lütfen bana mahkeme hakkında yardım edin bilgi verin

tiktak06

Üye
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2012
83
0
eşim ben evden gittikten hemen sonra dava açmış en son yaşadığımız yerden..elime tebligat gelince ankaradan bi avukata gittim danışmak için tuttu oda ankardana boşanma davası açtı masrafını aldı yetki itirazında bulunucam dedi 100/100 buraya gelicek dedi..gelmedi ve dava hatayda görülmeye başlandı bende ordan bi avukat buldum ve o davaya girdi...ankaradaki avukatın yazmış olduğu cevap dilekcesi üzerinden devam etti ordaki avukat sadece davaya girdi çıktı hiçbişey yapmadı..1seneyi aşan davamda daha yeni icra yoluyla nafaka aldım...

bende boşanmak istiyorum kendiside davanın olduğu şehirde yaşamıyor...ankarada açılan boşanma davasında 650 nafaka bağlanmıştı fakat hataydaki mahkemede 550 bağlanmış ve avukatım maddi manevi tazminatın da çok yüksek olmayacağını söylüyor 5 yada 10.000diyor

ankaradaki davalarda benim gözlemlediğim enaz 15.000 veriyorlar...ve benimkinin maaşı 3,500yakın polis memuru hiç bir borcu yok.oğlum var 2yaşına girecek onun hakkını bırakmak istemiyorum

bir hafta sonra mahkemeye kendim gidicem avukat istanbula taşınmış ve arkadaşı bakacakmış davaya... ben neyapabilirim nafakanın yükselmesi için...

darp raporum var aldattığına dair çok güçlü delillerim var bana atılan hakaret tehdit mesajları var şahitler komşular dinlendi..çalışmıyorum şuan eşyalarımız çöplere atmış, satmış kıyafetlere kadar

altınlarımın bi kısmını benden almıştı