekeler için lazerden de ümidimi kestim. Aranızda "Planta Pura Activa Brun Leke Kremi'ni kullanan var mı? Sadece bir yerde satışı var ama hiç kullanıcı yorumu yok. Varsa kullananlar sonuçlarını yazsınlar lütfen.

arkadaslar tüm yorumları tek tek okudum ..ve herkes sorunlarından bahsetmiş...iyiii güzelde hiç kesin çözüm öneren yok....yani sorun çok çözüm yok.....herkeste güneş lekesinden konuşmuş......keşke bende de güneş lekesi olsaydı da hiç te problem eymezdim...yaa uçuk lekesine ne demeli ...benim de sorunum bu....ama çözümü yok yoooookkkkkkkkkkdelikafadulden

arkadaslar buzlu terapi diye bi yonten var belki duymussunuzdur.bahsettiginiz butun sikintilari cozuyor.bende akne izlerim icin ilk seansimi yaptim.sonuclarini isterseniz sizinle paylasabilirim.

arkadaslar buzlu terapi diye bi yonten var belki duymussunuzdur.bahsettiginiz butun sikintilari cozuyor.bende akne izlerim icin ilk seansimi yaptim.sonuclarini isterseniz sizinle paylasabilirim.

benımde yuzumde leke seklınde kucuk kucuk benler var. Buz terapi yaptıracaktım çünkü %100 garanti veriyorlarmıs.İnternetten baya bi arastırdım ama yaptıranların memnun olmadığını en fazla %10 luk bir gelişme gördüklerini okudum. Bi de üstüne leke bırakıyormus. Anlıyacağın vazgeçtım. Pekı sen memnun musun bir gelişme oldu mu akne izlerinde?

lazarle leke tedavısını bende dusunuyorum ama sadece cıl ve yanık ızlerı ıcınmı uygun acaba ,ben bunların dısında koltukaltı bolgem ıcın yaptırmayı cok dusundum arastrdım o kdr ama koltukaltı bolgesınde kararmayı gıdermek ıcın uygulandıgını hıc duymadım-benım koltukaltı bolgemde kararma mevcut,ne kadr temz olursa olsun kıl koklerının oldugu yerler gayt koyu bı renkte bellı oluyor ,buda benı cok rahatsz edıyor:KK43:beyazlatmak ıcın net uzerınden kremler duydum ama ıse yarayacagına ınanmıyorum,acaba koltukaltı bolgesı ıcın lazerle leke tedavısı kullanan arkadslar varmı

selam kızlar bende sivilce izlerim için lazer düşünüyordum fakat önce kimyasal peeling yaptırmamı önerdiler ve bende gittim kimyasal peeling yaptırdım sonuç: aynı :) değişen tek bir noktam yok :)) öylece duruyorlar harcadığım para da cabası :/ franksiyonel lazeri bende duydum ve bu eylülden sonra yaptırmayı düşünüyorum...kremler hiçbir işe yaramıyor söylemedi demeyin ki bu konuda 4-5 yıldır uğraştığımı da belirtmek isterim :) aslında dermabrazyon diye birşey duydunuz mu...? cildi 2 kat soyan bir işlem benim izlerim orta tabakadaymış yani bana yarayabilir...bunu da düşünebilirsiniz...[/QUOTE
şu an 40 yaşındayım 15 yıldan beri çillerim için kimyasal peelingi 3 yılda bir yaptırıyorum....ama doktor peelingden 1 ay önce sabah ve akşam sürmem için 2 farklı krem vermişti......bu kremler çilleri derinin üst tabakasında topladı...kimyasal peelingle cilt hemen soyuluyor...altından çilsiz temiz bir ten çıkıyor....türkiye gazetesi hastenesinde yaptırmıştım...5 yıldırda yaptırmıyorum...güneş koruyucusuz yazın hiç dışarı çıkmıyorum...doktorum laseri hiç tavsiye etmiyor....kimyasal peelingden memnunum..

fraksiyonel co2 lazeri gerçekten tavsiye ederim kızlar ben ilk seansımı yaptırdım bugün 7.günüm yüzüme bakmaya kıyamıyorum yanaklarımda olan çukurluklar neredeyse yüzde 90 geçti yüzüm bebek cildi gibi oldu hafif sivilce izlerim var daha doktorum 4 seans önerdi fakat yaz geldiği için diğer seansları sonbaharda yaptırmayı düşünüyorum düşünen herkese tavsiye ederim gerçek bir doktorun gözetiminde ben ankarada seansı 1000 tl ye yaptırdım bu işi gerçektende tavsiye ederim allah herkesin kalbine göre versin.

fraksiyonel co2 lazeri gerçekten tavsiye ederim kızlar ben ilk seansımı yaptırdım bugün 7.günüm yüzüme bakmaya kıyamıyorum yanaklarımda olan çukurluklar neredeyse yüzde 90 geçti yüzüm bebek cildi gibi oldu hafif sivilce izlerim var daha doktorum 4 seans önerdi fakat yaz geldiği için diğer seansları sonbaharda yaptırmayı düşünüyorum düşünen herkese tavsiye ederim gerçek bir doktorun gözetiminde ben ankarada seansı 1000 tl ye yaptırdım bu işi gerçektende tavsiye ederim allah herkesin kalbine göre versin.

normal lazerden farklı mı oluyor bu nasıl birşey ?

