Liposuction yaptran var m arkadalar?

Vücuda göre degısıyor lıpo gerçekten zor su açıdan öyle dayanılamıycak bır agrı degıl sadece sankı heryerin fena hamlamıs gıbı oturup kalkarken gülerken hapsururken :))) zorlanıyorsun ben 2 hafta önce karın germe meme toparlama ve lipo yaptırdım 2. Gün kendım kalktım yattım ama arkadaşım aynı amelıyatı oldu onda farklı olan bacak ve kol lıpoda vardı o çok zorlandı bırde kol ve bacak lıpo yapınca dalgıç kıyafeti gıbı bir korse gıydırdıler çatladı içinde o korse olayı

Merhaba vaser lipo yaptıranlar korse rahatsızlığı içerdeki yanma hissi uyuşukluk ne kadar sonra geçiyor ? Şuan 6. Günüm

Yanma hıssı degıl ama çok kasıntı ve uyuşukluk oluyor benım 2. Ayım kasıntı bıttı ama hissizlik eskısı gıbı olmamak şartıyla baya azaldı

Ben de öyle düşünüyorum. Asistan a da söyledim . Ilk günden beri çektiğim fotoğraflarda bir taraf belirgin kavisli bir taraf düz iniyor bunun ödemle ilgisi yok kaldı ko kilolu biri değildim ödem vs çok da nihai sonucu değiştirmez. Göbek deliğinin sağında ve solunda da dokununca beyazlasan iki yuvarlak var birileri oradan yağ almayı unutmuş gibi en tedirgin edeni de sağda oyuncuya dokunuyorum solda tutunca elime bir parça geliyor . Bu da ödem olamaz heralde . Tedirgin olmak istemesem de bu durum tatsız. Normalde karnım daha güzeldi bu haliyle çok biçimsiz.
Sonuç ne oldu sizde acaba? Baya zaman geçmiş yazalı sizin merak ettim düzeldimi ?

Ben de bugün vaser lipo oldum. Aynı anda yağ enjeksiyonu. Korse olayı gerçektne rahatsız ediyor

Herkese merhaba , benim vaser lipo artı göğüs dikleştirme ameliyatı olalı 25. Günüm , 27 ocakta korsem çıkıyor , ilk korseyi çıkardığımda bel bölgem incecikti inanamamıştım fakat korse bollaştıkça ödemlerim arttı tüm bölgede şişlik sertlik selülit görüntüsü gibi girinti çıkıntılar ve 25 gün olmasına rağmen şiddetli bir yanma hissi özellikle bel oyuntumda , ama doktorum korse çıktıktan sonrada şişersin 3 ay sonra ilk gördüğün halinden daha iyi olucak diyor ve bencede şu şiş haliyle bile fark var , şimdiden yorum yapmam doğru olmaz ama şimdilik pişmanlık yok ödem için bromelain ananas tableti kullanıyorum bugun maydonoz kürünede başlayacağım sorularınız varsa yanıtlayabilirim

merhaba hanimlar benim vaser lip. ameliyat olali tam 2 ay oldu ve dünden beri korsemi takmiyorum ben su an memnunum sporada basladim bacak ici sürtmüyor artik alt ve üst göbekte yok artik :) iyim yani canim acimadi aslinda da tuaf bi durum tabi ilk bak gün

merhaba hanimlar benim vaser lip. ameliyat olali tam 2 ay oldu ve dünden beri korsemi takmiyorum ben su an memnunum sporada basladim bacak ici sürtmüyor artik alt ve üst göbekte yok artik :) iyim yani canim acimadi aslinda da tuaf bi durum tabi
Hayırlı olsun korseden kurtulmuşsunuz. Ağrılar ne zman geçti hatırlıyor musunuz

