Leslie ve Yürüyüş İle Zayıflama Günlüğüm

İnsanity yapıldı . Fakat ardından misafirlerimde geldi sabahtan akşama kadar hiç oturmadım neredeyse ve dizlerimde inanılamz bi ağrı var . Umarım geçiçi bir şeydir .jillian da da 2 haftanın sonlarında patlamıştım niye böyle oluyor ki vücudum spora karşı sanki resmen

O zaman aynen devam . Yaza kadar zamanımız var istediğimiz vücutlar için. Yediklerine dikkat ediyorsun ama değil mi ? Özellikle akşam. O zaman mutlaka yağdan veriliyor . Bende bugün yaklaşık 15 gün önce denediğim bir elbiseyi yekrar denedim ve daha iyi duruyordu göbeğim. Mutlu oldum:KK66:) bu arada evet zayıfım şuanda ama tam 76 77 ile kapamıştım ben de hamileliğimi 155 cm boyla. Ve şuan evet 26 kg verdim ama çok komik içi boşalmış bir deri yığını kaldı göbek bölgesinde . Oda o bölgeyi çalıştıran hiç bir spor yapmadığım için heralde . Şimdi onu düzeltmem gerekiyor ama insanity okadar yoruyor kibaşka hiçbir spor yapasım gelmiyor. Yarında diyetisyene gidemeyebilirim 1 saat yol sürüyor otobüs falan, çocuğun doktor randevusu var yetişemeyebiliriö. Bakalım. Ama birisine karşı bile sorumlu gibi hissetmek iyi geliyor. Durmuyoruz vazgeçmiyoruz B bluedreams79
Çok güzel kilo vermişsin darısı başıma :)
Diyet yapmıyorum ama abur cubur kek börek tarzı şeyleri mümkün olduğunca az tüketiyorum.birde akşam yemeğini mümkün olduğunca erken yiyorum.
Bu hafta yine verimsiz geçti benim için..ben kızımı öğle uykusuna uyuttuktan sonra yapıyorum.ama bu ara yapamıyorum.çünkü oğlumu da okuldan almam gerekiyor ve havalar soğudu.spor yapıp yada duş alıp dışarı çıktığımda üşüyorum doğal olarak..hasta da olmak istemiyorum.akşamda çocuklar uyuyana kadar iyice yorulmuş oluyorum...bakalım nasıl bir çözüm bulabileceğim bu duruma..
Diğer mesajın içinde.. acaba dizinde problem olabilir mi...bende squat tarzı hareketleri yapamıyorum mesela.dizlerim ağrıyor..leslie'ninde biraz dizleri kırarak yapmamızı istediği hareketleri ben düz olarak yapıyorum..eğer ağrı yapıyorsa zorlama bence dizlerini...

Leslie videolarını YouTube dan 1 2,3 şeklinde düzenli bulamadım bana da söyler misiniz nereden bulabilirim acaba

Leslie videolarını YouTube dan 1 2,3 şeklinde düzenli bulamadım bana da söyler misiniz nereden bulabilirim acaba
Düzenli şekilde olmayabilir zaten.ben şu Amerikan sağlık derneğitarafından onaylanan3 mile lik videosunu yapıyordum.bazen 2 mil de falan bırakıyordum. 5 mile videosu var ayrı. Yani öyle çok düzenli videoalro
Yoktur heralde zaten yürüyüşbazlı olduğu için

Burada dün ara verdim ama bugün çok ağır bir tempoda da olsa insanity yaptım. Dizimi zorladığını düşündüğüm hareketlerin yerine aynı tempoda başka hareketler yaparak geçiştirdim.

Düzenli şekilde olmayabilir zaten.ben şu Amerikan sağlık derneğitarafından onaylanan3 mile lik videosunu yapıyordum.bazen 2 mil de falan bırakıyordum. 5 mile videosu var ayrı. Yani öyle çok düzenli videoalro
Yoktur heralde zaten yürüyüşbazlı olduğu için
Çok teşekkür ediyorum

Düzenliden kastettiğiniz tam olarak nedir anlamadım ama o şekilde bulamazsınız zaten.isterseniz hoşunuza giden videoları indirerek bilgisayarda kendinize klasör oluşturabilirsiniz ve her seferinde aramak zorunda kalmazsınız internetten.benim pc de yıllar önce indirilmiş birkaç video var onları yapıyorum.bazende youtube daki videoları yapıyorum.1 millik videoları da çok eğlenceli ve enerjikmiş mesela..yeni keşfettim.kendinize, zamanınıza uygun olan videoyu seçip yapabiliyorsunuz...

