Göz Makyajı LOreal Lash Architect Maskara 4D

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
tamam cnm bekle internetten ikisini de bulayım ekliorum hemen =)

beklıyorum cnm :) ha bu arda ankaralı bı arkadas rastlamısken bugun hanı gıyım dunyası varya uyuk zafer carsısının ustu of,rda floya baktım Allh ım ya harıka sonbaharlık ckısa cızme 34 tl :)))) ve de dıgerı de suet tuylu cok tatlı bı ayakkabı da 29 tl ydı kos al ben de alıcam bıtmezse :)) konuyu saptırdım farkındayım ama bugun ben alamadım babam dandık dedıgı ıcın :KK43: ama alıcam :) barı sen gıt al :)

$Maybelline-The-Falsies-Mascara-3.jpg bu benim aldığım kalın uçlu fırçası olan
bir de ince fırçalı mor aldım onu alma onunda fırçası şu şekilde

$images (1).jpg fırça böyleyse alma yani morlularla kendi içinde 2 ye ayeılıyor açık morumsu olanı alma onun fırçası böyle ince sen normal sıradan fırçalı moru al umarım anlatabldm

beklıyorum cnm :) ha bu arda ankaralı bı arkadas rastlamısken bugun hanı gıyım dunyası varya uyuk zafer carsısının ustu of,rda floya baktım Allh ım ya harıka sonbaharlık ckısa cızme 34 tl :)))) ve de dıgerı de suet tuylu cok tatlı bı ayakkabı da 29 tl ydı kos al ben de alıcam bıtmezse :)) konuyu saptırdım farkındayım ama bugun ben alamadım babam dandık dedıgı ıcın :KK43: ama alıcam :) barı sen gıt al :)

ah cnm orda olsaydm keşke ben şehr dışında okuyorum ve ancak 2 hafta sonra ank ya gidebilirm sınavlarım başlıyor kalırsa alabilirm =) zaten burda da rimeller pahalı bi gitsem ankaraya stok yapıcam rimelleri =)

Eki Görüntüle 334238 fırça böyleyse alma yani morlularla kendi içinde 2 ye ayeılıyor açık morumsu olanı alma onun fırçası böyle ince sen normal sıradan fırçalı moru al umarım anlatabldm

cnm bugun pazarda ıkı tur mor varı bırı pembe gıbı acık bı renk dıgerı mordu daha koyuydu koyu olanı al dıyosun yanı dımı ?? 2 hafta sonra sınvalrın mı baslıcak cnm bemım okul tatıl vala nasıl yanı sınav mı olur hemen hangı okuldasınkı

cnm bugun pazarda ıkı tur mor varı bırı pembe gıbı acık bı renk dıgerı mordu daha koyuydu koyu olanı al dıyosun yanı dımı ?? 2 hafta sonra sınvalrın mı baslıcak cnm bemım okul tatıl vala nasıl yanı sınav mı olur hemen hangı okuldasınkı

evet sakın pembeliyi alma ben aynıdır diye 2. aldığımda onu almıştım koyu olanı al ikisinin dışı çok benziyor birbirine
sınavlarım bitti ama bütünleme sınavları başlıyor pazartesi günü =)

Son düzenleme:
evet sakın pembeliyi alma ben aynıdır diye 2. aldığımda onu almıştım koyu olanı al ikisinin dışı çok benziyor birbirine
sınavlarım bitti ama bütünleme sınavları başlıyor pazartesi günü =)

hm anladım cnm kolay gelsın sana basarılar bı dahakı gıttgımde aklıma olcak koyu pembe sagol :) bu arada baska urun aldınmı o pazardan cnm ya

dudak kalemi almştm pembe 1-2 lira bişeydi sihrli ruj da alablrm yeşl olanlar var ya

mac yazıor üstnde cnm çok güzel rujlarda var ben kızılayda tezgahtan loreal almştm kırmızı süperdi pazarda var mı blmiorum kapağında ayna vardı

mrveva cnm gıttım bugun pazara ıkı ruj aldım ıkısı 5 tlymıs bırı loreal bırı mac guzel hosuma gıttı bı de lacıvert goz kalemı aldım ıkı tlye ama harıka bısey vala rengı falan bı de guzel suruluyo bayıldım bı daha gıdersem o kalmeın her rengınden alıcam ama rımelı almadım cnm her tarafına baktımama hosuma gıtmedı bırı vardı resmen cakma oldugu bellı oluyodu fırcasından dıger hep baktımlarında da lastık gıbı uzuyodu rımel fırcayı cıkarttıgımda anlam veremedım nıye ole olduguna ama hozuma gıtmedı cıdden cunku bı de rımelın hanı dısında yapısıtırıcı falan oluyo ya o da yoktu bende suphelendım :KK50:bı de cantalar vardı rengarenk bı dahakıne onlardan alıcam cnm harıkaydı :KK1:

BAYANLAR NE OLUR AZCIK ARAŞDIRMA YAPINDA ALIN BİDE PAZARDAN ALIYOSUNUZ TMM HERKES TABİKİ CEBİNİ DÜŞÜNÜR AMA YAPMAYIN ŞU LİNKİ OKUYUP ÜRÜNLERİNİZİ NA GÖRE ALIN GERİSİ DEHŞETTT:KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:
http://www.kadinlarkulubu.com/kozme...e-test-yapan-yapmayan-kozmetik-firmalari.html

cnm malesef ben ogrencyım her ıstedgıımı tık dıye alamıyorum bı de ruj nasılsa dıye alıyorum ve de okudum malesef kı uzuldum tabıkı :KK43: hele o tavsanı gorunce ıcım acıdı cok fena :KK43::KK43::KK43::KK43:
loreal mac j&j lancome falan cok ıyı fırmalar ama ya :KK37: tuh almıcam bı daha zatenılk kez dun almıstım mac ve loreal rujunu bı daha tobeeeeeeeeeeeeee :KK47::KK47::KK47:

loreal 4dyi beğenmedim ben. daha doğrusu fırçası çok güzel, ama o sıvısı kuru kuru. yani fırçayı çıkarınca çok fazla mürekkebi gelmior. gözümün altına aktı biriki kere dikkat ettim. diorshow maskara öneririm...

X