Liposuction yaptran var m arkadalar?

Ne iğnesi oluyorsunuz şişlikler azaldı morluklar baya geçti ama hala sağ tarafım daha şiş .. siz ne için iğne oluyorsunuz ne iğnesi oluyorsunuz açıklar mısınız anlamadım
Bir tane hap söyledi bize doktor onu içicez annemle ödem için eğer etki ederse yazarım.Birde mutlaka lenf drenaj masajına gitmek lazımmış

Arkadaşlar bütün sayfayı baştan sona inceledim yeni lipo yaptıran var mı aranızda

Ben 2 hafta önce lazer +klasik liposuction oldum sırt basen bacak diz yanları kollar

Ben 2 hafta önce lazer +klasik liposuction oldum sırt basen bacak diz yanları kollar
Merhaba geçmiş olsun çok, ne durumdasınız? Dizlerimden ben de olmak istiyorum ama pek yaptıran yok sanırım burda, diz içlerinden mi oldunuz siz, memnun musunuz?

Merhaba geçmiş olsun çok, ne durumdasınız? Dizlerimden ben de olmak istiyorum ama pek yaptıran yok sanırım burda, diz içlerinden mi oldunuz siz, memnun musunuz?
Çok teşekkür ederim bugün 22.günüm çok iyiyim morluklar geçti.buradaki yazılan yorumları okudum açıkçası korkmuştum çökme oluyor dalgalanma oluyor diye fakat çok şükür harika oldu Evet çok memnunum hatta anında görüntüyü gördüm bacaklarımın boyu uzamış gibi görünüyor ben dizlerimin yanında çıkıntı oluyor ya diz yanı ordan oldum kollarım inceldi basen yok yıllarca çektim 53 kg olmuştum yine gitmiyor oran aynı oluyordu çok pişmanım daha önce yaptırmadığıma ama güvenebileceğin doktor önemli içine sinmeli özellikle ameliyattan sonra ilgilenmeli

Merhaba çok geçmiş olsun, dün bende bacak bölgem için muayene oldum. Doktor Hn. etim gevşek diye lazer liposuction önerdi.
Sizin doktonuz kim acaba? Hangi şehirdesiniz?

merhabalar her keze
ilk defa böyle bi siteye üye oluyorum arkadaşlar bilmeden bi hata olursa uyarırsanız sevinirim şimdiden belirteyim

10 aydır liposakşın ameliyatını araştırıyorum ve para ayarlıyorum. para 1 aya kadar hazır. 5 tane doktorla görüştüm biride doçent doktordu. ama etraftan bazı olumsuz şeyler duyuyorum bu yüzden şu an tam bir kararsızlık içindeyim. en büyük korkum kilo alındığı taktirde yağların başka yerlere toplanması ve çukurların oluşması. bu ameliyatı olan varsa nooluuur nooluur bana bi akıl versin ya.:uhm:
Bence olma canım ya ben olsam hiç cesaret edemezdim

Çok teşekkür ederim bugün 22.günüm çok iyiyim morluklar geçti.buradaki yazılan yorumları okudum açıkçası korkmuştum çökme oluyor dalgalanma oluyor diye fakat çok şükür harika oldu Evet çok memnunum hatta anında görüntüyü gördüm bacaklarımın boyu uzamış gibi görünüyor ben dizlerimin yanında çıkıntı oluyor ya diz yanı ordan oldum kollarım inceldi basen yok yıllarca çektim 53 kg olmuştum yine gitmiyor oran aynı oluyordu çok pişmanım daha önce yaptırmadığıma ama güvenebileceğin doktor önemli içine sinmeli özellikle ameliyattan sonra ilgilenmeli
Ayy mesajınız beni çok heyecanlandırdı, umarım sonuç tam istediğiniz gibi olur çok sevindim sizin adınıza. Benim de kilom yok baya zayıfım ama bacaklarım dediğiniz gibi dizin iç kısmında çıkıntı olunca tombik duruyor gözüme. Ben de bi doktorla görüşmüştüm ama çok kısa sürmüştü görüşme hemen yaparız falan dedi daha karar veremedim. Yürümenizde sıkıntı var mı, çok ağrınız var mı? Çok sordum ama çok heyecanlandım şimdiden çok teşekkür ederim🥰😊

