Leslie sansone yürü ve incel programı(görsel paylasim)

Leslie sansone yürü ve incel programını denedim faydasını gördüm

• Ankete Katılan
    1.559
ben 10 gün kadar yapıyorum.. valla cok memnunum. bacak bölgemde o sallanan bölgede incelme, selülitlerde ciddi bir azalma var.çalıştığım için yürümek gibi bir lüksüm yok maalesef. ama aksamları canımın istediği saatte telefonumdan acıyorum, kolduğun kenarına koyuyorum. ohhhhh miss tavsiye ederim. ben 3 mil ile basladım. bir hafta daha yapayım 4 mil eklicem üstüne. sırtımdaki teri görünce çokkkk mutlu oluyorum çokkkkk ...

Arkadaşlar bende leslie yeni başladım.Dün 1 ve 2 mili yaptım.Bugün direk 3 mile geçicem.Acilen zayıflamam lazım.Göbek,kalça,basen almış başını gidiyor.Ayrıca karatay diyetide yapıyorum.Diyettende çok sıkıldım ama bu leslie yaparken diyete devam etmeliyim.Bakalım 1 kaç haftada ne kadar sıkılaşıcam!

merhaba arkadaşım bende 3 haftadır karatay diyeti yapıyorum önceleri hızlı kilo verdim 65 kilodan 61'e düştüm ama şu anda kilo vermem durdu galiba egzersizim eksik acaba rica etsem leslie videosu elinde varsa bana atabilirmisin iş yerinde internet siteleri kapalı indiremiyorum evde de internet yok bebeğim küçük akşamları yürüyüşe de çıkamıyorum rica ediyorum sizin ya da diğer arkadaşların elinde videolar varsa bana verebilir misiniz şimdiden çok teşekkürler

Karatay diyeti bölümüne de yazdım belki birilerine faydası olur buraya da yazayım.
5 gündür karatay diyeti yapıyorum. hergün 2-3 mil leslie 20 dk mari winsor kalça bacak, yarım saat kadar fitnessblender.
Herkese tavsiye ediyorum!

Merhaba Arkadaşlar.Ben Gözde 18 yaşındayım.Boyum 1.66 ve kilom 62.Geçen yıl Mart sonunda diyet ve spora başlamıştım.Her gün durmadan spor yapıyordum.2 ayda 66 kilodan 54 e düştüm.Ama bu sene Ygs-Lys sürecine girdiğim için hareketsiz kaldım.Tüm günüm ev dershane okul arasında geçiyor.Tekrar kilo aldım ve 62 ye çıktım.Yaklaşık 2 ay sonra mezuniyet balosu yapıcaz.O zamana kdar eski fit halime dönmem lazım.Kalça ve basenimden rahatsızım.Üst bölgemde bir sorun yok.Her gün dershanedeyim sadece pazartesileri okuldan çıkar çıkmaz eve gelebiliyorum.Haftada 3 gün anca spor yapabilirim.Eskiden Leslie ile zayıflamıştım ama tabi ozamanlar 3 mil yapıyordum.Bugün 1 mille başladım.Aç karnına yaptım.Sizce yemekten önce mi yoksa yemekten sonra mı yapmalıyım? :)

Yemekten sonra yapacaksan üzerinden 1, 1.5 saat geçmesini bekle yoksa sıkışır kalırsın. :) Spordan sonra 1 saat falan da o açlığa dayanmaya çalış, geçiyor zaten sonra.

Bir de zahmet olmazsa daha önce kilo verirken nasıl bir diyet ve spor programı uyguladın?

Diyet dediğidim zararları şeyleri tamamen hayatımdan çıkarmak oldu.Abur cubur 2 ay boyunca ağzıma hiç sürmedim,Kepekli ekmek yedim.Bir kafeye gittiğimde içecek olarak su aldım.Yağlı,unlu şeyler hiç yemedim.Abartmıyorum gerçekten de sadece sulu yemeklerden oda çok az kahvaltıda avuç içim kadar tost yedim.İlk başlarda hep aç uyudum Ama sonra alıştım.Spor olarak da hergün mutlaka leslie yapıyordum.En az 1 saatim sporla geçiyordu.Sonra bir ara Leslie den sıkıldım.Nivea,Callanetics gibi sporları da denedim

Cevabın için teşekkür ederim öncelikle. Demekki olmayacak bir şey değilmiş.. :) Ben de şu an Callanetics ve Jillian yapıyorum sabah-akşam şeklinde. Isınma amaçlı Leslie de yapabilirim. Kolayı bıraktım diyebilirim. İçecek olarak limonata ya da ice tea falan alıyorum. Yeşil çaya alıştırdım kendimi.Umarım faydası olur. :))

kızlar slm .ben 3 haftadır hergün 5mil yapıyorum.4 kılo gıttı.cok akıcı.zaman hemen gecıyor leslıeyleijillian biraz zor geldı bana.tabi diette yapıorum emzırdıgım için proteın agırlıklı.

