Lazerliposuction ile gıdı aldıranlar??

Bugün 17. Günüm, çenemin altında dalgalanma var, başımı yukarı çok fazla kaldıramıyorum, başımı geri atamıyorum, zorlayınca çok geriliyor, sanki yapışmış ve açılmıyor ayrıca çene altı dalgalanma belirginleşiyor.kızım boynumu ısıtıp, mümkün olduğunca geri alarak, sert bir masaj yapıyor, o zaman biraz açılıyor. Ayrıca Türkçe kaynaklarda bu durumla ilgili bir şey bulamadık ama ingilizce kaynaklarda buna "lumpy neck" deniyor yani topaklı boyun deniyor ve vaser liposuction sonrası oluşan boyun. Scar balls da çıkıntıya deniyormuş. 6-8 ay arası kendiliğinden geçeceğini yazmışlar

Eklentiler

• PhotoGrid_1600758039403.jpg
    PhotoGrid_1600758039403.jpg
    404,2 KB · Görüntüleme: 573
  • PhotoGrid_1600758001064.jpg
    PhotoGrid_1600758001064.jpg
    373,1 KB · Görüntüleme: 457
  • PhotoGrid_1600758069343.jpg
    PhotoGrid_1600758069343.jpg
    370,2 KB · Görüntüleme: 373
  • PhotoGrid_1600757963833.jpg
    PhotoGrid_1600757963833.jpg
    369,6 KB · Görüntüleme: 396
  • IMG_20200922_095549.jpg
    IMG_20200922_095549.jpg
    66,4 KB · Görüntüleme: 369
  • IMG_20200922_095605.jpg
    IMG_20200922_095605.jpg
    72,5 KB · Görüntüleme: 417
  • IMG_20200922_095615.jpg
    IMG_20200922_095615.jpg
    56,5 KB · Görüntüleme: 462
  • IMG_20200922_095610.jpg
    IMG_20200922_095610.jpg
    63,7 KB · Görüntüleme: 462
ne oldu sonuc yazsanız bende dün oldum gıdı estetiği suan bandaj var ama sıkıntılı bı surecmıs :KK43: olan varsa yardım etsın lutfen kac gunde gecıyo
Sakin liposuc.. yaptırmayın hem acı hemde sonuç putur putur bir görüntü oluyor.
Ama lazer lipoloz öyle değil. Hem sikilasiyorsun hem acı çekmiyorsun hemde kalıcı. 15 ağustosta gidima lazer lipoliz yaptırdım. Tek gittim. Tek geldim
Simdi sonuc nasil foto atarmisin.bende 10 gun once yaptirdim.ama daha odemli.dalgalanma varmi sizde.

Dr lazer liponun %60 olduğunu söyledi yüzde yüz değil yani.liposuction fiyatı bilen var mı ve lipoliz bilgi verir misiniz

Merhaba
Liposuction her bölge için aynı trajedi şöyleki 1 ay önce gıdı dahil operasyon geçirdim sonuçlar hiçte doktorların söylediği gibi değil iyileşme süreci epey sürüyor 1 aydır boynumun altındaki şişlik yüzünden başımı kaldıramıyorum 1 ayda düzelirsin diyen doktor şimdi 3 ay sürer diyor
Bence operasyondan evvel doktorunuzla sözleşme yapın şayet baştaki vaatleri yerine gelmezse bedelin 10 katı cezayı müeyyideyi kabul imzası isteyin o anda işin rengi değişir
Liposuction çok kolay diye yorum yazanlar bu işi yapan doktorların paralı reklamcilarindan başkası değil lütfen bunlara kanmayın
Haklisin arkadasim..benimde 40 gun oldu odemler halen var.evet 1 haftada normal hayata donuyorsun ama goruntu normale donmuyorki

Bugün 17. Günüm, çenemin altında dalgalanma var, başımı yukarı çok fazla kaldıramıyorum, başımı geri atamıyorum, zorlayınca çok geriliyor, sanki yapışmış ve açılmıyor ayrıca çene altı dalgalanma belirginleşiyor.kızım boynumu ısıtıp, mümkün olduğunca geri alarak, sert bir masaj yapıyor, o zaman biraz açılıyor. Ayrıca Türkçe kaynaklarda bu durumla ilgili bir şey bulamadık ama ingilizce kaynaklarda buna "lumpy neck" deniyor yani topaklı boyun deniyor ve vaser liposuction sonrası oluşan boyun. Scar balls da çıkıntıya deniyormuş. 6-8 ay arası kendiliğinden geçeceğini yazmışlar
Resimlerde iz olustugunu gördüm cenenizin altinda bu kalicimi yoksa geciyormu?

