Kontakt Lens Lensli Gözlerimizin resimlerini paylaşalım mı?

acaip dogal mavi...bayildim..markasini istiyorum ve rengini..normalde isikta ve flasta az da olsa gercek goz rengi cikiyor ama bu cok gercek...

cok yapay duruo ıyyyyyyyyyy

yapay lens kullanırsan yapay durur tabi önemli olan doğru ve kendine yakışan doğal lensi bulmak..
ama ben yine de bunda ıyyyylik bir durum göremiyorum arkadaşım!!!
sen hiç saçlarını boyatmadın mı yada kaşlarının aldırmadın mı yada en basiti gözünün üstüne far sürmezmisin..
eee daha ne !!!

bunlarda benim lensli gözlerım. 3 yıl once aldım omur boyu kullanabılırsınız dedıler hakıketten bır rahatsızlığım yok. 3 yıl once 350 tl ye aldım markasını bılmıyorum ama seren serengılın grı lenslerındenmiş.

sophistic olmasın o =) sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

sophistic olmasın o =) sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

bılmem kı belkı odur kutusunu atalı çok oldu ama çok rahat yakından bakılmazsa herkes kendı göz rengım sanıyor. uzak bır resmımı göndermek ısterdım ama yuzumu gözstermek ıstemıyorum. herkese tavsıye ederım :)

Freshlook hareli yeşil lensimsositososito

Eklentiler

• $Lens.jpg
    $Lens.jpg
    29,1 KB · Görüntüleme: 81
mrhba ben ılk kes lens alcam ama hanqı renk alcama karar weremedım kendım esmerım ve gözlerım kahverengı sizce nasıl bı renk seçımı yapmalıyımm?????????

kızlar ben tanita tikaram yeşil lens kullandım, 1 tek kişi bile lens olduğunu anlamadı, aaa senin gözlerin yeşilmiydi yeni farkettim diyolardı..
kendi göz rengim koyu kahve bu arada..

charmed cok dogal duruyor...bende ayni freshlook un gri hareliyi kullaniyorumm renginden memnum balik gozu gibi durmuyorr yerimseniben sadece bende batma gibi yapiyor gozumun hassasligi sanirim ozel zamanlarda takiyorumm :nazar: 2.baska renk dusunuyorum daha karar veremedim :1no2:

kızlar ben tanita tikaram yeşil lens kullandım, 1 tek kişi bile lens olduğunu anlamadı, aaa senin gözlerin yeşilmiydi yeni farkettim diyolardı..
kendi göz rengim koyu kahve bu arada..

canım bende kullandım onu ve hiç memnun kalmadım kimse anlamıyodu kendi gözümden daha koyu durdu sadece güneşe çıkınca biraz yeşillik vardı arkadaşıma vermiştim açık renk gözler için ideal bence...

Bende bugün freshlook hareli grilerime kavuştum . .
çok doğal durdu ve mavimsi yeşilimsi güzel bir renk ortaya çıktı.
koyu kahve gözlerimi çok güzel açtı ve ayrı bi anlam kattı gözlerime =)
ilk kullanışımdan dolayı sanırım;batma yapıyor biraz ve bulanık görüyorum kenarlardan ..
geçer heralde .. ama renk güzel koyu kahve gözlere öneririm.. kart okuyucumu değişince resmini gün ışığında çekip koyucam =)

aaa bnde fresslook hareli griyi tek gecerım koyu gözde mukemmel oluyo tavsıye ederım.kenarlardan buyuk gormenın sebebı sanırım orta delik küçük gelıo büyüyo ya arada ondandr canım bu arada ben batma olunca gözüme 1 damla solüsyon damlatıodum gecıodu zaralı dııldr sanırım

Ya kızlar ben beyaz tenliyim yani çok çok beyaz olmasada esmerlikten eser yok bende gözlerimse koyu kahverengi ve kumralım ben su yeşilini düşünüyorum ama nasıl durur bilmiyorum su yeşili dışında böyle doğal durucak yani ben lensim diye bağırmayacak kendi göz rengimmiş gibi olucak yakışıcak renk önerileriniz var mı yada gözü koyu kahverengi olanlar hangi renkler doğal duruyor yardım etmeniz mümkün mü su yeşili renginide ekliyim bir görün :))

Eklentiler

• $su yeşili auqua.gif
    $su yeşili auqua.gif
    5,3 KB · Görüntüleme: 54
Ya kızlar ben beyaz tenliyim yani çok çok beyaz olmasada esmerlikten eser yok bende gözlerimse koyu kahverengi ve kumralım ben su yeşilini düşünüyorum ama nasıl durur bilmiyorum su yeşili dışında böyle doğal durucak yani ben lensim diye bağırmayacak kendi göz rengimmiş gibi olucak yakışıcak renk önerileriniz var mı yada gözü koyu kahverengi olanlar hangi renkler doğal duruyor yardım etmeniz mümkün mü su yeşili renginide ekliyim bir görün :))

ben dün freshlook hareli gri aldım çokta doğal durdu gözlerim koyu kahve..
saf elada doğal duruyo diyolar ama koyu kahveyi pek açmaz diye düşünüyorum.

Benımde gözlerım koyu kahverengi..hareli yeşil kullanıyorum gayet doğal duruyo herkes kendı göz rengım sanıyor :)kaydirigubbakcemile3

X