İnsanity 2. Hafta bitti gençler. Dizde ağrı devam ama yarım yamalakta olsa mutlaka yapıp bitirmeye çalışıyorum. Yarın fittest var ne kadar kondisyon artmış görmek için ama yapmayacağım diz yüzünden . Salı günü 3. Haftadan devam ederim. Zaten yarın diyetisyen ölçümü varya cihazı spor etkileyebilirmiş . Kaslar şiştiği için. Onun içinde mola olur. @bluedreams79 azda olsa cokta olsa hergun spor olması hayatımızda iyi. Dediğin gibi ne kadar olsa kar.

1 millik miracle mili saat başı 3 defa yaptım.
Geçen hafta baktım kendime spor için uzun zaman ayıramıyorum.hiç yoktan iyidir diye bu yönteme başvurdum.
Bugünkü kilom 75.7...bu hafta da 75 ile 76 arasında gidip gelirin sanırım.ama 75 i görmek çok mutlu etti beni

Arkadaşlar diyetisyene gittim ama memnun kalkmadım . Bana sporu tamamen yasakladı. İnsanity i bırakın bi kenara leslie bile yapmayacaksın dedi. Kg almışım . Evet yağdan 500 gram vermişim ve bunun 400 gramı gövdeden . Ama 1 kg kas yapmışım. Sadece yağ yakar olayı yok yani. Bu şekilde hedeflediğin kiloya inemezsin dedi. Yıl sonuna randevu verdi.48 e düştükten sonra spor yapacaksın dedi.

1 millik miracle mili saat başı 3 defa yaptım.
Geçen hafta baktım kendime spor için uzun zaman ayıramıyorum.hiç yoktan iyidir diye bu yönteme başvurdum.
Bugünkü kilom 75.7...bu hafta da 75 ile 76 arasında gidip gelirin sanırım.ama 75 i görmek çok mutlu etti beni
Çok sevindim canım yaa . Demekki kilo oranı azaldıkça spor işe yaramıyor aslında yarıyor da benim takıntıma cevp vermiyor karşılığını öyle yada böyle alıyoruz süper birşey

Bu arada arkadaşlar yanlış anlaşılma olmasın. Yani spor yapanlar için yapmak isteyenler için yanlış yönlendirme olmasın. Benim şuan inmek istediğim yani incelmekten ziyade birine kanıtlamak için inmek istediğim kilodan ötürü sporu bırakmam gerekiyor. Kas yaptığım için kilom düşmüyor ama 3 cm incelmişim mesela. Onu atlamayalım. 3 cm incelmek 2 haftada güzel bir sonuç. Zaten farkediliyor. Ama diyetisyen benim asıl hedefimi bildiği için sporu yasakladı . Yoksa spor yaptığınızda verdiğiniz kilodan çok daha zayıf gözüküyorsunuz. ZTen insanity den dolayı dizimde sıkıntılar olmuştu şimdi bahaneyle vücudu dinlendirmiş olucam. Ama kssinlikle söylüyorum jillian ve leslie sayesinde 1 aydıe çok fark var vücudumda o kofluk gitmiş durumda. Sonrasında hedefime 2 haftada ulaşıp tekrar spora başlamak istiyorum o diriliği kazanmak için.insanity biraz insanlık dışı olduğu için ondam çok bahsetmek istemiyorum :KK66:

Bende leslie yapmak istiyorum Nasil başlıcam neyden baslamaliyim 1 2 diyorsunuz her gun mu artiyor haftalık mı biraz bilgi verebilirmisiniz
Merhaba
Mil uzunluk ölçüsü.1 mil 15 dk sürüyor.hiç spor yapmamış biriyseniz 1 mille başlayıp alıştıkça artırabilirsiniz.tamamen size bağlı.illa 1 hafta yapacaksın diye birşey yok.daha sonra da zamanına göre 3 mil 4 mil istediğini yapabilirsin..kilo vermek için haftanın 5-6 günü en az 3 mil yapmalısın..

Merhaba
Mil uzunluk ölçüsü.1 mil 15 dk sürüyor.hiç spor yapmamış biriyseniz 1 mille başlayıp alıştıkça artırabilirsiniz.tamamen size bağlı.illa 1 hafta yapacaksın diye birşey yok.daha sonra da zamanına göre 3 mil 4 mil istediğini yapabilirsin..kilo vermek için haftanın 5-6 günü en az 3 mil yapmalısın..
Anladım peki şöyle yapsam 1 hafta boyunca 1 mil sonraki 1 hafta 2mil seklinde yapsam doğru olur mu günlük mu artırayım

Anladım peki şöyle yapsam 1 hafta boyunca 1 mil sonraki 1 hafta 2mil seklinde yapsam doğru olur mu günlük mu artırayım
Olabilir elbette..bı tamamen senin alışmana bağlı.burdaki amaç hiç spor yapmamış biri birden mesela 3 mille başlarsa ertesi gün bacak kol ağrıları yaşıyor.buna engel olmak.birkaç gün 1 mil yap.kolay gelmeye başlarsa 2 mile geçersin..ya da istersen 1 mil devam edersin..

X