Liposuction yaptran var m arkadalar?

Merhabalar. Ben 2020de 8.ayda karin germe ve bel, sirt ve bacak ici klassik liposakşın olmusum. Ama simdi vaser liposakşın istiyorum. Bacaklarimdan memnun deyilim. Ve mide altini istiyorum. Beni ameliyyat yapan doktordan razi kaldim ama o klassik liposakşın yapiyo. O yüzden simdi cok bahali olmayan ama isi gözel olan doktor ariyorum. Bana kimi tavsiya ederdiniz. Si.dilik bana en ucuzu 31000tl söylediler bacak ve karin etrafi icin. Bu fiyat iyimi?

Merhaba arkadaslar ben elimden geldigince yazilanlari okumaya calistim ama aklimda cok soru var 27 martta vaser lipo oldum basenlerimden 1 ay oldu yani bakinca sol tarafimda basenimin kulagi kalmis gibi duruyor sag tarafin sis oldugu belli duz ve sis hala ama sol tarafta o cikinti cokta sis gibi gelmiyor ameliyattan 1 hafta sonra doktora sordum sis inecek dedi ama duruyor lutfeeeen tecrubeli arkadaslar soyleyebilir mi ameliyatin 1. ayinda hala sis olmasi mumkun mu yani goruntu 1. ayda belli olmazmiydi

6.hafta da ağrım var demiştiniz şimdi kaçıncı haftaya geldiniz? Ağrı geçti mi? Ve bir de tam olarak şişliklerin geçip de gerçek götüntüye kaç haftada ulaşılıyor?

Liposuction da diren takıldığınu ilk defa duyuyorum.Benim doktorum sonda bile takılmıyor dedi hastalara dedi.Hangi doktorda yaptırmış merak ettim doğrusu
Merhaba ben 29 Nisan'da vaser liposaksin yaptırdım ve 2 tane diren ve sonda takıldı. 1,5 gün sonra direnler çıktı. Bende sizin gibi olmaz diye dusunuyordum ancak oldu.

Merhaba ben 29 Nisan'da vaser liposaksin yaptırdım ve 2 tane diren ve sonda takıldı. 1,5 gün sonra direnler çıktı. Bende sizin gibi olmaz diye dusunuyordum ancak oldu.
Bende 28 nisanda oldum ama bana diren takılmadı sadece sonda vardı onuda yürüyünce çıkardılar

Cok geçmiş olsun. Bende hiç sormadım neden takıldı diye. Evet, bana takılan sonda da ilk yürüyüş sonrası çıkartıldı.
Şuan ne durumdasınız ? Benim ağrılarım var biraz yani hareket edince moraran yerlerim ağrıyor.Ödemler ne zaman inecek acaba ?

Şuan ne durumdasınız ? Benim ağrılarım var biraz yani hareket edince moraran yerlerim ağrıyor.Ödemler ne zaman inecek acaba ?
Benimde odemlerim var hafif ağrılarım oluyor ağrı kesici ve antibiyotik kullanıyorum eminim sizde kullaniyorsunuzdur. Dün ilk banyomu yaptım cesaret edip bakamadım ama ablam soyledi morarmalar yok denecek kadar az diye. Bugün sanki daha şiş hissediyorum kendimi. Ama bunlar hep geçecek ve yerini mutluluk alacak. Bu arada siz hangi ildesiniz.

Ben istanbuldayım.Ben 4. Gün duş aldım kotnrole gittim orada bantlarımı değiştirdiler ama benim lipomatik ile yapıldı işlemlerde ufak fark olsada sonuçlar aynı.Korse kullanıyor musunuz ? Ben çok sıkılıyorum takarken.Ben ilk gece damardan verilen dışında ağrı kesici kullanmadım hiç ağrım olmadı neredeyse ama morluklrım var bacaklarımın yan kısımlarında.

Evet, kullanıyorum korse. WC dışında açmıyorum zaten benim korsem mayo biçiminde. Siz yürürken ağrılarım var dediğiniz için öyle cevap verdim. Benimde ilk gece damardan verilen ağrı kesici dışında ağrim çok yoğun olursa alıyorum. Yanlarımda çok az var morluklarım ama şimdi gözükmeyecek kadar azalmış.

Benimde aynen askılı mayo biçiminde.Size kaç hafta dedi doktor korse giyme süresini ?

Merhaba bende basenden oldum sağ tarafımda yağ birikmişti bir alanda iki taraftan oldum ama sağ taraf hala aynı büyüklükte daha çirkin hemde 9 gün oldu heryerim mosmor ne oldu sizde gelişmeler normal mi bunlar doktor yapamadı mı diyorum..

Benim de iki basenden oldu sağ basenimde bir alanda yağ birikti doğumdan sonra. Sol tarafım iyi sağ tarafım hala aynı tümsek.. 9 gün oldu dr ödem diyor ama yapamadı sanki. Heryerim mosmor arnica sürüp masaj yapıyorum sağ basenim hala patates gibi sağa çekmiş durumda hiç inmedi sanki 1.700 litre aldım dedi ama kafayı yiyecem boşuna mı çektim bu acıları

Peki sağ tarafım hala aynı büyüklükte hiç inmiyor ödem mi sizcd siz de de öyle oldu mu peki indi mi sonra

Benimde sorunlu basenim hala aynı büyüklükte şiş diyor 9 gün oldu gram inmedi ben inanmıyorum yapamadı mı acaba.. Hiç mi inmez

Benimde sorunlu basenim hala aynı büyüklükte şiş diyor 9 gün oldu gram inmedi ben inanmıyorum yapamadı mı acaba.. Hiç mi inmez
Gerçek sonuç İçin , dikkatli beslenip 6 ayı beklemek gerekiyormuş, ama 2 ay da sonuç % 90 ortaya çıkarmış,biraz daha bekleyip doktorunuzla tekrar görüşün isterseniz

merhaba suan ne durumdasiniz ben 2 hafta 1 igne oluyorum o sislik icin eskiye gore iyiyim ama yine de en ufak cikinti dahi rahatsiz ediyor

merhaba suan ne durumdasiniz ben 2 hafta 1 igne oluyorum o sislik icin eskiye gore iyiyim ama yine de en ufak cikinti dahi rahatsiz ediyor
Ne iğnesi oluyorsunuz şişlikler azaldı morluklar baya geçti ama hala sağ tarafım daha şiş .. siz ne için iğne oluyorsunuz ne iğnesi oluyorsunuz açıklar mısınız anlamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…