Saç Kesim Şekilleri Lob kesim saç modeli

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

Gzc1708

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2018
84
15
36
Merhaba hanımlar. Bu son trend lob saç kesimi kullananiz varmı? Memnun musunuz. Ve kimlere yakıştığını dusunuyorsunuz şimdiden tsk

Screenshot_20180702-161205.png

Eklentiler

• Screenshot_20180702-161149.png
    Screenshot_20180702-161149.png
    254,4 KB · Görüntüleme: 630
Çok rahat:) yıllardır uzun olan saçlarımı kestirdim gitti. Saça her model uygulanabiliyor ferah ve modern. Hatta şimdi daha da kısa kestireceğim

Geçen hafta lob diye gidip düz kesimle çıktığım saç modeli.
Saçlarım belime yakındı.yeni doğum yaptım sayılır.cok hoşuma gitti kestireyim dedim.su an modern değil ilkokul çocuğu gibi duruyorum :KK43:
Kuaför gazabına uğradım malesef.kesimj iyi olan birine yaptırmak gerekir...

Bende çok beğeniyorum ama cesaret edemiyorum.kut değil bu çok farklı bişi ara makas da kullanıyorlar

Çok rahat:) yıllardır uzun olan saçlarımı kestirdim gitti. Saça her model uygulanabiliyor ferah ve modern. Hatta şimdi daha da kısa kestireceğim
Saç renginin nedir acaba. Sanıyorum koyu renklerde modeli pek belli etmez diye düşünüyorum ama fikriniz nedir

Saç renginin nedir acaba. Sanıyorum koyu renklerde modeli pek belli etmez diye düşünüyorum ama fikriniz nedir
Benim saç rengim açık, ben çoğu kadına yakıştırıyorum ara boy bi saç işte, çok düşünmeden kuaföre de güveniyorsan kestir gitsin. Kuaföre güvenmiyorsan önce uçlardan aldırt bak bi kesimine, bir ay sonra da bu kesimi yaptırt

Çok rahat kullanırsın, saçların çok mu koyu bilmiyorum ama bence çok açık saç rengi, saçın yıpranma sürecini hızlandırıyor o yüzden çok tavsiye etmem açık rengi ama,bu modelin biraz daha uzun kesimini (uzun kullandım çünkü benim saçlarım bukleli hemen kabarıyor) 3 4 yıl kullandığım için tavsiye edebilirim gayet modern ve şık duran bir kesim modeli çünkü.

Çok rahat kullanırsın, saçların çok mu koyu bilmiyorum ama bence çok açık saç rengi, saçın yıpranma sürecini hızlandırıyor o yüzden çok tavsiye etmem açık rengi ama,bu modelin biraz daha uzun kesimini (uzun kullandım çünkü benim saçlarım bukleli hemen kabarıyor) 3 4 yıl kullandığım için tavsiye edebilirim gayet modern ve şık duran bir kesim modeli çünkü.
Çok teşekkür ederim canım mesajın icin

Saçın azsa çok yakışır ama kesinlikle gür saçlı Lara önermiyorum. Bı hevesle omzunun üstünde Bob model kestirdim başlarda çok rahat iyidi ama ne zaman uzayıp lob modele döndü omuzlarına indi iğrenç bişey oldu. Duzlesem omzuna değen kısımlar kıvrılıyor masa yapsam küçücük kalıyor. Gür saçlılar kesinlikle Uzun saçtan ötesini kullanmasın.

X