LEEP Sonrası Hpv'nin Tekrarı, 2. Kolposkopi

Merhaba bugün sonucumu aldim çok şükür iki aylık kabus bitti allah birdaha yasatmasin böyle günler temiz çıktı sonuçlarım insallh bian önce siz ve tüm aynı sıkıntıyı yaşayanlar iyi haber alir
Oyy tamda sonuc cıktı mı diye yazmaya gelmiştim 😍😍😍😍 ay cok sevindim çok şükür 🙏🏻🙏🏻❤️❤️

🥰🥰aynı mutlu haberleri alırsın ınsallh canim allah hepimizi çocuklarımıza bagislasin🥰🥰sonucun çıkınca sende haber ver dua edicem senin icinde
Teşekkür ederim❤️❤️ Amin canım benim inşallah ya 🥰🥰🥰 senin için çok sevindim kendi sonucum çıkmış gibi oldum içim rahatladı vallahi🥰🥰

Belki sen de de birşey çıkmaz iltihap var demiştin bendede servisit iltihap cıktı sonuç büyük ihtimalle servisit smearde yanlış sonuçlar cikarabiliyo
Servisit iltihap ne demekmiş kuzum doktora gösterdin mi sonucunu ne dedi? İnşallah yaa tükendim vallahi stresten gerilmeye başladım ne iştah var ne bişey yapmadım geliyo bide enfeksiyon oldum biyopsiden sonra simdi ilaç kullanıyorum 😓

Servisit iltihap ne demekmiş kuzum doktora gösterdin mi sonucunu ne dedi? İnşallah yaa tükendim vallahi stresten gerilmeye başladım ne iştah var ne bişey yapmadım geliyo bide enfeksiyon oldum biyopsiden sonra simdi ilaç kullanıyorum 😓
Evet servisit iltihapmis internetten baktım araştırmadaki doktor sadece sonuçların temiz lezyon görünmemiş dedi seni çok iyi anlıyorum iki ay resmen ölü gibi gezdim 1 ayda 5 kilo verdim stresten

Evet servisit iltihapmis internetten baktım araştırmadaki doktor sadece sonuçların temiz lezyon görünmemiş dedi seni çok iyi anlıyorum iki ay resmen ölü gibi gezdim 1 ayda 5 kilo verdim stresten
Bende de öyle ne iştahım kaldı ne tadım tuzum zaten aşırı zayıftım olan iştahta gitti 🤦🏻‍♀️ tedavisi neymiş peki yani ilaç vs verdi mi

Bende de öyle ne iştahım kaldı ne tadım tuzum zaten aşırı zayıftım olan iştahta gitti 🤦🏻‍♀️ tedavisi neymiş peki yani ilaç vs verdi mi
araştırmadaki bi ilaç vermedi bende görümcem özel bi klinikte kadın dogumcuyla çalışıyor ebe hemşire o doktora yolladim sonuçları temiz cıkmış sonucu servisit ic9nde çok önemli değil koku akıntı kaşıntı yoksa ilaca gerek yok demiş 6 ay sonra kontrol için smear versin yeterli demis

Merhaba 🥰 sonucum cıkmış ama henüz sonuc kağıdımı göremedim 😐 dün akşam insta dan doktora yazdım rica ettim bakması için temiz dedi doktor cok şükür ♥️ sen nasılsın canım♥️
Çok sevindim peki tekrar kontrol için smearver 6 ay sonra dedi mi yada bi açıklama yaptı mı sonuçta ne yazıyor acaba yada neden böyle cıktı smear bunlarla ilgili birşey dedi mi canim

Çok sevindim peki tekrar kontrol için smearver 6 ay sonra dedi mi yada bi açıklama yaptı mı sonuçta ne yazıyor acaba yada neden böyle cıktı smear bunlarla ilgili birşey dedi mi canim
Bende iyiyim çok şükür yine arada tereddüt yasamiyo değilim sonuçlar temiz ama ya yine smear de sıkıntı çıkarsa korkusu oluyor senin sonuçlarıda merak ediyorsun ne zamndır arada bakıyordum 😀temiz olmasına sevindim doktora gidince ne yorum yapacak bana da yazarsan sevinirim canim

Hiç bişey söylemedi kuzum sadece temiz geçmiş olsun yazmış o kadar sonucta ne yazdığını bende cok merak ediyorum gerçekten hatta temiz dedikten sonra resim istedim ama patolojiden alırsınız resim atamam yazdı

Hiç bişey söylemedi kuzum sadece temiz geçmiş olsun yazmış o kadar sonucta ne yazdığını bende cok merak ediyorum gerçekten hatta temiz dedikten sonra resim istedim ama patolojiden alırsınız resim atamam yazdı
Tamam canim çok geçmiş olsun allah tekrar yasatmasin hicbirimize doktora gidince bana da yazarsan sevinirm 🥰

X