Lütfen acil ben bu kuşu burdan nasıl çıkartabilirim

Aden02

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2021
404
85
26
Az önce elimi yüzümü yıkadım baktım banyo pencersinde bişey ve kuşmus, açlıktan felan belliki halsiz de düşmüş. Nasıl çıkartabilirim lütfen bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi??

Yuva yapmış olabilir mi? Eğer öyleyse yumurtaları bırakıp gidebilir de. Başka gelen kuş oluyor mu, biraz onu takip edin derim. Sürekli yaklaşırsanız huzursuz olabilir, belki bir fotoğraf çekip oradan inceleyebilirsiniz. Kuşun altında çer çöp var mı diye. Kuşun cinsini bilmiyorum ama, kumrular mesela, birkaç parça yaprak vs ile yuva yapıyorlar kendilerine.

Yuva yapmış olabilir mi? Eğer öyleyse yumurtaları bırakıp gidebilir de. Başka gelen kuş oluyor mu, biraz onu takip edin derim. Sürekli yaklaşırsanız huzursuz olabilir, belki bir fotoğraf çekip oradan inceleyebilirsiniz. Kuşun altında çer çöp var mı diye. Kuşun cinsini bilmiyorum ama, kumrular mesela, birkaç parça yaprak vs ile yuva yapıyorlar kendilerine.
Ay bugün yine gördüm akşam üzeri. Bu sefer korkmadım yuva yaptığını düşünüyorum artık çünkü :)

Ne güzel, bebişlerin büyüme sürecine tanıklık edeceksiniz 🥰
Ya hiç görünmüyor ki bebisler ve yumurtalar felan üstte kalıyor o, sadece anne kuşun kanatlarını görebiliyorum. Başını dahi tam göremiyorum:d

X