Leslie sansone videolarını yapan var mı?

Leslie ile diz ağrım sebepli pandemide tanıştım.
Ne yapsam dizlerim ağrıyor, kilolar senelerdir duruyor.
Ha yaptım da verdim mi, hayır.
Bir rutine oturtsam eminim ki fayda sağlayacak.
Başlangıç olarak 3 mile ile başlamıştım, güzel gidiyordu ama işte😂😂
Takip ettigim bir.hekim diz agrsindan krtulmak.icin oncellikle kilo verip sonra yuruyus ve sporu uygun buluyor. Sende.istersen dikkatli bir diyet.programi uygulayip yuruyusu dene

Ben hamileyim 10 kilo aldim sbeepsiz yere hareketsizlik ve duzensiz beslndim.simdi evdeyim leslie ile haftada en az 3 gun yuruyorum.cok yorulmadan 3 milde.3 bin adim atiyorum kosmadan hafif tempolu yuruyus oluyor

Takip ettigim bir.hekim diz agrsindan krtulmak.icin oncellikle kilo verip sonra yuruyus ve sporu uygun buluyor. Sende.istersen dikkatli bir diyet.programi uygulayip yuruyusu dene
Benim diyetle kilo vermem mümkün değil çünkü günlük 1000 kalori bile almıyorum çoğu zaman.
Diyet yapsam kilo alırım yani😂

Dizlerim, dirseklerim ve bilimum yerlerim çocuklar sebebi ile bitti.
Yürüyüş 40dk dan fazlası yasak zaten ki merdiven ve yokuş çıkarken bile sancılar giriyor.
Pandemi olmasa haftada 4 gün yüzecektim ama maalesef, o da olmadı.
Leslie 30 dk ağrı yapmıyor, yormuyor.

Benim diyetle kilo vermem mümkün değil çünkü günlük 1000 kalori bile almıyorum çoğu zaman.
Diyet yapsam kilo alırım yani😂

Dizlerim, dirseklerim ve bilimum yerlerim çocuklar sebebi ile bitti.
Yürüyüş 40dk dan fazlası yasak zaten ki merdiven ve yokuş çıkarken bile sancılar giriyor.
Pandemi olmasa haftada 4 gün yüzecektim ama maalesef, o da olmadı.
Leslie 30 dk ağrı yapmıyor, yormuyor.
Iyi o zaman leslie ile devam.:KK66:evet covid olmasa da yuzsek/cocugumu yuzme.kursuna gondersem.

Arkadaşlar lesli ve ayrıca yürüyüş ile bir yılda diyet yapmadan her istedigimi yiyerek 20 kg verdim ne yazık ki diyet vs çok zor geliyor yapamıyorum . Pandemi döneminden beri leslie alışkanlık edindim haftada en az uç kez yapmaya çalışıyorum yapamadıgım zamanlarda yürüyorum bir yıl öncesine göre daha zinde ve sağlıklıyım leslie bu pandemi dönemlerinde yapılabilinecek en güzel spor bence ve bedava. Herkese göre ağırdan normale kadar türleri var alışkanlık haline getirince yapamadım diye üzülüyorsunuz inanın .
Evett öyle gerçekten ama ben çok sıkılıyorum yaparken ne yapmam lazım

Evett öyle gerçekten ama ben çok sıkılıyorum yaparken ne yapmam lazım
Evet insan ilk başlarken biraz modu düşüyor ama sonuçta vücudunuz ve sagliginiz icin iyi bir şey yaptiğınızı düşünün kilo vereceginizi hayal edin veya modunuzu yüksekte tutacak leslienin boostes walk videosu var onu yapın inanin sıkılmaya fırsatınız olmaz

X