Ltfen yardm edin

Canım anladığım kadarıyla eşinin senden boşanmaya niyeti yok osadece göz dağı veriyor sana.
Seviyorsan susar oturursun demeside ben bildiğimi okurum sende sesini çıkaramazsına geliyor.
Zor bir durumdasın,bunlara katlanabilirmisin bilmiyorum,sonuçta sessiz kalman bazı şeyleri kabullenmen anlamına gelecek.
Bence iyice düşün olmuyorsa zorlamanın bir manası yok.
Seven insan kıskanır tepki verir,seviyorsan susar oturursun lafını aslında iyice düşünmeli eşin.
Allah yardımcın olsun canım

saat gece 11 hala gelmedş. Dun yıne baska odada uyumustu gelmemıstı. Sımdı ben odamı tasıdım yan odaya o gelmeden. umarım tavır gıbı olmaz ama benım cok zoruma gıdıyor benım oldugum yataga gelmemesı

Gururlu olun ve bu evliligi bitirin !
siz o adamin kuklasi degilsiniz
bu kadarina da pes

aldatılmak , dayak yemek, hakarete uğramak , kapı önüne koyulmak soruna gitmiyor
yatağına gelmemesi zoruna gidiyor öylemi fisfisfis
ne zaman kendinize geliceksiniz?

hiçbir gelişme yok yine ayrı odada uyuduk. Abimi aramış sabah şehir dışına çıkacağını söylemiş birkaç gün iş için. Abimin bu olaylardan haberi olmadığından beni aradı söyledi biliyor gibi davrandım. Dün gece telefonu filan çaldı devamlı dayanamadım gecenın 2 sınde noluyor diye baktım sadece iş konuşmaları yapmış. Benimde adımı değiştirmemiş rehberinden hala karım yazıyor. Genelde bu tür kavgalarda ilk adımı değiştirirdi. Son drum bu.

söyleyecek bir şey bulamıyorum !!!

Biz sadece sizin bize anlattığınız şeyler doğrultusunda yorum yapıyoruz. ve ben anlattıklarınızdan o adamın artık sizi istemediği sonucunu çıkarıyorum.

ıkilemde kaldım diyorsunuz. ıkilemde kalacak ne var ki adam açık açık söylemiş işte BıTTı diye !!

neyi zorluyorsunuz neyi kurtarmaya çalışıyorsunuz ??

sizden özür dileyeceğini mi sanıyorsunuz ? Sarılıp her şeyi unutacağını mı bekliyorsunuz?

peki ya siz unutabilecekmisiniz ??

Evet sevgi çok büyük bir şey bazen önüne geçmesi çok zor oluyor ama gururunuzuda düşünmelisiniz.

dikkatimi çeken bir nokta daha var konunuzun başında hep yalnız olduğunuzu söylemiştiniz ama şimdi annenizden abinizden bahsediyorsunuz.

eğer onların rızasıyla evlendiyseniz eminim size yardımcı olacaklardır. size tavsiyem
o adamı sizsiz bırakın eğer sizi halen seviyorsa zaten bırakmayacaktır ama siz hiç bir şey yapmadan sadece kendinizi yiyip bitiriyorsunuz.
not: duymak istemediklerinizi söylemiş olabilirim üzgünüm.

demek adinizi değiştirmemiş hala karim yaziyorCADIARZU
bu çok sevindirici bir haber bence
bu demektir ki daha aldatilacağiniz, dayak yiyeceğiniz, hakaretler işiteceğiniz günler varkaydirigubbakcemile2
çok sevindirik oldum birden niyeyse-tatlicadiarzu-

aldatılmak , dayak yemek, hakarete uğramak , kapı önüne koyulmak soruna gitmiyor
yatağına gelmemesi zoruna gidiyor öylemi fisfisfis
ne zaman kendinize geliceksiniz?

A)en kisa zamanda
B)ilerleyen günlerde
C)hiç bir zaman
tabiki C şikki:icecream:

gidişat onu gösteriyor çünkü
yatağina gelmiyormuş ayri yatiyorlarmiş
ay beni aldatip vurup bide benimlemi yatcak
yer yüzünden kazirim ben o adami yeminle alnini karişarim:icecream:

Konuyu sonuna kadar okudum ama şunu sormak istiyorum samimi olarak acaba böyle bir durum bizim başımıza gelse aynı feminist yorumları kendi yaşamımızda uygulayabilirmiyiz? Evlilik denen olgu bu kadarcık emeği haketmiyormu?

Tamam yapılanlar kesinlikle doğru değil ama şöyle bir kendi yerime koydum eşimin olmadığı bir yaşamı sanırım bende terk etmezdim ki çok dik başlı bir insanımdır ve gururumdan ölsem geri dönmem tipik laz inadı işte ..
Ama ....

Şöyle bir düşürdüm herhalde ben bu adamın olmadığı bir yaşamı istiyormuyum diye ! Bir kere gitmek kolay bir seçim hadi boşandı diyelim şu anda hissettiğinden daha mı az acı çekecek hayır....
Kafasında keşke savaşsaydım diye soru işaretleri olacakmı kesinlikle evet!!!

