Lioness81'in Başarı Öyküsü Kondüsyon Bisikletiyle

lioness81

Nirvana
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2007
136
84
1,5 ayda 5 kilo verdim.tabi sadece bisiklet değil,sıkı bir diyet,mekik çekmekte lazım.ama şunu söyleyebilirim ki bisikletle evde çok güzel spor yapılabiliyo.1 yaşında oğlum var,çok vaktim kalmıyo,dışarı çıkıp yürüyüş yapmaya.oğlum uyuyunca hemen başlıyorum.25 dakika bisiklet sonra,mekik çekiyorum.sabah akşam bunu tekrarlıyorum e birde az yiyiyorum işte böyle gidiyo yağlar...

hemen söyleyim bim marketinden 130 tl ye aldım daha doğrusu getirttirdim.geçen kış satılıyomuş ama ellerinde başka merkezlerinde kalan bisikleti aldım

bencede kesinlikle bisiklet...ben bu sayede bütün doğum kilolarımı verdim...oğlum 16 aylık...o uyuyunca sürdüm bende,ardından da mekik cektim ohh..karnım dümdüz kaldı...ben 150 lıraya almıştm

Peki bu arada ne yiyip ne içtiniz? Daha doğrusu nasıl beslendiniz? Ben spor yapınca karnım daha da çok acıkıyo sanki :26:

arkadaşlar bisikleti bi köşeye bırakmayın bir an önce başlayın,başlayınca inan devamı gelecek,şimdi çalışmaya başladım ama hergün olmasada haftada 3-4 gün pedal çeviryorum,yalnız bu arada grip olduğum için,diyete biraz ara verdim,ama kilo almadım şükür...

arkadaşlar bisikleti bi köşeye bırakmayın bir an önce başlayın,başlayınca inan devamı gelecek,şimdi çalışmaya başladım ama hergün olmasada haftada 3-4 gün pedal çeviryorum,yalnız bu arada grip olduğum için,diyete biraz ara verdim,ama kilo almadım şükür...

Spor salonu açılacak evin yakınında acaba ona mı yazılsam bisiklet alıp evde mi yapsam spor? Spor salonu süreklilik olmayabiliyor bir de maddi açıdan bisiklet daha uygun gibi evde filan bıkkınlık veriyor mu yani alınca şöyle bir hevesimi alıp sonra kullanışsız oldugu icin bırakır mıyım çünkü koşu bandı aldı arkadaslarım hic yapmıyorlar kullanıslı degil filan diye.

Spor salonu açılacak evin yakınında acaba ona mı yazılsam bisiklet alıp evde mi yapsam spor? Spor salonu süreklilik olmayabiliyor bir de maddi açıdan bisiklet daha uygun gibi evde filan bıkkınlık veriyor mu yani alınca şöyle bir hevesimi alıp sonra kullanışsız oldugu icin bırakır mıyım çünkü koşu bandı aldı arkadaslarım hic yapmıyorlar kullanıslı degil filan diye.

bence bisiklet almak maddi olarak çok avantajlı.spor salonuna 1 ay vereceğin para ile bisiklet alırsın hemde senelerce kullanırsın.ama heves uğruna alınıyosa bi köşeye bırakılıyo.ben kafaya koymuştum,hergün pedal çevircem diye,3 aya yakın oldu,hergün olmasada kullanıyorum.en güzeli evinde olması ve istediğin zaman çalışabilmen..

X