Sizce sikayet edeyim mi?

Mesleğim gereği size cevap verebilirim ama konu çok karışık. Denedim, okuyamadım🫣. Sosyal hizmetlerden beklentiniz ne? Neyi danışmak istiyosunuz

İnsanların evinde oturuyorsunuz isteseler çıkarırlar sizi.
Eşiniz yani oğulları bunu tahmin ettiği için herhalde ikili oynuyor.
Suç eşinizde sanki.
En iyisi siz çalışın çıkın o evden ayda bir iki ayda bir görürsünüz

Sosyal hizmetler ne yapabilir ki? Konunuzda anladığım kadarı ile kv kp den şikayetçisiniz. Ee ne olacak şikayet edince. Gidip onların kulaklarını mı çekecekler böyle yapmayın diye

Sosyal hizmetler ne yapabilir ki? Konunuzda anladığım kadarı ile kv kp den şikayetçisiniz. Ee ne olacak şikayet edince. Gidip onların kulaklarını mı çekecekler böyle yapmayın diye
Garibim baktı koca safi çene, bi numarası yok, sosyal hizmetlerden medet ummuş.

Kimseye eyvallahınız olmaması için kimseden çıkarınızın da olmaması gerek. Onların evinde oturuyormuşsunuz. Eşiniz asgari ücret alıyor. Siz hamilesiniz. Bitti. O insanlar eğer insan evladı değilse bu tarz seviyede bir insansa ne sizin rahatınız için adres bildirir, ne camı açar, ne yemek yapayım yardım olsun der.

Ailevi sosyal konularda destek olmuyormusunuz Bn burda psikolojik şiddet görüyorum ailesi kaynakli
Ya siz hangi ülkede yaşıyorsunuz :) burada kadinlar cocuklar agir fiziksel şiddete, tecavüze, hatta cinayete kurban gidiyor da failleri ceza almadan çıkıyor. Kayinpederimin misafirleri benim zilime basıyor diye mi şikayet edeceksiniz. Anlamadım.

X