Merhaba çok geçmiş olsun, dün bende bacak bölgem için muayene oldum. Doktor Hn. etim gevşek diye lazer liposuction önerdi.
Sizin doktonuz kim acaba? Hangi şehirdesiniz?
Bana doktorum hem lazer hem liposuction yaptı lazer sıkılaştırıyormuş özellikle kollarda ve bacak içleri ince deri olduğundan dedi ikisini bir uyguladı Ben istanbuldayım doktorum Sadullah Karun sormak istediğin olursa sor çünkü bu süreç korkutuyor insanı ama çok şükür memnunumu

Ayy mesajınız beni çok heyecanlandırdı, umarım sonuç tam istediğiniz gibi olur çok sevindim sizin adınıza. Benim de kilom yok baya zayıfım ama bacaklarım dediğiniz gibi dizin iç kısmında çıkıntı olunca tombik duruyor gözüme. Ben de bi doktorla görüşmüştüm ama çok kısa sürmüştü görüşme hemen yaparız falan dedi daha karar veremedim. Yürümenizde sıkıntı var mı, çok ağrınız var mı? Çok sordum ama çok heyecanlandım şimdiden çok teşekkür ederim🥰😊
Sorun cevaplarım hiç sıkıntı yok ben ailemden habersiz yaptırdım hala haberleri yok çok araştırın içinize sinsin ben bir gece hastanede kaldım serum ağrı kesici falan verildi cuma günü öğleden sonra 3 te ameliyata girdim ferdini hatırlamıyorum 2 saat sürdü yaklaşık 4 Lt yağ alınmış yağları gördüm kanlı falan değildi resmen yağ kütlesi gibi sarı renkte ptesi işe gittim kimse anlamadı ağrımadı dersem yalan olur uyandığımda direkt bacağıma ve kollarıma baktım incecik çok mutlu oldum 2.gün sonrası şişti kocaman oldu zaten doktorum dedi 2.gün sonrası mutsuz olacaksın ilk gün pişman oldum bol su iç dedi ağrı kesici ve antibiyotik yazdı hatta eczaneye gittim aldım 1.haftadan itibaren yavaş yavaş inmeye başladı şu an bile ödem varmış bacaklarındaki kollarımdaki morluk gitti en iyi sonucu 2 ay sonra görürmüşüm şu an bile iş yerinde aaa sen zayıfladın farkında Mısın diyen 5 kişi oldu gidemediğim etekler vardı bu hafta onları giydim

Bence olma canım ya ben olsam hiç cesaret edemezdim
Vallahi canım benim yazdıklarımı oku aklına takılırsa sor lütfen çünkü ben de yaşadım soracak kimse bile yoktu benim kafamda 2 yıl önce vardı artık tak etti habersiz gittim oldum ailemin haberi yok birkaç doktorla görüştüm içime sinmedi hep vazgeçtim

Ben gelişmeleri yazarım aklınıza takılan varsa cevaplarım gördüğümde çünkü insan tatmin olmak ve bu süreci anlamak istiyor evet zor karar kolay karar verdim diyemem 2 yıl sürdü bu kararımı vermek çok araştırdım 1 hafra kala ameliyata uyuyamıyordum korkudan ama çok önce yaptırmadığıma pişmanım neyse sağlık olsun güzel olsun da 2 ay geçsin fotomu paylaşırım ilk halini ve son halini çünkü net bir şey bulamıyor insan internette YouTube’da hep konuşuyorlar sonuç yok insan sonucu görmek istiyor o yüzden elimden geldiği kadar süreci paylaşacağım amacım kimseyi ikna etmek değil yanlış anlaşılmasın kafasında karar veremeyenlere bir ışık olması karar insanın kendisinde bitiyor herkesin vücut yapısı metabolizması farklı

