Güneş Kremleri Losyon mu güneş kremi mi?

Güneş kremleri, bronzlaşma

Rengeyigi

Guru
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2009
2.986
2.588
kızlar benim acil günaş kremi almam lazım fakat krem mi alsam losyon mu alsam bilemedim..sebamedin kremi yüzümde beyaz bir tabaka oluşturuyor o yüzden sevmiyorum losyon kullanmak istiyorum ama aynı korumayı sağlar mı bilemedim..bilgisi olan var mı? cildim güneşe aşırı hassas hemen kızarıyor hangisini almalıyım :KK43::KK17:

birde netten alan var mı güneş kremini..eczanelerle internet fiyatları arasında çok bariz fark var.. netten aldığım ürünün sahte çıkma olasılığı var mıdır?

okududuğunuz için tşk ederim birde cevap yazarsınız çok mutlu olurum :KK24::KK24:

Sebamed ve Roc kullandım her ikisindende memnun kalmadım..Yüzümde sivilce yaptı ve ağırlık hissi veriyor yüzüme.Üstelik çok beyazım ve çillerim var napıcam bilmiyorum.Lütfen banada öneride bulunun..

Sebamed ve Roc kullandım her ikisindende memnun kalmadım..Yüzümde sivilce yaptı ve ağırlık hissi veriyor yüzüme.Üstelik çok beyazım ve çillerim var napıcam bilmiyorum.Lütfen banada öneride bulunun..

canım dün ben eczacıya danıştım aneve daha iyi dedi sebamedden.hem güneş koruyucu özelliği var hemde nemlendirme..fiyat olarak 58 liraymış denemek istersen aklında bulunsun..

Aneveyi bende araştırıp deneyeceğim.Kullanma fırsatı bulursam nasıl olduğu hakkında görüşleirmi bildiririm.Sağol canım..

X