LİPO MAGNET KULLANIMI HAKKINDA...

celenli

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2016
3
4
53
Arkadaşlar, bugün üye oldum ve artık sabrım taştığı için sizleri de bilgilendirmek istedim.. Ne zaman bir konuda soru işareti taşısam önce Kadınlar Kulübüne bakıyordum. Bu ürünü almadan önce de öyle yaptım. Ancak üye olmadığım için bütün yorumları görememişim, yazık.. 10 gün kadar önce 3 adet Lipomagneti, lipomagnet'dan sipariş ettim. Geldiğinde paketler çok amatör ve hologramlı ürünün biri sahte çıktı. Arayıp içime sinmedi ben iade hakkımı kullanmak istiyorum dedim, daha kullanmadan bir sebebiniz yok, en azından birini kullanmanız gerekiyor, beğenmezseniz iade alıyoruz dediler.. Üstelik kaba ve ukalaca bir konuşma şekliyle. Lanet olsun dedim, denemek içinde ayrıca bir hafta kadar kullandım ki, 2 kilo aldığımı fark ettim. Kullandım memnun kalmadım şimdi iade etmek istiyorum dedim. Süreniz geçmiş dediler. Hayır daha 2 günüm var dedim, fatura tarihi esastır dediler. Fatura tarihinden bir gün sonra fatura üzerinde fiili sevk tarihi yazıyor, hatta 3 günüm var dedim. O sayılmaz faturada ne yazıyorsa o dediler. Kargo şirketinden teslim aldığım tarihte imzam var, hatta konuşma kayıtlarımız var, ben 3. günü iade etmek istedim kabul etmediniz dedim. Sebebiniz yoktu dediler. 2 günüm olduğunu kabul etselermiş bile kargoya versem 2 günde gidermiş yine süre dolarmış. Bende bana 15 dakika mesafedesiniz elden getiririm depoya dedim. Yok biz Gaziantep'teyiz dediler :)) Baş edemeyeceklerini anlayınca görüşmeler 5 dakikalık yüzünüze telefon kapanabilir diyerek telefonu kapattılar. İade almıyorlar.. 2 üründen birini sahte gönderip geri alıp yenisini yollamıyorlar.. Ayrıca kilo vermek yerine de alıyorsunuz. Sanırım Seda Hanım iyi bir reklam anlaşması yaptı... Diğer ünlülerde nemalandılar bundan.. Çok başarılı nitelikli bir dolandırıcılık olduğunu söylemeliyim. Call Center'lara gelen gözaçtırmaz takiplerden sonra, böyle bir çıkış noktası bulmuşlar ki bu da iyi bir vurgun oluyor.. Bakalım arkasından neler gelir daha?? Biz böyle saf oldukça :)))

Son düzenleyen: Moderatör:
X