Lütfen acil yorum Lazer öncesi tıraş

Bikini bölgesi filan da onunla mı alınıyor?
Evet o fikir beni de çok geriyor ama mecburen kısaltma işlemi onunla yapılıyor. Hem epilssyona gittiğim merkezde hem de lazer merkezi araştırırken görüştüğüm merkezlerlerde jilet değil makineyle kısaltılmalı dendi bana. Jilet kökten aldığı için lazerin güçsüzleştirdiği kökleri güçlendiriyormuş.

Evet o fikir beni de çok geriyor ama mecburen kısaltma işlemi onunla yapılıyor. Hem epilssyona gittiğim merkezde hem de lazer merkezi araştırırken görüştüğüm merkezlerlerde jilet değil makineyle kısaltılmalı dendi bana. Jilet kökten aldığı için lazerin güçsüzleştirdiği kökleri güçlendiriyormuş.
Ya özel bölgeyi kaptırırsak😱

Alex cihaz kullanan bir yerde lazere başlamıştım sonra bazı sebeplerden başka bir merkeze gitmeye karar verdim. Yeni başladığım yerde de aynı makine kullanıyorlar. Yalnız kafamı karıştıran bir şey oldu. Daha öncesinde tüylerimi 1 gün önceden sıfırlayıp lazere gidiyordum ve çok canım yanıyordu. Bu yeni gittiğim merkezde tüylerimi sıfırlayıp 1 milim kadar uzayınca öyle gelmem gerektiğini söylediler. Daha etkili oluyormuş. Seans sırasında da öyle fazla canım yanmadı, normalde yerimde duramazdım. 1 milim uzamış olan tüylerim yanık yanık duruyor ama normal olduğunu, 3-4 gün sonra güzel bir kese yapmam gerektiğini söylediler. Gittiğim yer lüks bir doktor kliniği, alelade bir yer değil. Kullandıkları cihaz da daha önce gittiğim yerdekiyle aynı cihaz. Canımın az yandığını söylediğimde, benim soğutucu makinem (şu soğuk hava üfleyen) güçlü dedi. Ve tüylerin uzunluğunun tam kıvamında olduğu için az acı duyduğumu söyledi. Diğer merkezler sıfırlayıp hemen çağırıyor ama onlar hem daha çok acıtır hem de seans süreleri uzar, daha çok para kazanmak için bilerek yapıyorlar dedi.
Sizin fikriniz nedir? Benim bildiğim tüy ne kadar uzun olursa lazerin kıl köküne enerjisi o kadar az gider. Tüyleri sıfırlamak mı daha etkili yoksa 1 milim kadar uzun olması mı? Şuan tüyler yanık yanık duruyor ama keseleyince gidecekmiş.
Cihaz candela
Bende gidiyorum ve orda makıne ıle alım yapıyor 6. Seans gırdım suan çok az bikini bölgemde kaldı. 1 mm kadar kil kalıyor oda soğutucu olduğu ıcın acıma olmuyor çok az bikini açıyor başka sımıntı olmadı çok da memnunum ☺️

Bende gidiyorum ve orda makıne ıle alım yapıyor 6. Seans gırdım suan çok az bikini bölgemde kaldı. 1 mm kadar kil kalıyor oda soğutucu olduğu ıcın acıma olmuyor çok az bikini açıyor başka sımıntı olmadı çok da memnunum ☺️
Hangi merkeze gidiyorsunuz

hangi makineyi kullanıyorsunuz
Vallahi adını markasını bilmiyorum evde vardı temizleyip kullandım.
Ya özel bölgeyi kaptırırsak😱
Ben çok temkinli yapıyorum beni de ürkütüyor lanet olası şey ama zaten dişlerinin Altında kesici kısım uğraşsan kaptıramazsın gibi bir durum da var bence biz alışık olmadığımızdan bu kadar panikliyoruz

X