Lütfen akıl verin...

Canm düşün ayyüyorum nasl çözülür diye ama sadece hala olsa hadi derim tamam bidaha halayla cok sık görüşmezsiniz ama anne nolcak. seninki annesine hayır diyemiyor annede oğluna cok düşkün seni gelini olarak değil oğluyla arasna giren kadın olarak görüyor bence kaynanan. ve problemi senle değil bence. kim olsa aynı davranicakti oğlunu paylaşmak istemiyor. Bunun çok kötü boyutlara ulaştığı aileler var canm ya
ailesine dedim ki tayini balıkesire istiyoruz annesi hemen ama benim oğlum balıkesirden nefret eder dedi bende bir tanecik aşkı isterde nefret mi kalır teyze demiştim :KK70: ooohh olsun :KK70: o da olsun kuzum yaşayın bende senede 1 hafta gelirim derdi.. sonra biz fikir değiştik kendi memleketimde yaşamak istedim anneside hemen emekli olunca bizde oraya yerleşiriz deniz yeşillik ohh ne güzel demişti.. gelde sinir olmaaa.. erkek arkadaşım utanmadan çocuğumuz olursa annemle babamın adını veririz dedii :KK62::KK62: bende çok meraklılarsa kendileri doğursun kendileri istediği adı versin dedim :KK62:ayy annesi izinlerinde oğlunu koynuna alıp uyurrrrr :KK62::KK62::KK62: TEK ERKEK

Bir erkek annesi ve sevgilisi arasında denge sağlayabilmeli bence ,annenin yeri ayrı sevgilinin yeri ayrı tabi ki annesidir sevsin saysin ama bu farklı bir sey senin ki pek annesinden bağımsız hareket edebilecek bir adam gibi değil Sanki. ..aman dikkatt et..

Dusunun ki evlisiniz, bu sorunlarin benzerleri sizin evinizde geciyor, huzur muzur kalmaz evde.
Ne ikiyuzluluk ne binyuzluluk iletisiminizi kesin bitsin. Kararli oldugunuzu anlasin, hem boylece davranislarinda herhangi bir sertlik olup olmayacagini cirkinlesip cirkinlesmeyecegini gorursunuz.
annesi burdayken nişan tarihini açmadı diye annesini aradı esip gürledi 1 defa şahit oldum fakat bu ikinci el gelinlik, nişanlık bana çook dokundu birde tarih mevzusu.. annesinin sürekli araması bile batar hale geldi.. bir anne baba oğlunu 365 gün sabah öğle akşam gece her saat ararmı.. işin garip kısmı kadın evimizde kaldı kızları bile her dk telefondan aradı.. nasıl bir aile çözemedim.. aşırıı düşkünler.. ya artık kadının telefonu çalıyordu ben bıkıyordum.. sürekli iki kızıda sabahtan akşama kadar allah var yukarda her dakika aradı..:KK57::KK57: kocasıda öylee.. ellerinden tlfn düşmüyor.. ooff

hahaha ayy güldürdünüz beni sağolun :KK70: ararlar hiiiç şüphem yok :KK70: o yüzden onu alıpp taaaa dünyanın öbür ucuna götürecektim :) evet çook seviyorumda bazen sevgi yeterli olmuyor :KK43: ben şimdiden böyleysem ilerde daha beter olurum :KK43: ayrılalım dedim bile.. ahh ahha keşke anneside bu kadar düşkün olmasa yaa neden biz kızlar annelerine bu kadar düşkün değilken neden erkek anneye , anne de oğluna bu kadar düşkün ?
Karar sizin dalın düşünün :confused: Etklilemiş olmaylam hayat sizin hayatınız ne de olsa hakkına girmeyelim. Ama kv problem gibi.

Bir erkek annesi ve sevgilisi arasında denge sağlayabilmeli bence ,annenin yeri ayrı sevgilinin yeri ayrı tabi ki annesidir sevsin saysin ama bu farklı bir sey senin ki pek annesinden bağımsız hareket edebilecek bir adam gibi değil Sanki. ..aman dikkatt et..
evett komutanı vardı o bile benim yanımda konuştu aile ile eş arasında sen bir dengesin.. iki tarafıda dengede tutacaksın bu kızı sakın üzme dedi o da tamam abi haklısın dedi durdu allah razı olsun o abiden sonra örnek verdi x arkadaş vardı 35 yaşında anne anne diyordu sevgilisi eeehh seninle mi uğraşacağım ben, git annenle evlen dedi tekmeyi bastı adam bak halen daha bekar.. senin ailen, eşin çocukların olacak bu kızı sakın ezdirme diye ne güzel konuştu gel gör ki bir kulağından girdi diğerinden çıktı :)

canım o kadar net ortaya koymuşlar ki neyin nasıl olacağını..
sana karar vermek düşmüş..
aslında hepimiz bile bile lades diyoruz.. kimse kör ya da aptal değil..
sevgi aşk mı dersin inat mı dersin? illa ateşe bi atlıyoruz..
iyi düşün..
yarın öbürgün bu insanlar çocuğunun babaannesi halası vs olacaklar..
eşine arama görüşme dersin de babaanneye torununu arama diyemezsin..
sevgilini koy kenara,,, bu insanlarla ömrünü geçireceksin.. istiyor musun bunu?