selam kızlar bende sivilce izlerim için lazer düşünüyordum fakat önce kimyasal peeling yaptırmamı önerdiler ve bende gittim kimyasal peeling yaptırdım sonuç: aynı :) değişen tek bir noktam yok :)) öylece duruyorlar harcadığım para da cabası :/ franksiyonel lazeri bende duydum ve bu eylülden sonra yaptırmayı düşünüyorum...kremler hiçbir işe yaramıyor söylemedi demeyin ki bu konuda 4-5 yıldır uğraştığımı da belirtmek isterim :) aslında dermabrazyon diye birşey duydunuz mu...? cildi 2 kat soyan bir işlem benim izlerim orta tabakadaymış yani bana yarayabilir...bunu da düşünebilirsiniz...[/QUOTE
şu an 40 yaşındayım 15 yıldan beri çillerim için kimyasal peelingi 3 yılda bir yaptırıyorum....ama doktor peelingden 1 ay önce sabah ve akşam sürmem için 2 farklı krem vermişti......bu kremler çilleri derinin üst tabakasında topladı...kimyasal peelingle cilt hemen soyuluyor...altından çilsiz temiz bir ten çıkıyor....türkiye gazetesi hastenesinde yaptırmıştım...5 yıldırda yaptırmıyorum...güneş koruyucusuz yazın hiç dışarı çıkmıyorum...doktorum laseri hiç tavsiye etmiyor....kimyasal peelingden memnunum..

lekeler kimyasal peeling yaptıktan bir süre sonra tekrar mı çıkıyor ?

selam canım sorunu daha yeni gördüm senağlamasakın yapma derim.benim yüzümde güneş lekesi vardı böle çiller lazerle yaktı yüzümü dermatolog üstelik uzman doktordu yüzüm nasıl yandı anlamadık istersen fotomuda koyarım sadece yanan yanağımı çok kötüyüm bi yıl oldu lazer olalı..senağlama
hala izi var çok kötü kıpkırmızı üstelik geniş bi alan böle 1tl büyüklüğünde bi yuvarlak.su toplamıştı patladı deri soydu yani anlatılacak gibi değil sana diyeceğim renk açıcıları dene ve güneşten korun...şimdi deri nakli olmak istiyorum ömür boyu kapatıcılarla yaşayamam..doğum yapacağım zaman bile o yüzüm öylemi kalacak kapatıcısız ne yaparım diyorum.hastane çantama koydum tabide yinede doğumdan sonra nasıl kullanacam diye kara kara düşünüyorum.çünkü kimsenin karşısına o korkunç yüzle çıkmadım daha.hep kapatırım.yazın denize giremiyorum bu yüzden.daha bu sürü şeyler var say say bitmez şimdi ayağım kırılsaydı da o hatayı yapmasaydım diyorum adamı dava etmek istiyorum ama sonuç değişmeyecek...bence lazer ciltte kullanılmamalı yasaklanmalı açık tenliler hep yanıyor..senağlamaof allahım bana sabır ver bu yanık yüz yüzünde az depresyona girmedim ama eşim herzeman destek oldu canım benim maddi manevi her anlamda. bi sürü krem kullandım en ucuzu 70tl senağlamasağlık karnesi karşılamıyodu tabi...ama hiç bi sonuç almadım... deri nakli olcam sonunda tabi deri naklide hiç bi zaman geçirmezmiş..sadece hafifletirmiş olsun onada razıyım
Böyle işte canım sakın diyorummmm benim yaşadıklarımı yaşamanı istemem:a015:

merhaba benimde yüzümde ameliyat izi var kocaman.anlatama.üstelik estetik cerraha ameliyat oldum adam yüzümü mahvetti.kocaman bir iz.kocaman bir çökük var yüzümde.tedavisi de yok varsa da geçici şeyler.boşluğu doldurmak için dolgu yaptırmak istedim oda 9 ay idare ediyomuş. p o kadar mutsuzum ki.nihayetinde yüz bu.bir tanede kocaman güneş lekem var.lazer düşünüyodum ama senin yazını okuyunca vazgeçtim. hangii kapatıcıyı kulanıyosun öğrenebilirmiyim.bende kapatıcı süreyim. nasıl olsa bu iz benle ölene kadar gidecek.çok üzülüyorum çok:KK59:

merhaba benimde yüzümde ameliyat izi var kocaman.anlatama.üstelik estetik cerraha ameliyat oldum adam yüzümü mahvetti.kocaman bir iz.kocaman bir çökük var yüzümde.tedavisi de yok varsa da geçici şeyler.boşluğu doldurmak için dolgu yaptırmak istedim oda 9 ay idare ediyomuş. p o kadar mutsuzum ki.nihayetinde yüz bu.bir tanede kocaman güneş lekem var.lazer düşünüyodum ama senin yazını okuyunca vazgeçtim. hangii kapatıcıyı kulanıyosun öğrenebilirmiyim.bende kapatıcı süreyim. nasıl olsa bu iz benle ölene kadar gidecek.çok üzülüyorum çok:KK59:

Ben göz kapaklarımdan estetik olmuştum, olmaz olaydım dikiş izlerim kocaman ve kabark kaldı sözde estetik, neyse sonradan başka bir doktior buldum izlerin kaldığı yeri kesip yeni dikiş attı ve üzerine lazer yapılıyor şimdi çok iyi bir gözümde hiç belli değil diğeride düzelmeye başladı. Hepsi Dr. kanaklı.

X