lenfosit aşısı yaptıran var mı?

sxuxnger53

lokum suratlı kızım
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2007
1.277
6
merhaba arkadaşlar şu anda ikinci tüp bebk denememi yapıyorum ilki olmadı malesef herşey iyi gitmişti halbuki embryolar çok kaliteliydi ama tutunma aşamasında olmadı dr vucudun yabancı maddelere karşı antikor üretip maddeyi vucuttan dışarı attığını söyledi sperme karşı vucut bağışıklık sistemnini çalıştırıyomuş o yüzden eşimden alınan kan lenfositleri ayrıştırılıp koldan bana enjekte edilecekmiş3 tanesi gebelikten önce 2 tane gebelik oluşursa beş ay boyunca birer tane iğne yaptırmam gerektiğini söyledi sizce ne yapmalıyım

canım ben ilk kez duydum bilgim yok fakat doktorun bir bildiği vardır mutlaka allah yardımcımız olsun çok zor bu işler sabır lazım

merhaba arkadaşlar şu anda ikinci tüp bebk denememi yapıyorum ilki olmadı malesef herşey iyi gitmişti halbuki embryolar çok kaliteliydi ama tutunma aşamasında olmadı dr vucudun yabancı maddelere karşı antikor üretip maddeyi vucuttan dışarı attığını söyledi sperme karşı vucut bağışıklık sistemnini çalıştırıyomuş o yüzden eşimden alınan kan lenfositleri ayrıştırılıp koldan bana enjekte edilecekmiş3 tanesi gebelikten önce 2 tane gebelik oluşursa beş ay boyunca birer tane iğne yaptırmam gerektiğini söyledi sizce ne yapmalıyım

Bende bu uygulamayı ilk kez duydum. ^aşılama ve aralık ayında tüp bebek transferi oldum fakat hiç biri tutmadı.Dr umada tutunama nedenini sorduğumda bunu bilme şansımız yok dedi ama eğer böyle bir durum söz konusuysa çözümüde var demektir. İzmirde yaşıyorum ben nisan ayında tekrar tüp bebek denemek istiyorum bu yöntemi 1 merkez yapıyor yazmışsınız. Neresi olduğu ve uygulanma şekliyle ilgili daha detaylı bilgiler verirseniz sevinirim.

MERHABA SÜNGERCİM BENDE 2 CİYİ DONMUŞ EMBRİYOLARLA İLERİDE DENEMEYİ DÜŞÜNÜYORUM BU AŞIYI BENDE ARAŞTIRIYORUM İSTANBULDA HANGİ HASTANEDE TEDAVİ GÖRDÜĞÜNÜ YAZARSAN SEVİNİRİM.

MERHABA SÜNGERCİM BENDE 2 CİYİ DONMUŞ EMBRİYOLARLA İLERİDE DENEMEYİ DÜŞÜNÜYORUM BU AŞIYI BENDE ARAŞTIRIYORUM İSTANBULDA HANGİ HASTANEDE TEDAVİ GÖRDÜĞÜNÜ YAZARSAN SEVİNİRİM.

merhaba ben fertijin tüp bebk merkzinde tedavi oluyorum iğneleri yaptırdım anlatımımda bir yanlışlık olmuş canım ekimde başladık kasım ve aralık birer tane 2 kolumada kolun arka kısmından yapıldı acayip can yakan bir iğne diğer yumurta gelişimini sağlayan iğnelere hiç benzemiyor şimdi lucrın kullanıyorum bir kaç gün içinde adet görünce asıl tedavi başlıcak bakalım faydası olacakmı size gelişmeleri yazarım

slm kızlar bende lenfosit tedavisi göreceğim ama kararsızım süngercim sende neler yapıldı olumlu sonuç verdimi yazarmısın

X