Ltfen yardm edin

Aldatılmışsınız iyi niyet demişsiniz.
Dayak yemişsiniz suç bendeydi demişsiniz.
Kendi çözümleyeceğiniz konuları ne alakaysa teyzeye danışmışsınız üstüne hakaret işitmişsiniz.
Bütün bunlara rağmen evliliğimi yürütmek istiyorum demişsiniz.
Aşkınız onurunuzdan üstün madem ki yaşanan herşey için siz özür dileyin. Bundan sonra nasıl istiyorsa öyle davranacağınızı söyleyin. O istediği gibi hayata devam etsin işiniz olduğu halde onu beklemekle geçsin ömrünüz.

teyzeye bak, yiğene bak........... canım sen ne diye anlatırsın teyzeye falan hem ne demek kız oğlan kız değildin bu kimi ne ilgilendirir böyleyse bile kocanın hiç mi ağzı durmamış ne biçin adammış valla şoktayım... ama bu hayatta bişey vardır tecrübe ettiğim biri sana bir şeyi bir kere yaptıysa bunu hep yapacak demektir.. sana bi kere vurduysa bundan sonra hep vurabilme ihtimali var ve bu hiç bi erkek için katlanaılacak bi durum değil.. kimseye muhtaç değilsin hele ki senin grurunu onurunu ayaklar altına alan birine hiç muhtaç değilsinnlmaz:

yazıklar olsun böyle adamlara offf hırsımı alamadımmmmmm ben erkeğim herşeyi yaparım sen sus otur çünkü kadınsın bumudur???

Yediğiniz dayağa rağmen, adamın teyzesinin sizi gece yarısı evden kovmasına rağmen, adamın size karşı umursamaz tavırlarına rağmen yuvamı ykmak istemiyorum diyorsun...
Madem kıcanı seviyorsun, yuvanı yıkmak istemiyorsun kocanın onlabunla mesajlaşmasına da tepkki göstermeyeceksin, yada kurcalamayacaksın ne yazmış kme yazmış diye.....

Yaa aldatıldığını hisseden kadınlara şunu söylemek istiyorum, boşanacaksanız kurcalayn karıştırın aldattığını ıspatlayın rezil edin boşayın...
Ama boşanmayacaksanız kurcallayıp kendinizi boşuna üzmeyin...

:lepi: supersın, madem boşanmayacaksın yakalasan bıle, nıye tatsızlık çıkarıyorsunuz degıl mı? sanıyorlar kı yakalanan adam artık kendını affettırmek ıçın kulu köpegı olacak, yok oyle bır şey yakalanan adam asla ıtıraf etmez, suç bastırır, boşanacagız der bır de ayaklarına kapandırır. boşa kurcalamayın.

bak bitanem ..okumuş eğitimli bir kadın olduğuna ..güzel bir işin olduğuna göre çok iradeli bir bayan olmalısın
ve vatana mllete faydalı olan eğitimli bir kadını hiç kimse ama hiç kimse rencide etmemeli...aşık olduğu adam bile olsa
o müthiş mantığını artık açığa çıkar ve bu işe bir son versen ben bütün kadınlar hakareti...şiddeti hak etmiyoruz
hele hele tek suçumuz aşık olmak ..sadece sevmekse
bu ne yaaaa...eğitimlisin işin güzel para kazanıyorsun
bir gün hıyarın biri çıkıp hayatını cehenneme çeviriyor
lütfen...artık yeter tamam bizim ülkemizin kadınlarının çoğu eğitimiz bilinçsiz
ama eğitimli olanlara ne oluyor...silkelenmek ..kendimizi ezdirmemek zamanı

canım o adam senı hak etmemiş demekki hiç boşuna yoluna koymaya uğraşma çünkü bu her sorunda git dicek bi inssana benzıyo hiç insan karısına böle edermi

sen üzülüyorsun sen cabaliyorsun ama o ya sus otur
yada git diyor,bitirmiş kafasinda bazi şeyleri
ne güzel işinde var kendi ayaklarinin üzerinde duruyorsun
bence bir an önce başinin caresine bak
daha fazla kalma öyle bir adamin yaninda:gitme:

