Linc etmeden bakar mısınız lütfen

Anonim5643x

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2021
31
0
23

Bakar mısınız yardımınız lazım​

30 ekimde (gecen ay) sürtünme ile iliskim olmustu ama bosalma hiç olmadı regl tarihinden bir gün önce koyu renkte kan geldi peçete daha sonra açık geldi ama koyu kırmızı bordo gibiydi ve devam etmedi 2 gün sonra biraz daha peçeteye kan geldi ve devam etmedi ama 5 aydır düzensizlik oluyor ve 5 gün gecikti reglim akıskan olmadı ama bir hamilelik belirtim de yok bosalma olmamısken bu şekilde hamile kalınır mı yoksa baska bir kadınsal sorun mu test yapsam çıkar mı

Bakar mısınız yardımınız lazım​

30 ekimde sürtünme ile iliskim olmustu ama bosalma hiç olmadı regl tarihinden bir gün önce koyu renkte kan geldi peçete daha sonra açık geldi ama koyu kırmızı bordo gibiydi ve devam etmedi 2 gün sonra biraz daha peçeteye kan geldi ve devam etmedi ama 5 aydır düzensizlik oluyor ve 5 gün gecikti reglim akıskan olmadı ama bir hamilelik belirtim de yok bosalma olmamısken bu şekilde hamile kalınır mı yoksa baska bir kadınsal sorun mu test yapsam çıkar mı
Hamile olduğunu sanmıyorum canım ama içinin rahat etmesi icin bir test yap çıkmazsa doktora gitmeni tavsiye ederim başka birşey olabilir

5 gün geçtiyse hamile olsanız testle çok rahat çıkar, sabah ilk idrarınızla test yapın. Ama sizde adet düzensizliği var anladığım kadarıyla, sürtünmeyle hamile kalınmaz.

X