Bir de doktorum 4 hafta korse takmamı söyledi aklınızda bulunsun yaptırırsanız soğuk mevsimde yaptırın bu korse yazın çekilmez onu diyim şimdi bile gün sayıyorum çıkartmak için ama kesinlikle yaz ayında çekilmez 😅 birde iyileşmeye yakın aşırı kalıntı oluşuyor ama geçti şükür 😇 aklınızda bulunsun kilo vermek için değil şekil bozukluğunu gidermek için bu ameliyat çıkıntılar gidiyor

Kaşıntı deiyecektim 😅 2 hafta sonra kontrole gittim minik kesi dikişleri vardı onu aldı doktorum izlerin yok olmasına az kaldı gitti gibi bişey çok iyi olmuşsun dedi daha inceleceksin dedi 2 beden incelirsin dedi üstüm 38 alt 40-42 giyiyordum orantısızdı

Vallahi canım benim yazdıklarımı oku aklına takılırsa sor lütfen çünkü ben de yaşadım soracak kimse bile yoktu benim kafamda 2 yıl önce vardı artık tak etti habersiz gittim oldum ailemin haberi yok birkaç doktorla görüştüm içime sinmedi hep vazgeçtim
Doğrudur canım ben zaten çok zayıfım yaptıran bi kaç tanıdığım var da çok iyi araştırmak lazım bu tür şeyleri . Bide böyle resimleri falan görünce benim içim gidiyor o açıdan dedim . Sporla diyetle olmuyor malesef bazı kişilerin vücut yapısı düzelmiyor . Kendinizi nasıl daha mutlu hissediyorsanız 🙂

Doğrudur canım ben zaten çok zayıfım yaptıran bi kaç tanıdığım var da çok iyi araştırmak lazım bu tür şeyleri . Bide böyle resimleri falan görünce benim içim gidiyor o açıdan dedim . Sporla diyetle olmuyor malesef bazı kişilerin vücut yapısı düzelmiyor . Kendinizi nasıl daha mutlu hissediyorsanız 🙂
Canım benim çok teşekkür ediyorum sporla olmadı zayıflıyorsun evet ama o çıkıntılar gitmiyor aynı görüntü kalıyordu çok şükür kurtuldum 23 günde bile 🥰

Merhaba kime oldunuz

Bir de doktorum 4 hafta korse takmamı söyledi aklınızda bulunsun yaptırırsanız soğuk mevsimde yaptırın bu korse yazın çekilmez onu diyim şimdi bile gün sayıyorum çıkartmak için ama kesinlikle yaz ayında çekilmez 😅 birde iyileşmeye yakın aşırı kalıntı oluşuyor ama geçti şükür 😇 aklınızda bulunsun kilo vermek için değil şekil bozukluğunu gidermek için bu ameliyat çıkıntılar gidiyor
Banyo harici hiç çıkarmamak gerekiyor sanırım off arada çıkarabilsek iyiydi çok zor o😅 valla bisürü konuya açıklık getirmişsiniz 🙏🏻 Ben bulunduğum ilde iyi bir doktora gittim aslında ama hemen yaparız dedi görüşmeden pek bişey anlamadım ben, içime sinmedi o yüzden 😔 İstanbul’da yaptırabilirim belki içime sinen birini bulursam. Bir de benim etim sıkı değil pek yağ aldığı yer sarkar, buruşur diye endişeliyim.

Banyo harici hiç çıkarmamak gerekiyor sanırım off arada çıkarabilsek iyiydi çok zor o😅 valla bisürü konuya açıklık getirmişsiniz 🙏🏻 Ben bulunduğum ilde iyi bir doktora gittim aslında ama hemen yaparız dedi görüşmeden pek bişey anlamadım ben, içime sinmedi o yüzden 😔 İstanbul’da yaptırabilirim belki içime sinen birini bulursam. Bir de benim etim sıkı değil pek yağ aldığı yer sarkar, buruşur diye endişeliyim.
Anladım canım doktoruna danış benim doktorum klasik liposuction+lazer liposuction birlikte uyguladı sıkılaşma için kesinlikle sadece klasik lipo yaptırma iki şeyi kombinelesin içine sinmediyse boşver tabi sen bilirsin canım

X