lh hormonu yüksekliği?...

kızlar merhaba ben de bugün sonuçlarımı aldım.
LH:8,47
FSH:4.01
E2:14.09
PROLAKTİN:14.18 çıktı dr.bana serephone verdi günde 3 defa iç ilacı bitir gel dedi.ve rahim filmi istedi(eşimin testleri normal çıkmıştı)off kızlar bana yardım edin ya rahim filminden çok korkouyorm acaba diyorum çektirmesem de hayıt suyu içsem ve ilacı kullansam nasıl olur lütfen bana bi yol gösterin

bede kullanmaya basladım hayıtı değerim 10.22 çıkmıstı.3 ay kullanıp tekrar yaptıracam etkisi olmus görcez.lütfen düssün ya biri çıkıyo diğeri düşüyo anlamadm gitti

selam arkadaşlar ben bugün katıldım kadınlar kulübüne:)) benimde sorunum yumurta çatlatamama geçen ay iğne oldum ama dün hastalandım gerçi doktorun dediği ilişki dönemini de pek uygulayamadık ama olsun... nasıl çözücem ben bu sorunu yavvv(

ya bende de lh 19.49 çıktı ( tam 2.5 aydır adet görmüyorum 3 senelik evliyim ve hala çocuğumuz yok tüp bebek deniycez artık

canım tüp bebek denemeden önce soğan kürünü denesen. bu sitede faydasını gören cok olmuş.en kısa zamanda hamile olursun ınşallah canım rabbım hakkında hayırlısını versin.

anladım bende içicemde saçlarımdan dolayı çok çekiniyorum normal şekle dönüyo demişsiniz çok sevindim çoğalması nekadar sürede oluyo düzenli kullanmadamı birde siz çay şeklindemi kullanmıştınız ben adet düzensizliği için kullanıcam ama?

Merhaba arkadaslar, siteye yeni katildim, bende ayni dertten muzdaribim, bnmde LH hormonum yuksek cikti 13,9, fsh hormonumsa 6 cikti, adetimin 3.gununde test yaptirdiydim,, doktora yuzumde yaklasik 3 yildir akne sorunum vardi tedavisini bulamiyordum, dermatologa gittim, bir kac ay roaccutane kullandim, sonrasinda hormon testi yaptirdi ve LH hormonum Fsh hormonundan baya yuksek cikti , ve yumurtaliklarimda mikrokistciklerin oldugunu soyledi doktorum, arkadaslar acaba bnmle ayni durumu yasayan varmi, bu hormon seviyesi ve kistciklerlerin olusu hamile kalmaya eengel midir?

Merhaba, benimde lh 16 üzeri. Dr tedaviye başladı. Femara kullandım 7 gün sonrasında yumurta çatlatma iğnesi yaptı. Günü denk getiremediğimiz için bu ay ilacın etkisini test edemeyeceğim ama yumurtlama olduğu için adet günümü bekliyorum .. Bu hayıt nasıl etki ediyor ki hormona? Yan etkileri yok mu? 3 ay az bir süre değil çünkü

canım maşallah ne güzel hamile kalmışssın hayıt tohumu kullannarak mı hamıe kaldınız

Yok cnm hiç öyle şeyler kullanmadım. Doktor takibinde oldu ama olmaz dediği anda kalmışım hamile :)
maşşallah ccanım ne güzel o zaman o an kafadan atmışsın demekki tutunmuş. hayırla sağlıkla kucağına al inşallah

Kızlar benim de lh 9.03 fsh 4.53 klomen kullandım bu ay bakalım nasıl bi fark olacak bana sadece yumurtaları beslememiz lazım dedi bir ay sonra da yumurta takibi yapicaz dedi

meraba arkadaslar ben yeni uye oldum sizere birsey danısmak istiyorum benim lh 16 cıktı doktor yuksek diye dogum kontrol verdi düsürmemiz lazım dedi bunu dusurmek için hamile kalmak için ne yapmamız lazım. doğum kontrolu kullanmam doğru mu

merhaba estamp bende de hep yüksek çıkıyorsu hayıt tohumu kullandım faydasını da gördüm canını sıkma lütfen moral de etkiler
Merhaba hayıt otu lh hormonunu dusuruyormu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…