Ltfen yardm edin

Siz neyin peşindesiniz anlamış değilim boşan diyen arkadaşları kesinlikle (YADIRGIYORUM) sizler burada bir insana yardımcı olmak yerine onu daha içinden çıkılması zor bir duruma düşürmekten başka birşey yapmıyorsunuz. Her insan dönem dönem sıkıntılara, psikolojik bozukluklara ve sarsıntılara uğrayabilir. çoğu kişi içinde bulunduğu durumu insanlarla paylaşmaktan kaçınarak farklı rahatlama yollarına gidebilir. Evet bende erkeğin yaptığı davranışlardan rahatsız oldum yapılmaması gereken bir saygısızlık fakat bu durumların düzelip daha mutlu ve huzurlu bir yaşantı sürdürülmesi için hiçbirşey bitmiş ve hatalar telafi edilmeyecek bir duruma getirilmemiştir. Bazen düşünüyorumda insan ya hayattan ders almalı yada eğitilerek ders almalı eğitilmeden cahilce direk gruruyla hareket etmesini bilen bazı kişiler ne yaptığının ve bu bayan arkadaşımızı ne tür bi zorluklara ittiğinin farkında değil, ayrıca haklıymış gibi kendini hala cahil düşüncelerinin pençesinden kurtaramayan insanlar lütfen bilinçsiz şeyler yazıp insanların akıllarını karıştırmasın. Şuan burada bizlerden fikirlerimizi ve yardımlarımızı bekleyen arkadaşımız "sessizim" e sadece şunları söylemek istiyorum; lütfen negatif düşüncelerin içerisinde kendini boğma sabırlı ol ve eşinle hiçbirşey olmamış gibi konuşmaya onunla ilgilenmeye devam et... kendini bırakma kendine özen göster herzaman bakımlı ol ve eşinin sana dönmesini sağla bir erkeğin yönlendirilmesi bir bayanın aklıyla gerçekleştirilir. Sende sabırlı, akıllı ve pozitif ol... hayatında başarılar dilerim.

pesss diyorum.hiçbirşey olmamış gibi davransın öyle mi?adam böyle mi dönecek karısına..ayol adam nasıl olsa karım bişi demiyor diyip her şeyi yapmaya devam eder..aksinin olması mümkün değil..örnek de yoktur..adam bir kadına yapılacak en kötü şeyi yapacak,kadında çocuk pışpışlar gibi adamı pışpışlayacak...bir de avutsun istersiniz...aldatılmanında bakımlılıkla alakası yok...

Arkadaşlar,çok şey öğrendim bu topikten.Öncelikle bazı aldatılan ve bunu sineye çekmiş görünenler,affedenler,aslında kendilerini yemekle meşguller.Mecburiyet karşısında kalmayı,yuva kurtarmak olarak gösterip avunmak tek işleri bu kimselerin.Ama var yaaa,oraya buraya dalarak kendilerini ve kurtardıkları o güzel (!!!!!!) yuvalarını gözümüze sokarak,kendi acizliklerini sıvamaya çalışıyorlar.
Affedin affedin,hepiniz affedin,aldatılın sineye çekin,ama kocanız kahvaltı getirsin yatağınıza,dayak yiyin,gözünüz morarsın ama siz ohhh ne güzel benim yuvam ayakta diyip milleti morartmaya çalışın,üstünüze kuma gelsin,kabul edin,mutlu mesut,gözünüzde at gözlükleriyle dolaşın ortalıkta.
Neymişşşş,yuvayı dişi kuş yaparmışşş.Pehhhh,yuvaya gel yuvaya,kuş yuıvası işte ,nolacak :nazar:

Sevgili "okypete" sizin bana vereceğiniz kötü içerik benimle baş edememeniz gerçeklerden kaçınmanızdan başka birşey değil. Benim bu sanal alemde alacağım kötü içerik hiç birşeyi değiştirmeyecek fakat sen adını ağzıma almak istemediğim özelliklerini herzaman taşımaya devam edeceksin.

profilinde seni lisans mezunu olarak görüyorum fakat senin aldığın diploma cafelerde oynanan okeylerin karşılığı sanırım........

İlginç...
Ben,Okypete'yi tanımam etmem..
Siz buradaki 6 mesajınızla kendisini bayaa iyi tanıyorsunuz sanırım..kaydirigubbakcemile3
Bizleri bu kadar bilgilendirdiğinize göre...
Reelde bir gareziniz mi yoksa eskilerden biri misiniz çıkaramadım..:uhm:
Neyse kolay gelsin..
Kırmızı bayaa yakışmış..
Sıra gride:gitme:

Sevgili "okypete" sizin bana vereceğiniz kötü içerik benimle baş edememeniz gerçeklerden kaçınmanızdan başka birşey değil. Benim bu sanal alemde alacağım kötü içerik hiç birşeyi değiştirmeyecek fakat sen adını ağzıma almak istemediğim özelliklerini herzaman taşımaya devam edeceksin.

profilinde seni lisans mezunu olarak görüyorum fakat senin aldığın diploma cafelerde oynanan okeylerin karşılığı sanırım........

sende bu rahatlık olduktan sonra valla seni alan erkek yaşadı desene...

aaaaaaaaaaaa arkadaşlar biz neyle karşı karşıyayız bir fikri olan varmı?.bu ne yaa
kadın olayı (başedilmek) ten felan bahsediyor
resmen hakaret makinası bu

hakkaten merak ediyorum sen ne mezunusun ...ne iş yaparsın
sık sık...eğitim farkından bahsettiğine göre çok önemli biri olmalısın

X