Lütfen bir fikir verin kafam cok karisik

Merhabalar 7 senelik evliyim dugunumuzden beri iki tarafinda ailesi birbirini sevmiyor ve gorusmuyor ilk bir sene hersey cok guzelken bu durum artik bize yansimaya basladi tartismalar kavgalar aldi basini gitti birde kizim var 4 yasinda artik esimin agzi o kadar bozuldu ki ne desem bir anda parlayan bir insan oldu sinirine hakim olamiyor bir kac defa vurdu da hatta en son ki olayimiz da da yine sinirlendi hakaret etti dayanamayip cevap verince onunde ne varsa bana firlatti ve arkasini dondu gitti hic bir pismanligi yok ozur dilemek yok ustune de ben yapmadim dedi inandiramadim ne yeminler ettim sen attin da boyle oldu diye sonra ben kiz kardesimle dertlestim oda artik bu hareketlere dayanamayip aileme anlatmis ve ailemi de alip evime geldiler neden boyle siddet uyguluyorsun diye boyle eve geldikleri icin cok zoruna gitmis ve ya ailen ya ben diyor kesinlikle ben onlarla gorusmem eve de birdaha giremezler diyor sen git gorus diyor ve boyle oldugu icinde kendisi olayin ustune tum esyalarini alip gitti bosanmak istedigini soyledi kabul ettim ama bir yandan da sans vermek istiyorum bir yandan da bana boyle bir secim yaptirmak istiyor kafam cok karisik
Neden sana böyle kötü davranan kaba bir adama şans vermek istiyorsun? arkadaşım kendini bu kadarmı sevmiyorsun? evlilik böyle bir şey değil sevgi saygı güven yoksa yürümüyor maalesef yağa da yatırsan bala da batırsan karşındakini narsistleştirmekten başka bir işe yaramaz.

Şu an ayrılmayacaksınız ve dediğini yapıp ailenizi evinize sokmayacaksınız. Eşiniz sizi parmağında oynatıyor. İlerki zamanlarda kuralların ve şiddetin dozunu arttıracak çünkü sizin ona bağımlı olduğunuzu biliyor. Artık sizi ailenizden de uzaklaştırdığı için istediğiniz desteği göremeyeceksiniz. Aklınızla oynuyor farkında olun artık.

Adam sizi köle modunda kullanıyor siz hala seviyorum, şans vereyim falan diyorsunuz. Forumda boşanmak isteyen çoğu kadının ailesi arkasında değilken sizin aileniz arkanızda ve buna rağmen onlara sırt çevirip kocişim de kocişim diyorsunuz. Sizi döven ve size küfürler eden biri için tüm bunlar üstelik. En çok da çocuğa yazık, gözünün önünde annesi babasından dayak yiyor..,

dayak yiyen siz evi terkeden eşiniz
sizce de bir gariplik yok mu bu olayda?
çocuğum için yazmışsınızda çocuğunuzun hakettiği annesini döven aylarca küsen evde birşeyleri kırıp döken bir baba mı? kendinizi geçtim çocuğunuza layık gördüğünüz hayat bu mu?

Adam şans istiyor mu da vereceksiniz?
Hem niye vereceksiniz?
Kendinizi düşünmüyorsanız arkanızdaki ailenizi düşünün, öfke kontrolü olmayan baba ile yaşayan çocuğunuzu düşünün.
Vermeyin o şansı(!)

Valla adam şans istememiş ki siz şans mans diyorsunuz. Ya aileni bırak ya beni diyor. Sizi her türlü zor durumda bırakıyor. Sanki adam düzeltmek istiyorum bu durumu da bana şans ver demiş gibi anlatıyorsunuz. Adam hatalı bile görmüyor kendini ne şansı.

Merhabalar 7 senelik evliyim dugunumuzden beri iki tarafinda ailesi birbirini sevmiyor ve gorusmuyor ilk bir sene hersey cok guzelken bu durum artik bize yansimaya basladi tartismalar kavgalar aldi basini gitti birde kizim var 4 yasinda artik esimin agzi o kadar bozuldu ki ne desem bir anda parlayan bir insan oldu sinirine hakim olamiyor bir kac defa vurdu da hatta en son ki olayimiz da da yine sinirlendi hakaret etti dayanamayip cevap verince onunde ne varsa bana firlatti ve arkasini dondu gitti hic bir pismanligi yok ozur dilemek yok ustune de ben yapmadim dedi inandiramadim ne yeminler ettim sen attin da boyle oldu diye sonra ben kiz kardesimle dertlestim oda artik bu hareketlere dayanamayip aileme anlatmis ve ailemi de alip evime geldiler neden boyle siddet uyguluyorsun diye boyle eve geldikleri icin cok zoruna gitmis ve ya ailen ya ben diyor kesinlikle ben onlarla gorusmem eve de birdaha giremezler diyor sen git gorus diyor ve boyle oldugu icinde kendisi olayin ustune tum esyalarini alip gitti bosanmak istedigini soyledi kabul ettim ama bir yandan da sans vermek istiyorum bir yandan da bana boyle bir secim yaptirmak istiyor kafam cok karisik
Neyin şansı ya iyi misin, boşa gitsin şu hanzoyu, dayak var , hakaret, aileden yoksun bırakma herşey var maşallah, bu kadınlar ne tuhaflar ya, hala şans vereyim diyorsun, pess...

