Göz Makyajı LOreal Lash Architect Maskara 4D

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
2 aydır bu ürünü kullanıyorum ve bitmesini 4 gözle bekliyordum. Açıkcası çok fazla abartılmış, ben kirpikde topaklanmadan hoşlanmıyorum yada ağır bir görüntü yapmasından ki bu yapıyordu. Kirpik maşasına ihtiyaç duyuyordum çünkü kıvırmıyordu, ve gün sonuna doğru iyice kirpik uçlarında pot bir görüntü oluşuyordu, dayanıklı da değildi. Bence bunu alacağınıza gidin maybelline colossal yada falsies alın derim :)

2 aydır bu ürünü kullanıyorum ve bitmesini 4 gözle bekliyordum. Açıkcası çok fazla abartılmış, ben kirpikde topaklanmadan hoşlanmıyorum yada ağır bir görüntü yapmasından ki bu yapıyordu. Kirpik maşasına ihtiyaç duyuyordum çünkü kıvırmıyordu, ve gün sonuna doğru iyice kirpik uçlarında pot bir görüntü oluşuyordu, dayanıklı da değildi. Bence bunu alacağınıza gidin maybelline colossal yada falsies alın derim :)

ya cnm herkes memnun gıbı gozukuyodu bu urunden ama .( maybellıne colossaldan ne gıbı yonde memnunsun pekı cnm artı falsıes ten

ya cnm herkes memnun gıbı gozukuyodu bu urunden ama .( maybellıne colossaldan ne gıbı yonde memnunsun pekı cnm artı falsıes ten

Lash architecti sevmememde ki bi sebep de kirpiklerimi çok sert yapmasıydı. Hele şans eseri ağlarsanız ozaman daha felaket oluyor, kirpiklerin hepsi birbirine yapışıyor iyice sertleşiyor. Kirpiklerim çok döküldü bu kullandığım dönemde.

Bu arada benim kirpiklerim kısa değil, sadece volume veren bir rimel arıyordum. Colossaldan memnunum çünkü gözde ağırlık yapmıyor, kirpikleri birbirine yapıştırmıyor kat kat sürebiliyorum, topaklanma yapmıyor ve yumuşak bir yapısı var sertleştirmiyor. Kirpiklere hacim verirken, çok rimel sürülmüş gibi bi izlenim vermesinden ziyade doğal abartısız duruyor yani günlük makyaj için ideal, kirpiklerimden de kolay çıkıyor. Falsies biraz daha farklı colssaldan ama aşağı yukarı aynı sebeplerden seviyordum, falsies daha uzun gösterip daha çok kıvırıyor fırçasından dolayı. Yapısı colossal'a göre daha ağır.

Son düzenleme:
Benim kirpiklerim kısa değil, sadece volume veren bir rimel arıyordum. Colossaldan memnunum çünkü gözde ağırlık yapmıyor, kirpikleri birbirine yapıştırmıyor kat kat sürebiliyorum, topaklanma yapmıyor. Kirpiklere hacim verirken, çok rimel sürülmüş gibi bi izlenim vermesinden ziyade doğal abartısız duruyor yani günlük makyaj için ideal, kirpiklerimden de kolay çıkıyor. Falsies biraz daha farklı colssaldan ama aşağı yukarı aynı sebeplerden seviyordum, falsies daha uzun gösterip daha çok kıvırıyor fırçasından dolayı. Yapısı colossal'a göre daha ağır.

aynen bende hacım veren bı rımel arıyorum cnm bu urunlerın fıyatları nasıl pekı

Gratisden aldım en son dün, 16 17 lira civarıydı ikisi de. Ayrıca şuan Gratis'de 3 al 2 öde kampanyası var maybelline için, Pudra ve colossal almıştım falsies rimel hediye oldu. :)

loreale gore fıyatı cok uygunmus ama ya .))fıkrım degıstı sanırım .) ya cnm gratıs neresı anlamadım bu arada ben ankarada oturuyorum da

bende 4 5 aydır kullanıorum başlangıçta çok iyiydi fakat şuanda değiştirmeyi füşünüorm ilk sürülüş iyi fakat bir kaç saat sonra göz altları simsiyah oluyorr

geçenlerde bende alacaktım ama fiyatını görünce uzaklaştım valla

daha ilk çıktığından beri lash architect serisini kullanıyorum, hele bu 4d tam anlamıyla mükemmel ve benim vazgeçilmezim. clinique, estee lauder, max factor, maybelline vs... nereydeyse ucuz pahalı bütün rimelleri denedim, hçbirinden bunun kadar memnun kalmadım. herkesin kirpik yapısı tabiki farklıdır ama benim inatçı düz kısa kirpiklerimi bile çok güzel şekillendiriyor, tek sorun kıvrılmıyor oda benim kirpik yapımdan kaynaklanıyor, çok inatçıdır kendileri:)

Bence de Türkiye'de çok pahalı sırf bu yüzden almaktan vazgectim.Sebebi ne olursa olsun Loreal markasına ait bir rimel 4o tl vermem.

X