Lohusa Kadın Tek Kalamazmış

oylesineebiriiii

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2022
158
126
24
Arkadaşlar doğumuna az kaldı beni de korku sardı doğumdan çok lohusalıkta korkuyorum çünkü kv" tek kalmıyosun 40 gün mezarın açık olur 1 ay ben durucam 1 ay annen" dedi ama ben istemiyorum ona da söyledim. Bunlar bana batıl inanç geliyo sizce ben tek kalmalı mıyım kendime güveniyorum inşallah çok zor durumda olmam da kimseye muhtaç olmam çünkü kv beni darlıycak biliyorum

Arkadaşlar doğumuna az kaldı beni de korku sardı doğumdan çok lohusalıkta korkuyorum çünkü kv" tek kalmıyosun 40 gün mezarın açık olur 1 ay ben durucam 1 ay annen" dedi ama ben istemiyorum ona da söyledim. Bunlar bana batıl inanç geliyo sizce ben tek kalmalı mıyım kendime güveniyorum inşallah çok zor durumda olmam da kimseye muhtaç olmam çünkü kv beni darlıycak biliyorum
40 boyunca yalnızdım ilk 1 hafta annemlerle kaldım o da sezeryan olduğum için .
Korkmayın dualarınızı edin hicbirsey olmaz

Ya ne güzel anneniz gelmiş ben sadece annemi istesem kaynanam ortalığı karıştırır beni annemden bile kıskanıyo
Kaynanam ilk hafta sürekli sabahtan akşama kadar bizdeydi. Yanında kayınbabamı da getiriyordu, dört gün sonra artık dayanamadım. Gelmeden önce aradım dedim ki babam seni getirsin kendisi dönsün, onun evde durmasına gerek yok. Biraz alındı, gelmedi. 😁

Ben tek kaldım lohusayken yatak odama baş ucuma kuran koydum durdugum her odada kuran vardı ne olur ne olmaz diye koydum gayet iyi geçirdim o dönemi kalınır yani

2 gün evvel yazdım. Doğum sonrası CRP değerim 143'e çıktı, ruhum duymadı. Ailemin yanındaydım onlar hastaneye götürdüler apar topar. Allah korusun dünyanın binbir türlü hali var. Yine de açık kapı bırakın derim.

Hayırlı doğumlar olsun.

Kaynanam ilk hafta sürekli sabahtan akşama kadar bizdeydi. Yanında kayınbabamı da getiriyordu, dört gün sonra artık dayanamadım. Gelmeden önce aradım dedim ki babam seni getirsin kendisi dönsün, onun evde durmasına gerek yok. Biraz alındı, gelmedi. 😁
Vay be ben desem inadına gelir beni sinir etmeyi çok seviyo ben dediklerini yapmadığım için :KK70:

İlk bir ay annen gelsin, sonraki bir ay o. Bari lohusalığın ilk 30 günü travmatik olmasın.
Ahh ahh keşke kaynanam annemden bile kıskanıyo beni korkumdan evime çağırmıyorum ne zaman annemi çağırsam kendisi de geliyor doğru düzgün yanlız kalmıyorum gizli gizli geliyo annem

ben kaldım bisey olmadi.
hatta eşim şehir dışına çıktı yalnız kaldım falan.
ha biri olsa yardım etse rahat uyuyup bebeğe rahat bakmak güzel olur tabi ama çoğu insan ne kv ne annesiyle yapamiyo. ben yapamadım bir hafta kaldılar yolladım ikisini de.

Ahh ahh keşke kaynanam annemden bile kıskanıyo beni korkumdan evime çağırmıyorum ne zaman annemi çağırsam kendisi de geliyor doğru düzgün yanlız kalmıyorum gizli gizli geliyo annem
Doğuracak olan sizsiniz, kimin yanınızda bulunacağına siz karar vereceksiniz. Gerekirse kavga çıkarın, ayılın bayılın falan. Ay hiç işi bilmiyonuz.

X