İnsanlar boşanabilir tekmeyi vurabilir ama kalpte ve beyinde bittiğine inandığı anda...
Ki arkadaş her ikisinde de bitirmemiş ve suçlu hissediyor kendini ee o zaman yanlış nerede bu onun seçimi onun öyküsü ve o bu şekilde şekillendirmek istiyor.

Bazen kavga sırasında o kadar saçma veya yaralayıcı cümleler sarfedebiliyoruz ki bambaşka bir boyuta taşınıyor durum ama arkadaşın tek farkı düzeltemeyeceği şeyler söylemiş sanırım o sırada...
Ve ne diyor geçmişten kaynaklanan sorunlarım var....

Bunlarla yüzleşmiş bir kere ...
Ben bunun için bile olsa tebrik ediyorum..
Şimdi boşan ondan bi halt olmaz desem ve arkadaşta evet ya diye düşünüp adama resti çekse o zaman yorumuma saygı mı duyuyor olacak

O neler yaşayacak siz onun yaşamının neresinde olacaksınız
Bence daha sakinleştirici bir yorumu hakediyorsu sessizim ...
Ben olsam bu suskunluğun nedenini sorardım benim gitmem seni mutlu mu edecek diye Sorardım en azından ...
Umarım senin için herşey çok güzel olur....

Son düzenleme:
ozgekrd;

Çok teşekkür hepinizin yorumu için. Ben giderdim inan o kadar aci değilim fakat beni ya çok iyi tanımş yada kendi kafasıda karışık ki bana sevsen susar beklerdin diyor. Neden sus bekle demesinin bir çok nedeni var ama dm gibiçoluk yapmak için değil. Bence oda benim kadar yıprandı. Dinlenmek ve iyileşmek istiyor diy düşünüyorum.

Sadec dediğim gibi bu bekleyiş beni öldürüyor. Acabalarla dolu kafam. Bitti dedi evet ama neden abime bittiğini söylemiyor. Bir dilkçe doldurup gelmiyor neden hala diyorum telefonunda adım KARIM yazıyo. Ben aynı durumda olsam bitirmis olsam asla o sekılde tutmam adını. arabamda ona aıt esyı gozum onunde ıstemem. Cokmu cocukca dusunuyorum bılmıyorum belkı de caresızlıkten. Ama savasımı vermek ıstıyorum. Oyuzden daha once yazılan mesajlara uzulmuyorum kırılmıyorum ,onlarıda degerlendırıyorum ama eger sevseydın susrdın demeseydı gıderdım bunuda gorun ıstıyorum. Ozgekrd cok tesekkur yorumların ıcın ayrıca. sevgıler.

dediğim gibi insan karşısındakini canını acıtmak isteyince ne dersen de aksini söyler ama bu onun gerçekten hissettiği anlamına gelmez

onunla beraber olduğunu hissettirdiğini düşünüyormusun susuyorum çünkü seni seviyorum senin için burda kalmak istiyorum diyormusun ....

eğer başka birileriyle beraber olmak istese çoktan o evden ayrılmış olurdu yada dilekçe ve bir kalem ile gelirdi yanına ....

O evde kalmam onun için çok şeyin ifadei. Kabul etmesede kendi hataları olduğunu biliyor. Sadece belkide ne kadar dayanacakkı nasıl olsa gider mi dyor içindn bilmiyorum. Hiçbirşey bilmemek bni kahrediyor.

hıcbırsey hıssetmıcem dedı.

şu kelimeyi demiş olması bile yeter
b itirmiş
aksi taktirde seni kabetmemek için bu kadar risk almazdı

Baştan sona okudum ve çok üzüldüm durumunuza,hiçbir kadın bunu haketmiyor bence,bence eşiniz boşanma sorumluluğunu kendi yüklenmek istemiyor ve o yüzden size bırakmış herşey bitti dierek.ama yine de herşey düzelse barışsanız bile hiçbirşey eskisi gibi olmayacak,içinizde hep şüphe olacak,bunları unutamayacaksınız.

canim erkeklerin akli kadinlarinkinden biraz farkli calisiyor.daha dogrusu islerine oyle geliyor.esine gore bu anlattigin seyler yani facebook taki okuduklarin ona gore bir aldatma degil. bu sebepten kendini hakli goruyor..gerci ayni seyi sen yapsaydin asla kabul etmezdi yaaa..bence biraz suskun kal ve bekle.aranizda duzelmeyecek birsey yok bence.sadece biraz daha sakin yaklasmaya calis olaylara.tabiki evliligini kurtarmak istiyorsan.erkekler uysal kadinlari sever unutma..hersey gonlunce olsun canim..

bu adamdan ne köy ne kasaba olur
onla kalman hayatını mahvetmekdr bana göre
sanmıyorum düzelsin düzelse bile yine yapacaktr kanına işlemiş
bacım allah yardımcn olsun dmekten başka bişey diyemiyoruum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…