LH baktıran var mı aciill yardımm

checkbone

Sağlıkla gel
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2013
94
26
arkadaslar merhaba 26 yaşındayım 7 aydır korunmuyoruz ama cocugum olmadı doktora gittim polikistik over oldugumu öğrendim ayrıca smear testi de yaptı. LH baktı sonuç 26.1 bu ne anlama geliyor doktoru göremedim ameliyata girmiş bir yardım edin...

arkadaslar merhaba 26 yaşındayım 7 aydır korunmuyoruz ama cocugum olmadı doktora gittim polikistik over oldugumu öğrendim ayrıca smear testi de yaptı. LH baktı sonuç 26.1 bu ne anlama geliyor doktoru göremedim ameliyata girmiş bir yardım edin...

Lh yumurtlama sorunu olup olmadığına bakılmak için yapılıyor, polikistik overliymişsiniz zaten,lh bu yüzden yüksek çıkmış çok değil ama referans aralığında ne yazıyor?

canım benimde 20 lerdeydi bi ara pkoda böyle maleseflh fsh dan yüksek oluyor pkoda.yumurtlama sorunu oluyor

Lh yumurtlama sorunu olup olmadığına bakılmak için yapılıyor, polikistik overliymişsiniz zaten,lh bu yüzden yüksek çıkmış çok değil ama referans aralığında ne yazıyor?

canım referans aralığı 0-11 benim ki iki katından cok cıkmıs nasıl düşürücem bunu bilmiyorum yoksa çocuğumun olması zor muş :KK43:(

canmm fsh yumurtalık rezervı gelısımı ıle alakalı lh catlaması ıle alakalı lh yuksek oluca yumurta catlamıyo tatlım pko da bu demek zaten benmde öyle malesef canmm

idare eder kuzum sen nasılsın:KK16::KK16::KK16::KK16:

iyiym canm ne olsun bu ay kaldı tedavı öbur ay akıst varmıs da dogm kontrol kullnıyorm

canım daha olmadı cocugum tedavi görüyorum yani yeni basladım klomen içtim büyümedi yumurtam:KK14::KK14::KK14:

senn klomenle olmdıysa ıgneye gecer canm yada dozunu arttırır korkma

X