LH baktıran var mı aciill yardımm

checkbone

Sağlıkla gel
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2013
94
26
arkadaslar merhaba 26 yaşındayım 7 aydır korunmuyoruz ama cocugum olmadı doktora gittim polikistik over oldugumu öğrendim ayrıca smear testi de yaptı. LH baktı sonuç 26.1 bu ne anlama geliyor doktoru göremedim ameliyata girmiş bir yardım edin...

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 10-09-2021

Hamileliğimin 24. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 118 gün kaldı.

Önümüzdeki altı hafta boyunca bebeğiniz erken doğumdan etkilenmemek, hayatta kalmasını sağlaycak şekilde büyümeye devam edecektir. Rahim içinde bebeğin geçirdiği her gün gelişmesi için dolu dolu geçer. Bebeğiniz rahim içinde büyürken bulunduğu ortamı dolduracak ve daha sıkışık bir hale getirecektir. Her geçen gün bebeğinizin hareketlerini daha çok hissetmeye başlayacaksınız. Bebeğinizin darbe ve seslerini açıkca hissetmenize rağmen başkalarının bunu hissetmesi birkaç hafta alabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 640 gr. - Yaklaşık boyu : 30.1 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Negoo

Bir işi başarmak için, o işin delisi olmak gerekir
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
10 Haziran 2010
60.745
224.592
37
arkadaslar merhaba 26 yaşındayım 7 aydır korunmuyoruz ama cocugum olmadı doktora gittim polikistik over oldugumu öğrendim ayrıca smear testi de yaptı. LH baktı sonuç 26.1 bu ne anlama geliyor doktoru göremedim ameliyata girmiş bir yardım edin...

Lh yumurtlama sorunu olup olmadığına bakılmak için yapılıyor, polikistik overliymişsiniz zaten,lh bu yüzden yüksek çıkmış çok değil ama referans aralığında ne yazıyor?

LeylakKokuluMelegim

Baharda çiçeklerle Gelen Canım Kızım
Pro Üye
30 Aralık 2013
7.754
4.339

canım benimde 20 lerdeydi bi ara pkoda böyle maleseflh fsh dan yüksek oluyor pkoda.yumurtlama sorunu oluyor

checkbone

Sağlıkla gel
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2013
94
26
Lh yumurtlama sorunu olup olmadığına bakılmak için yapılıyor, polikistik overliymişsiniz zaten,lh bu yüzden yüksek çıkmış çok değil ama referans aralığında ne yazıyor?

canım referans aralığı 0-11 benim ki iki katından cok cıkmıs nasıl düşürücem bunu bilmiyorum yoksa çocuğumun olması zor muş :KK43:(

Önümüzdeki altı hafta boyunca bebeğiniz erken doğumdan etkilenmemek, hayatta kalmasını sağlaycak şekilde büyümeye devam edecektir. Rahim içinde bebeğin geçirdiği her gün gelişmesi için dolu dolu geçer. Bebeğiniz rahim içinde büyürken bulunduğu ortamı dolduracak ve daha sıkışık bir hale getirecektir. Her geçen gün bebeğinizin hareketlerini daha çok hissetmeye başlayacaksınız. Bebeğinizin darbe ve seslerini açıkca hissetmenize rağmen başkalarının bunu hissetmesi birkaç hafta alabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 640 gr. - Yaklaşık boyu : 30.1 cm. (Baştan Topuğa)

checkbone

Sağlıkla gel
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2013
94
26

sultan33

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2011
2.550
157

canmm fsh yumurtalık rezervı gelısımı ıle alakalı lh catlaması ıle alakalı lh yuksek oluca yumurta catlamıyo tatlım pko da bu demek zaten benmde öyle malesef canmm

sultan33

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2011
2.550
157
idare eder kuzum sen nasılsın:KK16::KK16::KK16::KK16:

iyiym canm ne olsun bu ay kaldı tedavı öbur ay akıst varmıs da dogm kontrol kullnıyorm

canım daha olmadı cocugum tedavi görüyorum yani yeni basladım klomen içtim büyümedi yumurtam:KK14::KK14::KK14:

senn klomenle olmdıysa ıgneye gecer canm yada dozunu arttırır korkma