Liposuction yaptran var m arkadalar?

Çok teşekkür ederim bugün 22.günüm çok iyiyim morluklar geçti.buradaki yazılan yorumları okudum açıkçası korkmuştum çökme oluyor dalgalanma oluyor diye fakat çok şükür harika oldu Evet çok memnunum hatta anında görüntüyü gördüm bacaklarımın boyu uzamış gibi görünüyor ben dizlerimin yanında çıkıntı oluyor ya diz yanı ordan oldum kollarım inceldi basen yok yıllarca çektim 53 kg olmuştum yine gitmiyor oran aynı oluyordu çok pişmanım daha önce yaptırmadığıma ama güvenebileceğin doktor önemli içine sinmeli özellikle ameliyattan sonra ilgilenmeli
cok gecmis olsun cnm bende nasipse pazartesi günü olcam yurt disindan gelcem nasipse sunu örenmek istiyorum bir gün hastanede yatmam gerek mis sora normal hayata dönermisim dogru mu? ertesi gün normal mi hersey? karnim ve basen ve sanirim bacak ici de olcam vaser liposuction diyye düsünüyrum ve ne yazikki yurt disindan geldigim icin sanirm baya cok bi para vericem 30 bin tl......

Çok teşekkür ederim canım az kalmış ameliyat olmana vaser bilmiyorum benim lazer+klasik liposuction du evet 1 gün hastanede kalıyorsun ben tek balıma ertesi sabah evime döndüm metrobüsle ve tramvayla hissettiğin duygu şu bacaklarına bi ağırlık kütlesi bağlanmış gibi ben cuma günü saat 15.00-17.00 arasında oldum 1 gün sabaha kadar orda kaldım yani cumatesi sabahı döndüm ptesi işe gittim çok kolay oldu mu HAYIR çok mu zordu yerimden mi kalkamıyordum işlerimi yapamıyor muydum HAYIR benim evde kalma gibi bir fırsatım olsaydı evde dinlenmeyi tercih ederdim yani şöyle deyim 4. Gün çok rahatlıyorsun ameliyatı hissetmiyorsun bile bi girmişsin bi çıkmışsın dediğim gibi doktor çok önemli hastane de ki hemşiremde çok ilgilendi anestezi doktoru da ilgiliydi doktorum zaten çok tatlı bi insan her telefon açmama cevap verir ilgili hatta ben göbek ve simit bölgesinden olmayı düşünüyorum tekrardan ama 3 ay sonra olur şimdi yapamam dedi

cok gecmis olsun cnm bende nasipse pazartesi günü olcam yurt disindan gelcem nasipse sunu örenmek istiyorum bir gün hastanede yatmam gerek mis sora normal hayata dönermisim dogru mu? ertesi gün normal mi hersey? karnim ve basen ve sanirim bacak ici de olcam vaser liposuction diyye düsünüyrum ve ne yazikki yurt disindan geldigim icin sanirm baya cok bi para vericem 30 bin tl......
ok teşekkür ederim canım az kalmış ameliyat olmana vaser bilmiyorum benim lazer+klasik liposuction du evet 1 gün hastanede kalıyorsun ben tek balıma ertesi sabah evime döndüm metrobüsle ve tramvayla hissettiğin duygu şu bacaklarına bi ağırlık kütlesi bağlanmış gibi ben cuma günü saat 15.00-17.00 arasında oldum 1 gün sabaha kadar orda kaldım yani cumatesi sabahı döndüm ptesi işe gittim çok kolay oldu mu HAYIR çok mu zordu yerimden mi kalkamıyordum işlerimi yapamıyor muydum HAYIR benim evde kalma gibi bir fırsatım olsaydı evde dinlenmeyi tercih ederdim yani şöyle deyim 4. Gün çok rahatlıyorsun ameliyatı hissetmiyorsun bile bi girmişsin bi çıkmışsın dediğim gibi doktor çok önemli hastane de ki hemşiremde çok ilgilendi anestezi doktoru da ilgiliydi doktorum zaten çok tatlı bi insan her telefon açmama cevap verir ilgili hatta ben göbek ve simit bölgesinden olmayı düşünüyorum tekrardan ama 3 ay sonra olur şimdi yapamam dedi

ok teşekkür ederim canım az kalmış ameliyat olmana vaser bilmiyorum benim lazer+klasik liposuction du evet 1 gün hastanede kalıyorsun ben tek balıma ertesi sabah evime döndüm metrobüsle ve tramvayla hissettiğin duygu şu bacaklarına bi ağırlık kütlesi bağlanmış gibi ben cuma günü saat 15.00-17.00 arasında oldum 1 gün sabaha kadar orda kaldım yani cumatesi sabahı döndüm ptesi işe gittim çok kolay oldu mu HAYIR çok mu zordu yerimden mi kalkamıyordum işlerimi yapamıyor muydum HAYIR benim evde kalma gibi bir fırsatım olsaydı evde dinlenmeyi tercih ederdim yani şöyle deyim 4. Gün çok rahatlıyorsun ameliyatı hissetmiyorsun bile bi girmişsin bi çıkmışsın dediğim gibi doktor çok önemli hastane de ki hemşiremde çok ilgilendi anestezi doktoru da ilgiliydi doktorum zaten çok tatlı bi insan her telefon açmama cevap verir ilgili hatta ben göbek ve simit bölgesinden olmayı düşünüyorum tekrardan ama 3 ay sonra olur şimdi yapamam dedi
ay hadi insallah benimdi iyi gecer :) doktorun direk numarasi yok bende assitani ile konusuyorum... bakalim ne olcak pazar istanbula ucuyorum salida ameliyat acayip heycan var tabi hani olmassa diye ne bilim bi kac kisi yazmis ja dalgalanma velan olmus kötü olmus vln diye ama icimi rahatlattin tsk ederim :)