esyalarini topladi gitti cok uzuldum gercekten severek evlenmistik ailemin beni savunmasi arkamda oldugunu bilmesi cok zoruna gitti ama onlar sadece konusmaya geldi niye bu siddet olayi var diye kendisinin anlattigi ise toplanip geldiler eve beni sıkıştırmaya diye anlatiyir herkese bide gercekten yani bir kac esyasi kalmisti onlari almaya geldi bugun ya ben diyor ya ailen dedi yine psikolojimi bozdu gitti
Asla kabul etme , bilerek yapıyor sırf mecbur kal diye , akıllı ol sakın bu adamla evli kalma ...

tabiki hosuma gitmiyor ama oyle bir bastiriyorki kendini sanki o anda tek suclu benmisin gibi cikiyorum ve ne dusunecegimi artik bilmiyorum saglikli bir karar veremiyorum evet pisman olmuyor bir ozur bile dilemedi hic bir hatasini kabul etmiyor ama cocugum icin iste bi ümit acaba duzelir mi
Düzelmez aynı devam eder. Adam resti çekmiş zaten. seni yokluyor şuan hala o haklı. Bi boşan bakalım nasıl hatasını anlayacak. Ama bu tipler ömür boyu çekilmez hiç üzülme.

Öyle birine nasıl şans vermeyi halen düşünebiliyorsun?

Ay bu konuyu gördükce deli oluyorum. Nasil bu kadar kör oluyor insan ?
Calismiyor ev hanimi misin ?

Adam sana şiddet uygulayıp üzerine birşeyler fırlatıyo , ailende gelip sahip çıktığı için haspam ya ailen ya ben diyor. Bu şiddet dolu evlilikte kızınızı büyütmek istediğinize emin misiniz. Bunu yaşadıktan sonra sonra çok net olmanız lazımdı zaten.

Koca zor bulunuyor hele böyle muhteşem koca daha zor bulunuyor tabii sen de haklısın..

Konunuz şaka gibi insanların arayıp da bulmadığı fırsat bu , aileniz arkanızda adamın kendisi boşanmak istiyor daha ne istiyorsunuz? Çocuk olmasa herkes ne hali varsa görsün hadi tmm da ortada bi çocuk var ve kaos huzursuz şiddet içinde büyüyor. Yazık günah değil mi ya. Umarım boşanırsınız ne diyeyim.

Adam sana şiddet uygulayıp üzerine birşeyler fırlatıyo , ailende gelip sahip çıktığı için haspam ya ailen ya ben diyor. Bu şiddet dolu evlilikte kızınızı büyütmek istediğinize emin misiniz. Bunu yaşadıktan sonra sonra çok net olmanız lazımdı zaten.

Artik cok netim kesinlikle bitmistir gercekten burdaki herkese cok tesekkur ederim gozumi actiniz soylediklerinizle aslinda sizin soyledikleriniz benim icimdekiler ama dışa vuramıyordum

Koca zor bulunuyor hele böyle muhteşem koca daha zor bulunuyor tabii sen de haklısın..

Konunuz şaka gibi insanların arayıp da bulmadığı fırsat bu , aileniz arkanızda adamın kendisi boşanmak istiyor daha ne istiyorsunuz? Çocuk olmasa herkes ne hali varsa görsün hadi tmm da ortada bi çocuk var ve kaos huzursuz şiddet içinde büyüyor. Yazık günah değil mi ya. Umarım boşanırsınız ne diyeyim.

Gercekten dediginiz de cok haklisiniz evet elimde altin gibi bi firsat var cocuguma da yazik evet biliyorum ama nalet olsun ki icimdeki acıma duygusuna oyle bir konusup bastırıyorki beni sanki tek sucli benmisim gibi dusunduruyor bana

X