Leslie sansone yürü ve incel programı(görsel paylasim)

Leslie sansone yürü ve incel programını denedim faydasını gördüm

• Ankete Katılan
    1.559

Soldakinin 1 cm 2 cm incesi benim bacaklarım.

Hafif basen ve harika popo .. İnşallah emeklerimizin karşılığını alıcaz.. Çok çalışıyorum bu yüzden ..

Sen su an 36ysan pilates ve leslie yaparak cok rahat 34 beden ve siki popon olur merak etme o basenler de gider :))

Hafif basen ve harika popo .. İnşallah emeklerimizin karşılığını alıcaz.. Çok çalışıyorum bu yüzden ..

Ah be canim yaa 34 bedene inecegim diyor bir de... Bizim gibi siskolarin yaninda konusma bari bunu. Inersin inersin telas yapma.

Ben kizimla yürüdüm yine 2 saate yakin. Biraz enerjim yerine gelsin leslie de yapacagim.

Sen su an 36ysan pilates ve leslie yaparak cok rahat 34 beden ve siki popon olur merak etme o basenler de gider :))

İnşallah canım çok emek veriyorum gayret ediyorum. Çünkü kilo alınca direkt popom büyüyor sevmiyorum çok fazla büyük popolu olmayı iç bacaklarım incelsin istiyorum mesela cunku basende olunca ust bacagımı kalın gösteriyor. Walk walk walk devammmm :)

Ah be canim yaa 34 bedene inecegim diyor bir de... Bizim gibi siskolarin yaninda konusma bari bunu. Inersin inersin telas yapma.

Ben kizimla yürüdüm yine 2 saate yakin. Biraz enerjim yerine gelsin leslie de yapacagim.

Estagfirullah abla ne şişkosu sendeki azim emek kimsede görmedim ben..
Benim 34 beden halim bile biraz etine dolgun cılız değilim yani çok uzun boyluda olmayınca telaş yapılmayacak gibi değil malesef..

Saka yapiyorum canim. Gencken önlem almaniz en iyisi. Ben cok pismanim yillar önce baslamadigim icin.

Takipteyim kızlar sizi maşallah diyim herkese bu azimle gider inş kilolar
28 Nisan'dan sonra dönüyorum sahalara bende. Hepiniz öpüldünüz canlarım

Günaydin kizlar. Burn it tamamdir. Disarda da islerim var o da ilave yürüyüs olur. Hadi bakalim iyi haftasonlari hepimize...

kızlar peki gerçek yürüyüş yapma imkanımız da varsa hangisi daha iyi sizce.çünkü ben 1 saat fln yapıyorum ve hiç gercek yürüyüsdeki gibi terlemiyorum ve yorulmuyorum??

kızlar peki gerçek yürüyüş yapma imkanımız da varsa hangisi daha iyi sizce.çünkü ben 1 saat fln yapıyorum ve hiç gercek yürüyüsdeki gibi terlemiyorum ve yorulmuyorum??

Canım öncelikle merhaba, ben dışarda yürüyüş sevmiyorum sıkılıyorum ve terlemiyorum. Belki daha iyidir temiz hava bol oksijen vs ama ben Leslieden daha cok zevk alıyorum hemde çok yoruluyorum her tarafımın çalıştıgını hissediyorum. Bunları yazan ben Leslieye çok önyargılıydım yaptıkça sezmeye basladım etkilerini.
Herkeste farklı oluyor demek ki .. Birde dışarda ki gerçek bu evdeki gerçek değil gibi bi durum değil aslında bu Leslie daha çok step aerobik tarzı oldugu için dısarda ki yürüyüşten çok farklı.

Başlayalı 10 gün oldu defterim var not tutuyorum hangi gün neleri yaptım diye ve 10 günde tabiki çok büyük fark gördüm diyemem daha kısa bi zaman ama etkilerini hissediyorum. Özellikle pantolonlarımı giyerken bacak kısmı zorlamıyr hemen giriyor ve daha güzel duruyor üstümde. Kollarımda inceliyor gibi geldi bana. Giydiğim trençkottan anladım .. Keza karın bölgemdede hissediyorum.

Bıkmadan usanmadan yapmaya devam edicem artık. Hatta Pazartesi günü iş seyahatine gidiyoruz eşimle otelde bile yapmayı düşünüyorum :)

Derya abla kollarının fotografını before&after olarak koyabilir misin ? PAylaştıgın fotograflardan çok anlamadım kabalık yapmak istemem ama çok net göremedim.

Ikisi de diyecegim ben cünkü ikisi de kardio calismalari kapsamina giriyor ve disarda yürüyerek kilo verip forma giren cok insan taniyorum. Leslie farki tüm vücudu calistiran hareketler de yaptirmasi. Özellikle agirliklarla yapinca kaslari cok güzel calistiriyor. Benim kendi adima leslie yapmamin sebebi evde kücük cocuklar oldugundan her gün, her havada disarda yürüyemedigim icin. Leslie nin hangi videosunu yaptin? Eger yeterince formdaysan yavas videolarini yapman sana fayda saglamaz kosmali, ziplamali olanlardan yapman lazim. Ekstra olarak eline 1,5 lt lik su siseleri alabilirsin yürürken.

Şu kısmın erimesini istiyorum.

Not : Benim kollarım değil.

13\60 oldu arkadaşlar

dışarıda yürüyüş temiz hava açısından iyi olabilir ama yaparken pencere açılırsa belki yine aynı etkiyi gösterebilir az da olsa

arkadaşlar leslie önyargılı yaklaşmayın leslie bir mucize yapmaya başlayalı 13 gün oldu ben ve çevremdekiler farkı görüyoruz
sadece alt bedende değil vücudun her yanında incelme sağlıyor boynum bile inceldi
kol bacak karın bel yanlar vs vs heryer inceliyor
ben 60 gün diye hedef koymuştum kendime sanırım en fazla 40 gün yaparım gibi bir deri bir kemik olmak istemiyorum

Istedigin forma girince yaptigin gunleri azaltabilir mesela 3 yerine 2 mil yapabilirsin. Sakin tamamen birakma. Korumak icin kardio sart. Ayrica bir sure sonra bu incelme hizi yavaslayacaktir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…