Herkese merhaba , benim vaser lipo artı göğüs dikleştirme ameliyatı olalı 25. Günüm , 27 ocakta korsem çıkıyor , ilk korseyi çıkardığımda bel bölgem incecikti inanamamıştım fakat korse bollaştıkça ödemlerim arttı tüm bölgede şişlik sertlik selülit görüntüsü gibi girinti çıkıntılar ve 25 gün olmasına rağmen şiddetli bir yanma hissi özellikle bel oyuntumda , ama doktorum korse çıktıktan sonrada şişersin 3 ay sonra ilk gördüğün halinden daha iyi olucak diyor ve bencede şu şiş haliyle bile fark var , şimdiden yorum yapmam doğru olmaz ama şimdilik pişmanlık yok ödem için bromelain ananas tableti kullanıyorum bugun maydonoz kürünede başlayacağım sorularınız varsa yanıtlayabilirim
Geçmiş olsun canım. Ben 2011 de olmuştum. İlk gördüğün o incecik görüntü gerçek. Yemene dikkat et. Gelişmeleri yaz lütfen ❤

Arkadaşlar 2011 yıllarındaki üyelerden , liposakşın yaptıranlar nerde ? Eski üyeler hala memnuniyetiniz sürüyor mu ? Uzun dönem sonuçları öğrenelim.

çok ağrıyor mu arkadaşlar?
Ağrı acı konusu bence çok kişiye göre değişiyor avı aynı olsa bile kişinin eşiğiyle alakalı ben asla acımıyor diyemem süreç sabır istiyor ama değişimi uzman bir doktor sayesinde ilk günlerden bile farkederseniz katlanmak kolaylaşıyor , acıyo ama belki önümdeki yıllarda dert etmeyi bırakmayacağım bel kalınlığım 2 aylık bu katlandığım süreç sonunda çok bariz şekilde değişti heyecanla aynada bu süreci takip ediyorum çok mutluyum

Ağrı acı konusu bence çok kişiye göre değişiyor avı aynı olsa bile kişinin eşiğiyle alakalı ben asla acımıyor diyemem süreç sabır istiyor ama değişimi uzman bir doktor sayesinde ilk günlerden bile farkederseniz katlanmak kolaylaşıyor , acıyo ama belki önümdeki yıllarda dert etmeyi bırakmayacağım bel kalınlığım 2 aylık bu katlandığım süreç sonunda çok bariz şekilde değişti heyecanla aynada bu süreci takip ediyorum çok mutluyum
Merhaba ben normalde zayıfım tek sıkıntım iç diz bölgemde fazlalık var gibi.
bundan kurtulmak mümkünse hemen yaptırırım.

Merhaba ben normalde zayıfım tek sıkıntım iç diz bölgemde fazlalık var gibi.
bundan kurtulmak mümkünse hemen yaptırırım.
Ben bacak bölgesinden değil , karın bel oldum sadece , ama kadınlar kulübünün 350 sayfasını okudum yağ olan her yerden lipo mümkün

Arkadaşlar 2011 yıllarındaki üyelerden , liposakşın yaptıranlar nerde ? Eski üyeler hala memnuniyetiniz sürüyor mu ? Uzun dönem sonuçları öğrenelim.
petiteloiseaux sen bu konuda çok tecrübelisin bütün yazılanları okudum 6. Haftam bitti ben görüntünün güzel olacağına eminim ödemler geçince ama bu uyuşukluk hissi hatırlıyormusun ne zman geçti

petiteloiseaux sen bu konuda çok tecrübelisin bütün yazılanları okudum 6. Haftam bitti ben görüntünün güzel olacağına eminim ödemler geçince ama bu uyuşukluk hissi hatırlıyormusun ne zman geçti
mrb canim benimde tam iki ay bitti gibi karin ve bacak oldum vaser lipo dedigin gibi benimde bacaklarimda hiss sorunu var ve geceleri yatakta kasinma tutuyo hissetmemek olayi sade bacaklarda var karnimda pek yok

Valla çok acıyormuş😄😄

Merhaba canım. Uyuşukluk hissi 5 veya 6 ayda geçer. Çok önce de geçebilir. 6 aya kadar incelme devam edecek. İlk gördüğün o incecik görüntü geri gelecek 😍

X