Geçici, dikiş izi kalmadı ama boynunda fazla yağ alındığı için platysma bantları oluştu
Geçmiş olsun.
Benim çok küçük bi gıdım var, alt çenemin biraz geride oldugundan dolayi sadece profilden belli oluyor.
Acaba bu iz geçici olsa bile az gıdım olduğu için yinede bendede oluşurmu sizce?
Cunku psikolojik yönden güçlü değilim, geçici oldugunu bilsem bile gecene kadar kendimi yiyorum ben bu gibi durumlarda.
Yada cok kucuk bi gıdım oldugu icin hiçmi bu işe girişmesemde sadece çene implantimi yaptirsam belli olmamasi icin bilmiyorum

Geçmiş olsun.
Benim çok küçük bi gıdım var, alt çenemin biraz geride oldugundan dolayi sadece profilden belli oluyor.
Acaba bu iz geçici olsa bile az gıdım olduğu için yinede bendede oluşurmu sizce?
Cunku psikolojik yönden güçlü değilim, geçici oldugunu bilsem bile gecene kadar kendimi yiyorum ben bu gibi durumlarda.
Yada cok kucuk bi gıdım oldugu icin hiçmi bu işe girişmesemde sadece çene implantimi yaptirsam belli olmamasi icin bilmiyorum
Bi foto koyarmisin acaba

Geçmiş olsun.
Merhaba, ben de sarkma bayağı vardı, yağ da öyle, bu yüzden işlem sırasında fazla çekildi, çok az gıdı için böyle bir durum olmaz, sizden az alırlar ve kafadan 4 ay kendinize tanımanız lazım. Resim koydum bu arada
Buraya konu açmıştım, gün gün resim ve gelişmeleri yazdım. Aynı şeyleri yaşayabilirim derseniz, bir bakın ve yaptırın 🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸

Alt yüz ve boyun germe işlemi sırasında tek bir delikten girip, birbirine dikiliyor ama çok korkunç değil zaten

Merhaba, ben de sarkma bayağı vardı, yağ da öyle, bu yüzden işlem sırasında fazla çekildi, çok az gıdı için böyle bir durum olmaz, sizden az alırlar ve kafadan 4 ay kendinize tanımanız lazım. Resim koydum bu arada
Buraya konu açmıştım, gün gün resim ve gelişmeleri yazdım. Aynı şeyleri yaşayabilirim derseniz, bir bakın ve yaptırın 🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸

Tesekkurler ama 4 ay çok fazla benim için, yazdiklarinizida okudum aynı şeyleri yaşabileceğimden emin değilim bu işlem için.
Zaten revizyon burun estetigi ve bişoktemide yaptirmam lazim.
Ben zayif bi insanım hiç kilo problemimde olmadi ama yüzüm yuvarlak ve yanaklarım var, buna ragmen az bi gidim var yan profilden dikkatli bakinca belli oluyor.
Arastirdigima göre alt çenemin geride olduğu için bende belli oluyormuş yan profilden.
Ben gıdı için başka işlemleri arastiracagim yada belki çene implantı yaptiririm sadece bilmiyorum

Kızlar, bugün göz kapağı estetiği ameliyatı oldum hazır pandemi varken aradan çıktı. Konu açtım resimli

gidi vaser lipisaksinda 2.5 ay oldu ..havalarin isinmasiyla odemlerim bayagi indi.artik cok memnunum.iyiki yaptirmisim diyorum..benim gidim cok buyuktu..bayagi farkettii...sorularinizi cevaplayabilirimm.....

gidi vaser lipisaksinda 2.5 ay oldu ..havalarin isinmasiyla odemlerim bayagi indi.artik cok memnunum.iyiki yaptirmisim diyorum..benim gidim cok buyuktu..bayagi farkettii...sorularinizi cevaplayabilirimm.....
merhaba süslü gidi liponuz hakkinda biraz bilgi verebilir misiniz acaba? Kime yaptirdiniz, anestezi nasildi, iyilesme süreci nasil gecti, sonucu nasil buldunuz? Cok tesekkurler & sevgiler

merhaba süslü gidi liponuz hakkinda biraz bilgi verebilir misiniz acaba? Kime yaptirdiniz, anestezi nasildi, iyilesme süreci nasil gecti, sonucu nasil buldunuz? Cok tesekkurler & sevgiler
Gıdı olduğundan emin olun ama.benim de öyle gözüküyor ama yaşım genç olmasına rağmen deri fazlalığıymış!

Alt yüz ve boyun germe işlemi sırasında tek bir delikten girip, birbirine dikiliyor ama çok korkunç değil zaten
Merhaba, rica etsem benimle deneyiminizi paylasir misiniz? Memnun musunuz? Ameliyattan sonra uzun sure bakim:kontrol gerekti mi? Tavsiye ettiginiz, islerini begendiginiz doktorlar kimlerdir?

Merhaba, rica etsem benimle deneyiminizi paylasir misiniz? Memnun musunuz? Ameliyattan sonra uzun sure bakim:kontrol gerekti mi? Tavsiye ettiginiz, islerini begendiginiz doktorlar kimlerdir?
Merhaba, ben salı günü oldum, konu açtım resim attım, tekniği sonra yazacağım,epikriz raporuma bakıp
Bu arada, memelerimide büyüttüm, 375 cc idi yerine 450 cc kondu. İlk meme ameliyatımı bilirsiniz Dr Murat sarıcı yapmıştı ve meme inmemişti, koltuk altıma giriyordu silikon. Asimetrik yapmıştı. Dr Serdar Altun bu ameliyatımda o kusurları da düzeltti, iç dikiş epey atıldı, toplandı, şu anda bile memeler 10 numara oldu, onları sonra yazarım, fotoğraf çekiyorum günlük.

X