Lorus'un Diyet Günlüğü

lorus

umutsuz
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2010
323
302
37
sevgili günlük,

kilom şu anda 80, boyum 162

kasım ayında muhtemelen kpss A grubunda girdiğim sınawlardan kaynaklı mülakatlarım olacak ve benim en 70 olmam lazım o görüşme için... kilomdan çok sıkıntılıyım sevgili günlük... en başta sağlığım için endişeliyim... rahat hareket etmek vs. gibi şeyleri saymıyorum bile... kilo takıntım yüzünden hayatımı baya sınırladığımın farkındayım...

şu anda bir işte çalışıyorum sevgili günlük, ancak yolu çok uzak ve gerçekten ancak kendi harçlığımı çıkartabiliyorum...buna değmiyor biliyorum...

annem işi bırakmamı istiyor... babamda aynı şekilde elbette...
ama sevgili günlük,

tek çocuk olmama rağmen... annem ve babam yazlık borcuna girdiler bütün karşı çıkışlarıma rağmen... kendi birikimlerim olsun... ailemin birikimleri olsun hepsi orda... ekstradan hala borcumuz olduğumuz gibi... aylık, çok kuruş hesaplamasındayız...Allahtan evimiz var, arabamız var... ancak arabaya koyacak benzimiz yok mesela... bana bu tarz şeyler çok garip geliyor... şu anda sadece babam çalışıyor sevgili günlük... annemde yazlık borcu yüzünden çalışmayı aklına koymuş durumda... annemin emekliliğine nerdeyse bir sene kalmıştı...

babama bunu çok söylemiştim... annem emekli olsun, ben kendimi oturayım ondan sonra alalım yazlığı diye çok söylemiştim neyse kısaca beni dinlemedi... doğal olarak benim çalışmam bile onlar için önemli bunun farkındayım... işten çıkarsam muhtemelen kasımdaki mülakatlara kadar ewde ders çalışmak isteyeceğiminde farkındayım sevgili günlük... kpss konusunda baya emek verdim sonuca geçen sene çok yaklaştım ama yedeklerde kalabildim... bu sene asil olmak istiyorum doğal olarak... o yüzden iki aradayım sevgili günlük...

bugün;

sabah; 1 dilim ekmek, peynir ve şekersiz kahve

bugün;

sabah; 1 dilim ekmek, peynir ve şekersiz kahve

öğlen; iki kaşık patatesli kuşbaşılı yemek, iki dilim ekmek, 1-2 ince dilim kavun, kibrit kutusu kadar peynir

akşamüstü;5-6 tane kayısı

akşam; ızgara tavuk, bir dilim ekmek

akşam; 1 tane kahve

bugün;

sabah; 1 dilim ekmek, peynir

öğlen; iki kaşık patatesli kuşbaşılı yemek, 1 dilim ekmek, 1-2 ince dilim kavun,

akşamüstü;5-6 tane kayısı

akşam; 1/2 balık ekmek, vanilyalı dondurma

gece; form çay

X