Sivilceli Ciltler Lr urunleri

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

aysenur1903

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2015
87
31
24
Arkadaslar sivilce ve izlerim icin lrden mikrosilver universal krem,mikro yuz yikama kremi ve box set aldim dun aksamdan beri kullaniyorum tabi etkisini gormedim daha cok erken kullananlar varmi yorumlarsa sevinirim

Merhaba memnun kaldınız mı acaba ben de üye oldum ve egzama için olan dermaintense kremini sipariş vermek istiyorum şimdilik gece gündüz kremi ve vücut losyonundan memnunum

MERHABALAR..

Bende LR da iş ortağıyım.

Yüz -cilt lekelenmelerinde , bazı izlerde LR ın bazı kremlerini -yüz temizleme -tonik lerini zamanlı ve düzgün kullanarak bu sorunlardan kurtulan kullanıcılar vardır.
Önemli olan cildimizde ki sorunları çözmek istediğimizde sabırla kullanıp deneyimlerinizin sonuçlarını beklemek olacaktır.

Merhaba memnun kaldınız mı acaba ben de üye oldum ve egzama için olan dermaintense kremini sipariş vermek istiyorum şimdilik gece gündüz kremi ve vücut losyonundan memnunum
Ben egzama için sivera içecek, dermaintense ve spray kullandım ve geçti. Ancak şunu unutmamak gerekir ki egzama çoğunlukla psikolojik bir rahatsızlık olup tekrarlar. Ben artık haftada 1 devam ediyorum

X