LR ürün deneyimlerim

saskintosbaga

Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2017
14
4
LR ürünlerini merak edenler için birazda olsa faydalı olur belki düşünüyorum :)
•Öncelikle colours fondöten ve dudak kalemi almıştım fondötenden memnun kaldım fakat kalemin yapısı diğer markalara göre çok fazla yumuşak ve kalıcı gelmediği için memnun kalmadım :KK43:(
•Peeling ve diş macunlarından gerçekten memnunum
•Yüzümde sivilce yok fakat bazı bölgelerdeki pütürlü yapı beni rahatsız ettiği için microsilver yüz yıkama Kremi aldım fakat çene bölgemde inanılmaz bir sivilcelenme olmaya başladı devam etsem mi bilmiyorum :KK43:(
•Rimellerinden memnun kaldım
•Kuruyan bölgeleri nemlendirmek için (yüz hariç) propolis krem kullanıyorum bana göre başarılı
•Kaş kirpik serumunu kullandım gerçekten kirpiklerin uzamasında ve kaşlarımdaki boşlukların dolmasında çok etkili oldu
•En son dudak dolgunlaştırıcıyı denemek istedim evet kırışık yapı biraz azalıyor ruj sürünce daha güzel bir görüntü elde ediliyor ama dolgunlaştırma açısından muziceler beklemeyin bence çok etki var ama benim beklediğim bir etki olmadı maalesef :KK43:(
•Recapin set istemiştik nişanlım İçin belirli bir süre kullandı saçtaki seyrek bazı bölgelerde azıcık artış oldu ama tam deneyimleyemedik düzenli kullanım olmadığı için :KK43:(
•Denildiği gibi acil durumlarda acil durum seti bence başarılı
•En son selülit ve sıkılaşma için olan seti istedim kullanmaya başlayınca sonucu mutlaka paylaşıcam

Sizlerde deneyimlerinizi ve önerilerinizi paylaşırsanız çok sevinirim :))

Geçen gün bana yapılan bi cilt bakımı sonrasında Oriflame a üye oldum kullandığım gerçekten çok başarılı cilt bakımı parfümler harika ve kalıcı. Kremleri sabunları hepsine hayran kaldım diyebilirim

Merhaba herkese öncelikle :), Ben de bir LR kullanıcısı aynı zamanda da LR Bağımsız İş Ortağıyım. :KK16: Gerçekten bütün ürünleri çok kaliteli olan bir marka LR ve aynı zamanda çoğu ürün dermatest onaylı ve hayvanlar üzerinde test edilmiyor. Siz de ürünleri temin etmek isterseniz, ya da herhangi bir ürün hakkında bir sorunuz varsa hiç çekinmeden https://www.instagram.com/bengomc adresinden ya da lr.beauty.bengi@gmail.com hesabından hatta ve hatta buradan mesaj atarak da ulaşabilirsiniz. :KK200:

LR ürünlerini merak edenler için birazda olsa faydalı olur belki düşünüyorum :)
•Öncelikle colours fondöten ve dudak kalemi almıştım fondötenden memnun kaldım fakat kalemin yapısı diğer markalara göre çok fazla yumuşak ve kalıcı gelmediği için memnun kalmadım :KK43:(
•Peeling ve diş macunlarından gerçekten memnunum
•Yüzümde sivilce yok fakat bazı bölgelerdeki pütürlü yapı beni rahatsız ettiği için microsilver yüz yıkama Kremi aldım fakat çene bölgemde inanılmaz bir sivilcelenme olmaya başladı devam etsem mi bilmiyorum :KK43:(
•Rimellerinden memnun kaldım
•Kuruyan bölgeleri nemlendirmek için (yüz hariç) propolis krem kullanıyorum bana göre başarılı
•Kaş kirpik serumunu kullandım gerçekten kirpiklerin uzamasında ve kaşlarımdaki boşlukların dolmasında çok etkili oldu
•En son dudak dolgunlaştırıcıyı denemek istedim evet kırışık yapı biraz azalıyor ruj sürünce daha güzel bir görüntü elde ediliyor ama dolgunlaştırma açısından muziceler beklemeyin bence çok etki var ama benim beklediğim bir etki olmadı maalesef :KK43:(
•Recapin set istemiştik nişanlım İçin belirli bir süre kullandı saçtaki seyrek bazı bölgelerde azıcık artış oldu ama tam deneyimleyemedik düzenli kullanım olmadığı için :KK43:(
•Denildiği gibi acil durumlarda acil durum seti bence başarılı
•En son selülit ve sıkılaşma için olan seti istedim kullanmaya başlayınca sonucu mutlaka paylaşıcam

Sizlerde deneyimlerinizi ve önerilerinizi paylaşırsanız çok sevinirim :))
Merhaba :) Microsilver jeli biz daha çok sivilce ve akne problemi yaşayanlara tavsiye ediyoruz çünkü içeriği buna uygun. Siz de sivilce olmadığı için böyle bir yan etkiyle karşılaşmış olabilirsiniz veyahut başka bir alerjik durum da söz konusu olabilir. Pütürlü yapıyı biraz daha açarsanız size daha doğru bir ürün önerebilirim. Recapin ise dediğiniz gibi düzenli kullanılması gerekiyor, bence nişanlınız pes etmesin, gerçekten olağanüstü sonuçları olabiliyor :)

X