Arkadaşlar şimdi benim kalma sebebimin en başında onun çok üztüne gittiğimi düşünmem, üzdüğümü düşünmem de var. Çok mu sinirlendirdim çokmu kıskandım gibi. Mesela hiçbir kavgamızda alttan alamadım hep çözümlenmesi için onunla mücadele ettim bağırdım çagırdım. Zor günler geçirdiğini düşünmedim. Belkide nişanlılık dönemi bile geçirmeden 10 yıl tek yaşamışken birden evlilik içinde bulduğumdan, belki geçmişimde yaşadğım üzüntülerin verdiği etkilerden...Vurmak istememişti onuda biliyorum ama o kadar üstüne gittim o kadar sıkboğaz ettim ki saatlerce sanırım kontrol kaybı bu. Tabiki ne olursa olsun yapmamalıydı ama gitmek istesede ben engel olmaya çalıştım. Asla bu konuda haklı demiyorum ama kırılma noktası sanırım.
Olayın son durumuna gelince; Çok isterdim ki size düzeldi düzelecek diyeyim. Ama karşımdaki insan normal değil. Söyledikleride yaptıkları da tutarsız. Hiçbirşey diyemiyorum ve bu noktada işte sizlere ihtiyacım var.
Annemle konuşmuşlardı en son biliyorsunuz. Annemi bırakırken hiçbir umudum yok ama inşallah düzelir demiş benim için.
Dün akşam 10 gibi giyindi dışarı çıkıyordu. Babalar günüydü ve gitmemiştik babasına. Oraya tek gidiyor zannedip "babana gidiyorsan bende gelmek isterim " dedim. Babası 70 yaşında ve kalp hastası ve beni çok seviyor. Hayır ama dışarıda bi çorba içicem istersen sen de gel dedi. tamam dedim ve gittim. Hiç konuşmadık ne yolda ne lokantada ama oda çok üzgün ve yorgun görünüyordu. Üzgünlüğünü gözlerinde inanın gördüm. Bu üzgün hali bitti demesine rağmen gitmemem uzatmammı yoksa gerçekten oda ne yapacağını bilmiyordu o yüzdenmi böyle üzgündü bilmiyorum. Eve dönerken haber beklediği bir işten telefon geldi ve eve geldiğimizde sen git benim biraz işim var dedi. Bende tamam teşekkür ederim dedim eve döndüm.Uyudum. 30 DK sonra döndü ve koltukta uyumuş.
Bugün abim onunla görüşmek için aramış. Olayları bilmiyor sadece arkadaş oldukları için. Oda abime işim var şuan başka zaman konuşalım demiş. Annemi aryıp abimin birşey bilip bilmediğini sormuş ve abime birşey anlatmamak istediğini söylemiş anneme.
Saat 10 ve hala gelmedi eve. Bekliyorum. Bekliyorum ki benim de düzeltmeye çalıştığımı görsün. Ama beni görmemek içinmi eve gelmiyor bilmiyorum. Bana annem geldiğinde seviyorsa düzeltmek istiyorsa sussun görelim dedi. Şimdi bu suskunluğu maçoluk gibi anlamayın. Çünkü adamı tanıyorum. Maço karım evde otursun ben gidip aldatayım tarzı bir adam olduğunu sanmıyorum.
Iki ihtimal var. Ya içinden sussun otursun zaten ne kadar dayanabilirki bu sessizliğe diyor yada görmek istiyor düzelip düzelmeyeceğini birşeylerin. BİLMİYORUM...VE AKLIMI YİTİRME NOKTASINA GELDİĞİM NOKTA BU NOKTA. 9 Gün geçti aradan düne kadar kavga çatışma devam ederek. Ne kadar dayanmam gerektiğini ne yapmam gerektiğini de bilmiyorum. Sadece bekliyorum..... Bu süreçte nasıl davranmam gerektiğini de bilmiyorum sadece bekliyorum. Bu konu da destek bekliyorum. Lütfen kelimelerinizi esirgemeyin. Hepinize çok teşekkür ediyorum tekrar tekrar.

adamı bağırıp çağırmalarınla bu hale getirdin ama neden bağırdın bide onu düşün
facebookta eski kız arkadaşlarıyla görüştüğü evli olduğunu söylemediği vs.için değilmi

bence sor ona
seni sevip sevmediğini
isteyip istemediğini...açık açık konuş
neyini değiştirmen gerekiyor
bilmiyorum ....ve ben bu kendini değiştir baskısını anlamıyorum
her insanın bir karakteri vardır...bir huyu vardır...değiştiremem kardeşim ben kendimi...değiştiremem....
beni ,,seni ,,onu..böyle sevmedimi bunlar.ve eğer sevmiyorsa sana katlanamayacağını düşünüyorsa
hayatından gideceğini söyle
haaaa birde erkeklere ne kadar yüz verirsen o kadar çok isterler
.

