Lütfen akıl verin...

arkadaşım ben bu durumu hiç beğenmedim doğrusu. Başın sonradan çok ağlayacak gibi görünüyor. ayrıl diyemem ama önlemini al derim
offf inanın daha aklım almıyor çook yoruldum çoookk kpss hazırlanıyorum ona mı yanayım olanlara mı allah biliyor çoook dua ettimm allahlarından bulsunlarrr allaha havalee ettiimmmm.. erkek arkadaşıma büyük bir kazık atsalarda benim değerimi anlasaaaaa allah büyüktürr illa ki er yada geç gerçeklerin daha beteriyle karşılacak zaman diyorum sabır diyorum

Sevgilin zayif karakterli sekerim.

Erkek adam anasinin, halasinin, danasinin agzina bakmamali, ben su su tarihte nisan yapiyorum, bu da sozlum, size tanistirmaya getirdim , hazirliklara baslayalim der, agirligini koyar gecer.

Sizin anlattiginiz tabloda bir erkek yok ki, oglan cocugu var.

Ille de bununla evlenicem derseniz de biraz olgunlasmasini bekleyin.

Ayni seyleri bende yasadim canim, cünkü Anne kiskaniyordu oglundan.
Sonunda ayrildik.
Simdi evli, mutlu, cocukluyum.
Bence yol yakinken sende ayril, daha iyisi cikar karsina.
Hergün anliyana bi kere agla kurtul.

evet canım aynen öyle.. bende beklerdim ki elinin masaya vursun.. çok yanlış tanımışım ben onu gerçekten böyle bilmezdim aramızda mesafe var ayrı şehirlerdeyiz o yüzden tanıyamamışım... erkekler geç olgunlaşıyor ona kalsa kendileri çook olgunn...

erkek arkadaşın çok bağlı anlaşılan ben bu kadar bağlı olanı hiç görmemiştim keşke size biraz sahip çıkabilseydi o zaman bi umut var derdimde daha evlilik bile yokken böyleyse sadece uzaklaş derim hemde hemen

Agrimadik basini agriya sokmak istersen evlen bu ana kuzusuyla, cekilecek dert degil.
Simdiden gecmis olsun. Daha nisan sozde olmamis bolca vaktin var tez elden kurtul gitsin.

Ayni seyleri bende yasadim canim, cünkü Anne kiskaniyordu oglundan.
Sonunda ayrildik.
Simdi evli, mutlu, cocukluyum.
Bence yol yakinken sende ayril, daha iyisi cikar karsina.
Hergün anliyana bi kere agla kurtul.
ayrıldıktan sonrada daha erkeklere güvenim kalmaz hepsine ön yargılı yaklaşırım gibi inş cnm hayırlı olan çıksın karşıma.. ayrılacağım dedim bana diyor sen o siteye takılmaya devam et orda yazılan herşeyi oku sonrada beynin yıkansın farkında değilsin, bana başkasının ağzında ayrılmak istiyorum deme..dedi. bende kimse benim beynimi yıkamıyor allaha şükürler olsun kendi aklım mantığım var insanların fikirlerini almak beyin yıkanmak anlamına gelmiyor sorunlarımız var düzelemeyecek boyutta ayrılalım dedim..

evet canım keşke yürekli olup arkamda durabilseydi. şimdiden bunları yaşıyorsam ilerde daha beteri olur

Ne çok ağlayan smile koymuşsun o dikkatimi çekti burada bile bu kadar ağlıyorsan gerisini sen düşün.

hahaha ayy güldürdünüz beni sağolun ararlar hiiiç şüphem yok o yüzden onu alıpp taaaa dünyanın öbür ucuna götürecektim :) evet çook seviyorumda bazen sevgi yeterli olmuyor ben şimdiden böyleysem ilerde daha beter olurum ayrılalım dedim bile.. ahh ahha keşke anneside bu kadar düşkün olmasa yaa neden biz kızlar annelerine bu kadar düşkün değilken neden erkek anneye , anne de oğluna bu kadar düşkün ?

zaten ayrılalım dedim.. bana diyor bağırıp çağırıyorum iki yüzlülük yapıyorlar ben ne yapayım bıktımm diyor

Dusunun ki evlisiniz, bu sorunlarin benzerleri sizin evinizde geciyor, huzur muzur kalmaz evde.
Ne ikiyuzluluk ne binyuzluluk iletisiminizi kesin bitsin. Kararli oldugunuzu anlasin, hem boylece davranislarinda herhangi bir sertlik olup olmayacagini cirkinlesip cirkinlesmeyecegini gorursunuz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…