ay hadi insallah benimdi iyi gecer :) doktorun direk numarasi yok bende assitani ile konusuyorum... bakalim ne olcak pazar istanbula ucuyorum salida ameliyat acayip heycan var tabi hani olmassa diye ne bilim bi kac kisi yazmis ja dalgalanma velan olmus kötü olmus vln diye ama icimi rahatlattin tsk ederim :)
Bilmiyorum canım benim 26. Günüm bugün çok şükür dalgalanma çökük falan yok bu doktora ve yöntemine bağlı inşallah istediğin gibi olur dualarım seninle 🥰

cok gecmis olsun cnm bende nasipse pazartesi günü olcam yurt disindan gelcem nasipse sunu örenmek istiyorum bir gün hastanede yatmam gerek mis sora normal hayata dönermisim dogru mu? ertesi gün normal mi hersey? karnim ve basen ve sanirim bacak ici de olcam vaser liposuction diyye düsünüyrum ve ne yazikki yurt disindan geldigim icin sanirm baya cok bi para vericem 30 b

hayirli Aksamlar, bende yurtdisindayim fakat hangi doktorla görüstüysem fiyatlar direk euro üzeri ve miktari yüksek.
ben karin germe lipo ve meme diklestirme istiyorum.
Size 30 bin Tl dedilerse iyiymis☺️

Bence en iyisi türk sim karti bulup o sekilde konusmak bende yurt disindayim bende fazla verdim üc bin euro vaser liposuction karin bel bacak is ve dis dün oldum su anda hastaneden yaziyorum zaten heryerim davul gibi sis😂 sonucla ilgili bisey diyemem henüz

Çok teşekkür ederim bugün 22.günüm çok iyiyim morluklar geçti.buradaki yazılan yorumları okudum açıkçası korkmuştum çökme oluyor dalgalanma oluyor diye fakat çok şükür harika oldu Evet çok memnunum hatta anında görüntüyü gördüm bacaklarımın boyu uzamış gibi görünüyor ben dizlerimin yanında çıkıntı oluyor ya diz yanı ordan oldum kollarım inceldi basen yok yıllarca çektim 53 kg olmuştum yine gitmiyor oran aynı oluyordu çok pişmanım daha önce yaptırmadığıma ama güvenebileceğin doktor önemli içine sinmeli özellikle ameliyattan sonra ilgilenmeli
22 ekimdede ben karın germe göğüs toparlama ve lipo oldum suan dedıgınız gıbı acayıp kaşıntı var gece kasıntıdan uyuyamıyorum bebek yağıyla masaj yapıyorum rahatlatıyor bıraz öyle dalıyorum haftaya artık dikiş üzerindeki bantları cıkartıcam bakalım nasıl bır görüntü olucak su korsede bır çıkarsa çok ıyı olucak

Vücuda göre degısıyor lıpo gerçekten zor su açıdan öyle dayanılamıycak bır agrı degıl sadece sankı heryerin fena hamlamıs gıbı oturup kalkarken gülerken hapsururken :))) zorlanıyorsun ben 2 hafta önce karın germe meme toparlama ve lipo yaptırdım 2. Gün kendım kalktım yattım ama arkadaşım aynı amelıyatı oldu onda farklı olan bacak ve kol lıpoda vardı o çok zorlandı bırde kol ve bacak lıpo yapınca dalgıç kıyafeti gıbı bir korse gıydırdıler çatladı içinde o korse olayı çok zor

22 ekimdede ben karın germe göğüs toparlama ve lipo oldum suan dedıgınız gıbı acayıp kaşıntı var gece kasıntıdan uyuyamıyorum bebek yağıyla masaj yapıyorum rahatlatıyor bıraz öyle dalıyorum haftaya artık dikiş üzerindeki bantları cıkartıcam bakalım nasıl bır görüntü olucak su korsede bır çıkarsa çok ıyı olucak
Çok geçmiş olsun inşallah istediğiniz gibi olur 🥰

Kizlar sali günü vaser liposuction oldum su an hic bisey belli degil🥺 insallah ödemdir

Benim ödem kaldığını düşünmüyorum doktorum toplam 2 ay beklememi söyledi çok güzel oldu ama daha da inecek dedi 2 ay olsun fotoğraf atacağım sen canını sıkma canım daha yeni olmuşsun 🥰

Ay Hadi insallah yaza kadar hepsi gitsin artik😂 beklicez o zaman yarin evime dönüyorum, artik saglikli beslenme ve caylirimi icerim insallah🥰

Ay Hadi insallah yaza kadar hepsi gitsin artik😂 beklicez o zaman yarin evime dönüyorum, artik saglikli beslenme ve caylirimi icerim insallah🥰
Gider gider merak etme biraz sabırlı olmak gerekiyor zamanla inceliyoruz ben baya inceldim doktorum Sadullah Karun çok ilgili asistanı Gülay hanım o da çok tatlı ne zaman telefon açsam ilgilenirler öyle yaptım bıraktım demiyor 2. Ayın sonunda randevum var gün sayıyorum 😅 bugün 40.günüm inşallah sen de istediğin orana kavuşursun

X