hiçbirşey bilmiyorum. Aklımı yitirmek üzereyim. Ne yapmalıyım bilmiyorum. Seviyorum en kötüsü bu adamı. Hem de çok.
Beni ikilemde bırakan kurduğu cümleler. Bakalım sevgini görelim ne kadar susabileceksin iyileşmek için diyor. Sevgi zor istir. Kurtarmak istiyorsan bakalım ama benden kocalık bekleme diyor. Deliricem Allahım!

Sevdiğini bildiği için böyle süründürüyor seni
ama sevgiden daha önemli şeyler var
gurur gibi örneğin!
kisa zamanda silkelenip kendine gelmen dileğiyle!!
Biz burdan yazar çizer fikir beyan eder
az sonra yatağa geçtikmi unutur gideriz
yaşayan sikintiyi çeken sensin
bazen insan duygularindan ziyade mantiğini kullanmali bence!

nedir bu sinmişlik, nedir bu suçluluk duygusu ve yalvarmak ?
yapmayın Allah aşkına yaa, silkenlenin kendinize gelin .
Bu adam sizi yok sayıyor , tüm hayatınızı yerle yeksan ediyor ve siz hala onsuz olamıyacağınızı söylüyorsunuz.
size el kaldırma cesaretini nereden aldığı belli.
Peki ya annenize ne demeli , nasıl olurda bir anne evladının dayak yediğini bile bile yuvan dağılmasın der
Teyzenin dediğinden bahsetmiyorum bile o nasıl bir laftır öyle , ona mı düşmüş sizin namus bekçiliğiniz
nereden biliyor sizin bakire olup olmadığınızı?
Siz kendinizi bu kadar zayıf duruma düşürdükçe daha çok ağlarsınız.
evet bir yuva kolay kurulmuyor haklısınız ama giden ömürde bir daha geri gelmiyor.
Rabbim akıl vermiş , düşünme gücü vermiş , işiniz gücünüz var sizi bu kadar küçülten bir adama tamah etmek durumunda değilsiniz.

haklısın arkadaşımmm...

off off bu ne ya.Allahım kimseyi böyle haksızlıklara maruz bırakmasın. Teyzesi sizin kızoğlankız olmadığınızı nerden biliyor ayrıca evlenirken. Eşiniz bunu gidip teyzesine anlattıysa sizin evlliliğiniz ilk gün kokmaya başlamış derim. Allah'ım ya burda okuduklarım beni her defasında biraz daha şaşırtıyor, erkekler nasıl bu kadar iki yüzlü, bencil, sevgisiz, kaba olabiliyor. Teyzeninde bir farkı yok, ama koca ya, bir olduğunuz olmanız gereken adam, zorla mı evlendi sanki sizinle. Çok üzüldüm çoklmaz:mafoldumben

Arkadaşım sizi eleştirmek ya da size şöyle böyle yapın demek istemiyorum zaten dinlemiyorsunuz tavsiyeleri okuduğum ve anladığım kadarıyla

Siz sadece duymak istediklerinizi okumak istiyorsunuz.

size söyleyebileceğim tek bir şey var kusura bakmayın ve asla alınmayın.

SİZ SADECE KENDİNİZE YAZIK EDİYORSUNUZ HEM DE ÇOK YAZIK.

Neden mi çünkü DEĞMEZZZZZZ.

işte söz bitmiştir bu yoruma katılıyorum :1closedeyes:

bu yorumuda görmemişsin konu sahibi arkadaşım bu yorumada katılıyorum CADIARZU
madem adam masumca yazışmış niye kavga çıkardın dimi tüm konuyu baştan sona okudum adamı melek ettin tüm suçu kendinde buldun madem öyleydi niye diye kavga çıkarıp dayak yiyip hakaret yedin ki

serenay a katılıyorum bu yorumları hiç ciddiye almıyorsunuz duymak istediklerinizi duyyorsunuz sadece :bbo:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…