selam arkadaşlar bende karatay yaptım 2 ay da 6 kilo verdim ama sonra kilo vermem durdu 1 ay boyunca gram veremediğim gibi bi de üstüne 1 kilo geri aldım. onun için 2 haftadır salmış durumdayım. sizi takip ediyorum ne zamandır bende leslie yapmak istiyorum ama hiçbi şekilde indirimedim. hiçbir link açılmıyo. lütfen bana adam gibi bi link verirmisiniz. çok önemli. acil başlamam gerek hem leslie ye hem karataya..

Merhaba arkadaşlar bende 12 gündür leslıe ile yürüyorum diyette yapıyorum ama gr kilo veremedim ne yapmam lazım walks off 10 pounds linki kimde varsa bana gönderebilirmi

Merhaba arkadaslar,ben cuma zayiflama yarismasi 4. takim kaptan yardımcısı,4.takimdan Ausencia arkadasimiz yemek yarismasina katilmistir,diger yarismacilar,es dosttan oy topluyorlar,bizde sizlerin desteğinizi ve oylarınızı bekliyoruz arkadaşlar.
umarim mesajimi dkkate alir ve bize yardimci olursunuz,1 oy1 oydur
:13:

Yemegin adi "ZEYTINYAGLI KURU DOLMA VE BUGDAY SALATASI"

desteginiz icin simdiden tesekkürler

http://www.kadinlarkulubu.com/yemekt...l#post29913445 (Zeytinyağlılar ve Salatalar) (Zeytinyağlılar ve Salatalar) (Zeytinyağlılar ve Salatalar)

merhaba arkadaslar. ben videolari yuklemek icin napabilirim? acilmadi da video. bi yardim edermisiniz?

Düzenli olarak yaptığım 1 sene boyunca 64 kilodan 59'a inmiş ve aşırı sıklaşmıştım. ama bırakınca yeniden 61 oldum :26: Şimdi yine başladım.

Arkadaşlar merhaba,
Yıllar önce bir spor merkezine gitmiştim. Tam 3 ay boyunca devam etmiştim. Leslie nin videolarını izledikten sonra anladım ki hocamız haftanın 3 günü leslie yaptırıyormuş bize. Kesinlile faydalı kesinlikle sıkılaştırıyor. Oturmaktan ve stres içinde yemek yemektense hafif tempolu bu tür egzersizlerle kendinizi korkutmadan spora başlamak en iyisi. Herkese sevgiler.

youtubeden 1 ve 2 milini buldum yaptm az önce 3'ü görmedim acıkcası...egzersizlerime eklerim diye düsünmüstüm ama bu yarım saatten sonra bugün basen egzersizlerimi yapmamaya karar verdm spora baslayalı bes gün oldu cünkü fazla alıstırıp yormak istemiyorum kendimi. Gün içerisinde hareketli geciyor zamanım yine de yeterli olmuyor.
güzel gercekten dısarıda yürüyüs yerine gitmeye üsenenler için ki ben onlardan biriyim bire bir. haftanın üc günü bunu dört günü basen egzersizlerimi yapmaya karar vererek aranıza katıldm

Ya bu 3 mil 5 mil dediğiniz ne ?

Mil bizim kullandigimiz kilometre gibi yürünülen mesafeler. Her mil 15 dk sürüyor. Her mil sonunda calismayi birakabiliyor ya da devam ediyorsunuz 5 mile kadar istege göre. You tube da 5 millik 5 really big miles var her mil sonunda kosmali bölümü var. Onu acip istediginiz kadarini yapabilirsiniz ancak yag yakmak icin yarim saatin üzerine cikmak gerekli. Her milde yaklasik 100 kalori harcaniyor. Cok kilolu olanlar daha fazla harcayabilir.

merhaba kızlar daha önceki bi kaç sayfayı okudum.. kızların dedği gibi bi grup kurmak çok iyi fikir gibi geldi.. bakalım ben bu işe bi el atıyım diyorum.. şuandan itibaren burayı sık sık kontrol etmeye başlıcam.. şöyle ypalım..

katılmak isteyen herkes biras kendinden bahsetsin..
başlangıç ölçülerini ve kilosunu bildirsin.. bunları kayıt tutalım..
yaptığı leslie programını hergün kaç dakika yaptığını günü gününe paylaşsın..

her cuma ölçülerimizi takip ederek birbirimizi motive edelim.. grubun oluşumuna göre birinci seçimide yapabiliriz..

bakalım kimler katılcak:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…