Lekeler, Çiller Lekeler icin plazmalift denilen seyi yapan var mi?

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

Adinisenkoy

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2016
2
2
36
Merhaba kizlar araniza yeni katildim.. :) ankara'da dr. Mehmet akgun tarafindan yuzumdeki lekeler icin plazmalift dedikleri bir yontemle iki seans uygulandi.. Yuzum once feciydi kabuk bagladi ve soyuldu pembe pembe yara izleri kaldi ve uc hafta oldu hala o pembe izler gecmiyor :KK43: aranizda bu islemi yaptiran var mi deneyimlerini lutfen anlatabilir mi? Faydasini gordunuz mu??

Merhaba kizlar araniza yeni katildim.. :) ankara'da dr. Mehmet akgun tarafindan yuzumdeki lekeler icin plazmalift dedikleri bir yontemle iki seans uygulandi.. Yuzum once feciydi kabuk bagladi ve soyuldu pembe pembe yara izleri kaldi ve uc hafta oldu hala o pembe izler gecmiyor :KK43: aranizda bu islemi yaptiran var mi deneyimlerini lutfen anlatabilir mi? Faydasini gordunuz mu??
Canım benim konu sayfama da bu işlemi yapıp leke kalan biri geldi.
Ben ona önerdim dediklerimi yaptı ve lekesi çok çok az kaldı.Buraya bakınız.
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...asalim.880357/page-177#post-46594139.Mümkünsesayfaları okuyunuz.Bu arada sakın güneş korumasız sokağa çıkmayınız.Evde dahi sürünüz.Geçmiş olsun...

Dün iftar vakti fazla yazamadım .İşim vardı malum oruçluyuz.sayfama yönlendirdim.
orada resimler vardı sizin işlemden yaptıran arkadaşımızın resimleri.
Maksat oydu onu görmenizdi. Gördünüz mü incelediniz mi bilemem.
Ancak Siz önce bir Dr.a gidin.Acele edin.
sonra hiç geçmeyen lekeler olabilir dikkatli olun.Şifalar olsun...

ya bu işlemi kim yaparsa yapsın yaptırmayın arkadaşlar.Allah rızası için.yüzü yakıyorlar.ondan sonra iyi olmasını bekliyorlar.yok öyle bir şey.benim olmayan yerde de lekem oldu.aylardır onu geçirmeye çelışıyorum.sağolsun bluenin söyledikleriyle lekem çok az kaldı.sayfasında fotoğraf da paylaştım.LÜTFEN YÜZÜNÜZÜ YAKTIRMAYIN.

X