Lcw Hemen Gel Al

Ben öğrenciyken, çalışmaya başladığımda donumu bile Zara ve Mango'dan alacağımı sanıyordum. Artık LCW bile pahalı gelmeye başladı

Batak ne ayol?
Hiç anlamam bu oyun işlerinden.

Ben öğrenciyken, çalışmaya başladığımda donumu bile Zara ve Mango'dan alacağımı sanıyordum. Artık LCW bile pahalı gelmeye başladı
Ben neredeyse herşeyi internetten alıyorum. Olmayan şeyleri de ücretsiz kurye ile geri iade ediyorum. Hem dışarı çıkmam gerekmiyor, hem de daha ekonomik.

Ben online kung oynuyordum ama belli bir zamandan sonra bayıyor. Uzun süredir hiçbir oyun oynamıyorum.

O oyun bagimlilik yapiyormus
Oyun oynamak genel olarak bağımlılık yapan bir şey, o oyuna özgü değil aslında. Ben tv'de bir şey izlerken bir yandan bilgisayarda oyun oynuyorum. Bilgisayardan izliyorsam telefon ya da tabletten oyun oynuyorum. Telefondan tabletten oynadığım oyunlar da o kadar dandik oyunlar ki... Ancak ellerimin tık tık çalışmasına alışmışım, ellerim boş durduğunda bunalıyorum, panik atağa beş kalıyor. Ciddi dikkat dağınıklığı yaşıyorum bu yüzden, bu forumda bir konuyu okurken daha önce okuduğum yorumları ikinciye okuduğumda fark etmeyebiliyorum.

Biz de yurtta oynardık gencken

Bilmiyorum bazılarınız duyar kasmak olarak yorumlar mı?
Özellikle şu dönemde, kargo çalışanlarını da düşünerek gereksiz sipariş vermemek daha uygun geliyor bana.
Hele ‘’fazla fazla alayım olmayanı iade ederim’’e hiç girmemek lazım.
Kuryeler de bir ana-babanın evladı.
Oğlum uzakta diye de olabilir son zamanlarda daha duygusal bakıyorum bu tip konulara.

Benim kizim da oyle saniyor
Zanlariniz bosa cikmasin,gokten yagsin da yerden toplayin insallah

Metro modu güzel bayadır oynamiyorduk arkadaslarla oynuyoruz gene kazen gel parçalayak seni

Ben neredeyse herşeyi internetten alıyorum. Olmayan şeyleri de ücretsiz kurye ile geri iade ediyorum. Hem dışarı çıkmam gerekmiyor, hem de daha ekonomik.
Ben vitrinlere bakma işini online yapabiliyorum sadece Henüz parasızım. Avm'ye değil ama caddedeki mağazalara giriyorum bu süreçte, lcw'nin caddedeki bir mağazasından alışveriş yaptım. Yerel butiklere bakıp çıkıyoruz, tenha zaten her yer.

Bir hayalim var, çalışmaya başlarsam para biriktireceğim, sömestr tatilinde ailemin yanına boş valizle gelip içini doldurarak görev yerime dönecektim. Bu gidişle o valiz dönerken de boş olacak

Biraz güldüm Lcw için yazdıklarınıza açıkçası neden olduğunu söyleyeyim size pandemide hani şu sokağa çıkma yasaklarının çok olduğu dönemde Defacto ve birçok firma internet sitelerinden satış yapmaya kargolarla uğraşırken Waikiki işçilerinin güvenliği söz konusu dolayısıyla internetten bile satışlarını bir süre yapmadı böyle bir firma sizce bu kadar basit reklam verebilir mi komik olmayın.

Ahhahhahh banlanan Kazen mi
Uyku muyku kalmadi bu gozler neler goruyor:))
Ben de birinin konulari birlestirildi sandim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…