evett komutanı vardı o bile benim yanımda konuştu aile ile eş arasında sen bir dengesin.. iki tarafıda dengede tutacaksın bu kızı sakın üzme dedi o da tamam abi haklısın dedi durdu allah razı olsun o abiden sonra örnek verdi x arkadaş vardı 35 yaşında anne anne diyordu sevgilisi eeehh seninle mi uğraşacağım ben, git annenle evlen dedi tekmeyi bastı adam bak halen daha bekar.. senin ailen, eşin çocukların olacak bu kızı sakın ezdirme diye ne güzel konuştu gel gör ki bir kulağından girdi diğerinden çıktı :)
O zaman iki kere düşün durum epey düşündürücü bir kulaktan girip çıkıyorsa çok ta kulak asmamis

şimdi bu konu başlığındaki gelinler,beni linç edecekler ama,konunuzdaki tek haklı yönünüz,başkasını giydiği gelinliği giymek istememeniz.diğer konulara gelirsek,annenin oğlunu günde 5-6 defa araması,neden sizleri bu kadar rahatsız ediyor anlamıyorum.kaldı ki bundan rahatsız olacak kişi sadece oğlu olabilir ama o sorun yapmıyorsa,size ne kime ne?

hala konusunda yine haksızsınız.tabiki aile büyüklerinin bu özel günlerinde yanlarında olmasını isteyecekler.aynı şey sizin halanız ya da yakınınız olursa ona göre tarihi ayarlamayacak mısınız?
bir de görümceniz hakkında bu tarz konuşmanız çok yakışıksız.

şimdi ona bu yazdıklarımın aynısı içimi dökerek yazdım ettim bana gelmiş onlardna nefret ediyorum gözüm açıldı diyor.. tabii bu lafta.. iki gün sonra yine aynı olur.. annesine bağırmıştı bir kere sonra hemen yağlan bal oldular :KK43: olan bana oluyorr
ailesindenmi nefret ediyormuş?

canım o kadar net ortaya koymuşlar ki neyin nasıl olacağını..
sana karar vermek düşmüş..
aslında hepimiz bile bile lades diyoruz.. kimse kör ya da aptal değil..
sevgi aşk mı dersin inat mı dersin? illa ateşe bi atlıyoruz..
iyi düşün..
yarın öbürgün bu insanlar çocuğunun babaannesi halası vs olacaklar..
eşine arama görüşme dersin de babaanneye torununu arama diyemezsin..
sevgilini koy kenara,,, bu insanlarla ömrünü geçireceksin.. istiyor musun bunu?
teek tesellim tayin durumları yanlarında olmayacağımızdı fakat ailesi ısrarla arayıp duracaklar o zamanda evde benim huzurum kalmayacak... anlayışlı değiller hani ararsak ayıp olur mu demezler.. oğullarına ulaşamasınlar 100 kere pespeşe ararlar acaba bir şey mi oldu diye heey allahım...

şimdi bu konu başlığındaki gelinler,beni linç edecekler ama,konunuzdaki tek haklı yönünüz,başkasını giydiği gelinliği giymek istememeniz.diğer konulara gelirsek,annenin oğlunu günde 5-6 defa araması,neden sizleri bu kadar rahatsız ediyor anlamıyorum.kaldı ki bundan rahatsız olacak kişi sadece oğlu olabilir ama o sorun yapmıyorsa,size ne kime ne?

hala konusunda yine haksızsınız.tabiki aile büyüklerinin bu özel günlerinde yanlarında olmasını isteyecekler.aynı şey sizin halanız ya da yakınınız olursa ona göre tarihi ayarlamayacak mısınız?
bir de görümceniz hakkında bu tarz konuşmanız çok yakışıksız.
benim görümcem değil. annesinin görümcesi.. görümcesinin kızıda evleniyor... evlenincede bin defa arar.. sonuçta onun ailesi ben olacaktım ikide bir kv kb ne oluyor yani.. siiznde eşiniz sürekli anne babasıyla konuşsa evin içinde ?

X