leaf'in başarı öyküsü

leaf

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2007
30
0
38
yazın çokta sağlıklı olmayan ama aç kalmadığım kafama göre bşy uyguladım yaz dediğimde eylül başında falan 61 bazende 62 çıkıyodum şimdi kilom 56.3 çıkıyo mantıda yesem aynı hafif bşşylerde yesem aynı vay be ne diyet yapmışım ben:dance:

bende merak ettim valla su mucize diyeti bizimlede paylas istersen :)) bizde sonrasinda manti borek corek yiyip almak istemiyoruz cunku :))

yazın çokta sağlıklı olmayan ama aç kalmadığım kafama göre bşy uyguladım yaz dediğimde eylül başında falan 61 bazende 62 çıkıyodum şimdi kilom 56.3 çıkıyo mantıda yesem aynı hafif bşşylerde yesem aynı vay be ne diyet yapmışım ben:dance:

kız fıstık ne yaptın sülede bizde bilelim yahuuu..a.s.

anacım meraktan çatlatacanmı sen bizi söle bakalım kız sırrını?nasıl bi diyet yaptın

cnmm biraz geç oldu ama ben yeni okudum daha msjını aslında pek bşy yapmadım yaın kepekli tost yedim sabh kalktığımda bazende bi dilim ince unonun kepek ekmeği oluyo ya onu aldım elime peynirle yedim hiç oturmadan sofraya sonra arkasından su içtim ondan sonra denize giderken yanıma kepekli sandviç aldım denizde onu yedim eve geldiğimde ne yemek varsa ekmeksiz falan yedim ama saat6dan sonra hiç bşy yemedim aaa pardon gece bi kutu ayran iiyodum malum yazın 3 e 4 e kadar oturmaktan acıkıyodum ilk günler midem kazılıyodu uyku tutmuyodu ama dayandım sonra alıştım hiç acıkmadan uyuyodum kendi diyetimi kendim yapıyodum valla bazen denizde tuzlu çatal kurabiyeler var onla ayran içiyodum öyle işte önemli olna beyninde yemeğe dur demen bence gece yemeğe son verin bu arada bi kilo falan almıştım 3 4 gündür 6dan sonra bşy yemiyorum şimdi 1.5 kilo vermişimŞeniz

Süper gerçekten bende 62 kiloyum hedefim 55ti. Boyunu öğrenebilirmiyim acaba ben 1.68im 55mi olmam gerek 58mi bilmiyorum

Süper gerçekten bende 62 kiloyum hedefim 55ti. Boyunu öğrenebilirmiyim acaba ben 1.68im 55mi olmam gerek 58mi bilmiyorum

boyum 1.64 cnm valla ben şu anda56.4 falan çıkıyorum ama 3 4 kilo daha verirsem süper olucak yazın kolaydı yapmak denize git aşağa in yazlıkta olunca ama burda yemekten sonra otur pc başında nasıl yapıcam bilmiyorum egzersiz sitesi vermiştim ona baktınmı işe yarıyor

evet yapıorum başladım dün bakalım inşllh devam edicem istikrarlı irademe yavaş yavaş kavuşuorum. Sen yapıosun sanırsam ?

senağlamasenağlamayapamıyorum fazla ama dikkat etmeye çalışıyorum mesela akşamları yememeye çalışıyorum işte 4 kilo bi verebilsem ah ahhhh

Birbimize destek olalım o zaman tabi sende istersen. Spor yapabiliyormusun ? spor gerçekten işe yarıyor iştahı dengelemek konusunda

Birbimize destek olalım o zaman tabi sende istersen. Spor yapabiliyormusun ? spor gerçekten işe yarıyor iştahı dengelemek konusunda

tamam tatlım herzaman destek olurum ozaman akşam tartılıp doğruyu söleriz sbh diyete başlarız senle tamammı
arkadaşlar listesine ekledim seni ama kabul etmedin daha ben şimdi bilgisayar kursuna gidiyorum akşam burda olursan konuşuruz tamam cnm

kilo verme durduysa eğer harekete yönelin arkladaşlar.ben 1,5 aydır aynı kilodaydım 2 haftadır yürüyorum hergün ve 2 haftada 1 kg verdim

Ben her sabah 50 dk bisiklet çeviriyorum acaba yeterli olurmu kilo vermek için ?

X